Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Petr Muk » Nová deska 2009
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 Nová deska 2009
Autor Zpráva
Reminder



Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: st Led 21, 2009 9:26 pm    Předmět: Nová deska 2009 Citovat

Na přelomu roku by měla vzniknout nová deska, předcházet jí bude u? na jaře nový singl se starou písní Sny zůstanou z roku 2007 v nové úpravě, jak ji hraje nyní na koncertech Muk s p.m.bandem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Míša



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st Dub 22, 2009 6:35 am    Předmět: Nové CD Citovat

Zítra bude v prodeji nové CD Muzikál a film:

http://www.bontonland.cz/hudba/rockpop/Muzikal-a-film-613666.html
_________________
"Hudba je lékem na trápení duše."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mjallby



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Plzeň, Horažďovice, Hällevik

PříspěvekZaslal: st Dub 22, 2009 7:18 pm    Předmět: Muzikál a film Citovat

Díky Mí?o za tip pro skalní fanou?ky Petra Muka, kteří si mohou tak doplnit své sbírky. Pro mě album zajímavé ničím být nemů?e, snad jen některé pasá?e z Rusalky či Johanky můj sluch občas snese...
Ale k věci. Je tě?ké být stručný, kdy? Vám za obzorem vystupují vzpomínky na pozdní dětství a začínající ?umění Oceánu...Embarassed

CD se sice důle?itě honosí názvem MUZIKÁL A FILM, zatímco film nejkrásněj?í, na kterém se Petr Muk kdy podílel, zůstal le?et nav?dy na smeti?ti zapadlých písní...

Scénář k československému filmu pro děti "DVA LIDI V ZOO" napsala paní spisovatelka Marie Poledňáková a v roce 1989 samotný film natočil neméně známý re?isér pan Jiří Krejčík. Tenkrát se dětským snímkům kladla obrovská důle?itost a profesionalita, v celé řadě známých herců tady exceloval předev?ím Miroslav Macháček.
Hudební podkres dostal za úkol Petr Hapka a ten si vytáhl právě Petra Muka k osobitému nazpívání své průvodní písně. Je to vlastně píseň beze slov, ale ze spojení Hapka-Muk tady vzniklo cosi zvlá?tního, nepopsatelného, podobného Oceánu...

Sestři?ený záznam této písně jsem vlo?il na imeem.com, omluvte hor?í kvalitu záznamu, zaposlouchejte se do mukova tehdej?ího nádherně syrového tenoru a zjistíte se mnou, ?e písně na tomhle novém CD výběru Vás vlastně u? nemají čím překvapit... Crying or Very sad

http://www.imeem.com/people/jT0ugkN/music/95juEYe5/petr-muk-dva-lidi-v-zoomp3/
_________________
Jag hälsar dig, tysta och glädjerika Mjällby...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Míša



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st Dub 22, 2009 8:18 pm    Předmět: Citovat

Já si CD nekoupím určitě - jeliko? muzikály nejsou můj ?álek kávy a kromě výbornejch Bídníků před dávnými lety jsem nebyla ani na jednom (Muk - neMuk) Wink

Jinak film Dva lidi v ZOO mám v ?ivé paměti, kdy? jsem tenkrát poprvé sly?ela tu závěrečnou "píseň" měla jsem uplně husí ků?i - ale to u? je moc let zpátky ... nepřekonatelnej hlas.
Ale ta pravděpodobně na CD nebude (nebo jo?), co? je ?koda, kvůli ní bych si CD mo?ná i koupila Rolling Eyes .
_________________
"Hudba je lékem na trápení duše."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: čt Dub 23, 2009 5:36 am    Předmět: Citovat

Film Dva lidi v ZOO myslím tenkrát kdy? ho prvně hráli zaregistroval ka?dý z nás a plně s tebou Mí?o (Mjallby) souhlasím - na tu husí ků?i na zádech nezapomenu při těch závěrečnějch titulkách na konci ... Smile. Viděla jsem to sice kdysi kdysi kdysi, ale mám ten pocit v ?ivé paměti !!! Jinak přehled toho co na CD bude je na mukovo ofiko stránkách v sekci sólová dráha a skutečně to na tom CD není Sad Sad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
milan



Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 263
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: čt Dub 23, 2009 2:49 pm    Předmět: Citovat

V?dycky kdy? je v tv film Dva lidi v zoo,tak čekám na závěrečné titulky,kde zní skvělá Hapkova hudba a Petruv super vokal ze kterého běhá mráz po zádech.Hapkovi vycházela na několika cd filmová hudba,ale tahle věc mu tam tu?im nevy?la.?koda,?e není ani na Petrové desce.Mám ji aspoň na videu.Ikdy? muzikály moc nemusím,tak Johanka a Galileo patříly k těm lep?ím kde Muk zpíval.Skvělé věci jsou Proklínám a Stopy.Povedená je rovně? písnička z mé oblíbené pohádky Princ a večernice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: čt Čer 18, 2009 2:04 pm    Předmět: Muzikál a film Citovat

při náhodné náv?těvě jednoho CD bazaru v Praze jsem tam zahlédla i CD Petr Muk - Muzikál a Film - ji? ve výprodeji - no to myslím hovoří za v?e! Tak kdo chce mít je?tě i nadále kompletní sbírku, tak ho mají za 199 kč. Za Levisem v Jindři?ský ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Míša



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt Srp 27, 2009 9:07 am    Předmět: Citovat

Co je zase tohle Shocked :

http://www.gregi.net/vl/article/petr_muk_vychadza_hitova_kompilacia_petr_muk_gold_31895/
_________________
"Hudba je lékem na trápení duše."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: čt Srp 27, 2009 9:18 am    Předmět: Citovat

Mí?a napsal:
Co je zase tohle Shocked :

http://www.gregi.net/vl/article/petr_muk_vychadza_hitova_kompilacia_petr_muk_gold_31895/


klasika, best of se vzdycky dobre prodava ..... Nemám slov ! Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
plotka



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 482
Bydliště: praha/tábor/praha

PříspěvekZaslal: čt Srp 27, 2009 9:28 am    Předmět: Citovat

hele to je dobrý cd ale podle toho co tam pí?ou tak to bude lep?í ne? best off slunce některe zajimave verze a i pu?itej ?ivák... pokud tam bude i nova verze sny zustanou proč ne..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Míša



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt Srp 27, 2009 10:32 am    Předmět: Citovat

plotka napsal:
hele to je dobrý cd ale podle toho co tam pí?ou tak to bude lep?í ne? best off slunce některe zajimave verze a i pu?itej ?ivák... pokud tam bude i nova verze sny zustanou proč ne..

Dobrý CD? To nepochybně.

Já jen nechápu: od roku 2005, kdy byla poslední deska, je to ji? 2 (vlastě třetí, kdy? počítám, ?a Slunce vy?lo 2x - jednou s DVD, který u? tu v podstatě taky bylo) CD s těmi nejlep?ími hity - stále stejnými a poněkolikáté vydanými Evil or Very Mad Jóóó, je?tě Best of muzikál, nebo jak se to jmenovalo Wink . Mo?ná by to chtělo něco novýho, po čtyřech letech, ne?

Taky by mně zajímalo, kdo si to koupí.
Fakt nevim....
_________________
"Hudba je lékem na trápení duše."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
plotka



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 482
Bydliště: praha/tábor/praha

PříspěvekZaslal: čt Srp 27, 2009 10:35 am    Předmět: Citovat

))) ja sem si slunce to nej nekoupil)) tohle mi připadá zajimavěj?í kompilace))tak?e ja si to koupim))..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Míša



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt Srp 27, 2009 10:43 am    Předmět: Citovat

Já jsem si Slunce taky koupila Embarassed , ale tohle mi přijde zbytečný ....
A do MPtrojky si to mů?u hodit přesně v tom pořadí, jaký je na tom novym, materiál na star?ích CD určitě mám Wink Very Happy Very Happy
_________________
"Hudba je lékem na trápení duše."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: čt Srp 27, 2009 10:45 am    Předmět: Citovat

jojojo je?tě by mohl Petr vydat best off jeho slavných výroků od dob 1985 - 2009 Smile. Koupím si hned 5 kousků - pro jistotu - co kdyby časem některé z těch CD přestalo hrát, tak pro jistotu Very Happy .

Předpokládám, ?e na podzim vyjde nová deska a ?e bude alespoň tro?ku zajímavá! Wink
_________________
Nikdy neříkej nikdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
plotka



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 482
Bydliště: praha/tábor/praha

PříspěvekZaslal: čt Srp 27, 2009 10:47 am    Předmět: Citovat

jde o to zda tam nebude něco noveho nebo ofiic nova verze k sny zustanou plus avizovana raritní verze lod ku hvězdě,,bestofky mi nevaděj a sou věcí hlavně vydavatelství pokud má? napad kup si autorske udělej kompilaci něčím jinou a prodavej jen ty prachy co dotoho dá? jsou tvoje)) třeba moji oblíbení faith no more u? 4x udělaly best off poka?de něco jako definitivní... mě to nevadí stejně jako bestofka dm)) srandovní to počin ale ka?dej ji máme))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group