Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Pokec o ?emkoliv » Pozor na duplicitní emaily!
Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 Pozor na duplicitní emaily!
Autor Zpráva
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: po Pro 29, 2008 11:22 pm    Předmět: Pozor na duplicitní emaily! Citovat

Přátelé, dostalo se mi u? od tří lidí zprávy, ?e kdosi si vytváří na seznamu emailové účty velmi podobné (li?í se třeba jen o písmenko) emailům některých z nás, co jsme psali do debaty na Ocean.wz.cz , a jejich prostřednictvím se vydává za dané osoby a pí?e urá?livé maily...

Prosím, nehrajte s ním tu hru, a nenechte se vyvést z míry - jedná se asi o psychicky nemocného člověka, tak?e lep?í nebrat emaily moc vá?ně Wink


Naposledy upravil sin dne po Pro 29, 2008 11:40 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: po Pro 29, 2008 11:33 pm    Předmět: Citovat

to sinus: Tak to je mazec Exclamation
Nezná náhodou někdo někoho na seznamu, kdo by si na něj posvítil?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: út Pro 30, 2008 7:05 am    Předmět: Citovat

..kedze niektori z nas uverejnili svoje emailove adresy v debate bolo by asi dobre debatu stiahnut zo stranok ocean.wz.cz aby tie adresy niekto este nemohol nejakym inym sposobom zneuzit... kedze uz mame forum nie je potrebna stara debata, alebo ju dat nejako zmrazit a zalozit do archivu.
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TIM



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 377
Bydliště: Havrland

PříspěvekZaslal: út Pro 30, 2008 9:25 am    Předmět: Citovat

Tk ty adresy mnozi uvadime i tady na foru, tak neni problem se k tem emailum dostat tak ci tak Very Happy Ale kdyz by byl nekdo trochu chytrejsi, tak je docela snadne i podvrhnout existujici mail, ze si muzu zvolit nejakou jakoukoliv emailovou adresu jako mail odesilatele... neni to az tak tezke Very Happy Takze ani mailum se znamou adresou bych slepe stoprocentne nikdy neveril Laughing Mail odesilatele lze snadno podvrhnout... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dodo



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: st Pro 31, 2008 9:00 am    Předmět: Debilmaily Citovat

Tak, já jsem jeden z těch "posti?ených" - aji mně do?el mail podobného "zamilovaného" znění - dovolím si citovat, za neslu?ná slova se omluvám, pouze cituji: "Ses pojebany kokot kdyz pises takove picoviny o Ocenu. Jebat NEW Ocean a tvoji starou !!!" Adresa odesilatele mailu??? mjallby@seznam.cz - Podotýkám, ?e s tím pravým Mjallbym jsem si psal, je na tom podobně... Se Seznamem bohu?el moc nehneme - mailovku si mů?e zalo?it kdokoliv a nedá se s tím moc dělat, pokud to nespadá do oblasti trestního řízení - podobnou zále?itost jsem ře?il jako administrátor jiných stránek, je to marný... Já mám alespoň tu jistotu, ?e můj mail nikdo hned tak nenapodobí, jeliko? mám svoji doménu, tudí? nejsem závislý na Seznamu Very Happy Ale, podobná po?ta mně vylo?eně "tě?í" Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
RastikMT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 75
Bydliště: Martin ( Slovensko ) E-mail: RastikMT@azet.sk

PříspěvekZaslal: st Pro 31, 2008 9:25 am    Předmět: Citovat

Ked to takeho cloviecika tesi, tak nech si pise. V istej firme nas ucili, ze ludom treba pomahat a ked narazime na takehoto "dobraka" treba ho splachnut a ist dalej. Ked mi nieco take takyto pacient posle, tak dam delete a nezatazujem sa. Trpezlivost ruze prinasa a trpezlivejsieho cloveka som este nestretol...hehe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TIM



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 377
Bydliště: Havrland

PříspěvekZaslal: st Pro 31, 2008 10:31 am    Předmět: Citovat

Dodo: jak jsem psal docela snadno lze poslat mail, u ktereho bude uveden jako odesilatel treba bill.gates@microsoft.com.... Very Happy Je snadne se tvarit jako nekdo jiny pres nejake terminaly.... Very Happy Maily lze posilat i z prikazoveho radku.... Very Happy

Naposledy upravil TIM dne st Pro 31, 2008 10:32 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dodo



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: st Pro 31, 2008 10:31 am    Předmět: Re: RastikMT Citovat

Přesně tak... Udělal jsem to samé.... Nereagoval... Neb - není-li diváků, nelze hrát divadlo... Ale zjistil jsem, ?e nejsem sám a pokud by takovýho blba napadlo psát aji jiným způsobem, mohlo by to nadělat rotiku... zvlá?? v případě, kdy se takováhle sbírka psychodiagnóz schovává za maily podobné lidem,, kteří na fórum chodí a jsou normální a pohodový... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Dodo



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: st Pro 31, 2008 10:39 am    Předmět: Citovat

4 TIM - jo, to je halt záludnost internetu... Anonymita za ní? se někteří schovávají... Stačí si jen přečíst diskuse např. na www.tn.cz - co jsou někteří schopni napsat, to by jeden blil... Borhyové se narodí dítě a oni jsou schopni napsat, a? chcípne i s tím jejím malým cigo?em... Někdo zemře při nehodě a.... napí?ou, ?e je dobře, ?e chcípnul... atd. atd... citovat se dá snad z jakékoli diskuse ke článkům, které tam jsou... Mi to připadá, ?e někteří z nás nejsou z téhle planety anebo jsem mimozem??an já... A to jsem hodně otrlý, mrtvých jsem viděl mraky, vzhledem ke své práci... Některé věci prostě nepochopím... A zvlá?? u fóra k muzice, kterou máme v?ichni tady rádi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: st Pro 31, 2008 1:13 pm    Předmět: Citovat

Tady jde hlavně o to, ?e člověk sedí za klávesnicí, a pí?e do diskuse úplně anonymně, tak?e někteří toho vyu?ívají k vlastnímu vybouření - anebo k zábavě...

Jak zde vý?e pí?ete - bez diváků není divadlo, tak?e asi tak. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: st Pro 31, 2008 2:36 pm    Předmět: Citovat

sinus napsal:
Tady jde hlavně o to, ?e člověk sedí za klávesnicí, a pí?e do diskuse úplně anonymně, tak?e někteří toho vyu?ívají k vlastnímu vybouření - anebo k zábavě...

Jak zde vý?e pí?ete - bez diváků není divadlo, tak?e asi tak. Very Happy


neodepisovat a hotovo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
DarthMaul



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Coruscant

PříspěvekZaslal: st Pro 31, 2008 3:53 pm    Předmět: Citovat

V?dycky se najde někdo, kdo chce jiným lidem kazit radost. Nejlep?í je nereagovat, bez akce není reakce.. nebo tak nějak. Hezký Nový rok pokud mo?no bez podobných problémů vám v?em přeje Darth Maul.
_________________
u? nikdy neusly?í?
tóny hudby
u? nikdy neusly?í?
slova sudby
v?echno je zahlu?eno,
ticho v?ude ječí
zabodává se ti do nesly?ících u?í
na tvůj hrob tečou slzy
ptají se, proč takle brzy?
na hrobu sedí chlapík a brousí si kosu:
JÁ JENOM KONÁM. TOHLE JE OSUD.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RastikMT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 75
Bydliště: Martin ( Slovensko ) E-mail: RastikMT@azet.sk

PříspěvekZaslal: st Pro 31, 2008 6:05 pm    Předmět: Citovat

??astný Nový rok, hlavne veža zdravia, ??astia, dostatok koncertov a dobrej muziky vám v?etkým ?elá RastikMT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mjallby



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Plzeň, Horažďovice, Hällevik

PříspěvekZaslal: čt Led 01, 2009 6:50 pm    Předmět: Citovat

Nejhor?í je, kdy? je člověk na chatě, BEZMOCNĚ odříznutý od netu a prostřednictvím emailový schránky v mobilu mu přijdou URÁ?LIVÝ emaily z I.Vrestiak@seznam.cz a Adarhaz@seznam.cz, KDO MĚ PRÝ PLATÍ ZA CHVALOZPĚVY NA NEW OCEÁN, ?E JSEM "CITUJI" POJEBANÝ KOKOT A A? OKAM?ITĚ VRÁTÍM OCEÁNSKOU PRŮKAZKU!!! Mimochodem ?ádnou jsem nikdy nevlastnil! Nejhor?í je, ?e jsem v první chvíli věřil, ?e ty maily pochází od obou kolegů, co? mi totálně rozhodilo sandál a to byl povedený záměr autora... Teprve později v noci mi do?lo, proč by mi od tak pohodových lidí chodily urá?ky... A nakonec DÍKY Dodovi jsem zjistil, ?e se (nejen za mě) vydával někdo cizí. A v?e jen proto, ?e mě dotyčný anonym rozlítil urá?kami na New Oceán! Opakuji, nikdy jsem neurazil ?ádného člena Oceánu a v?ech si vá?ím natolik, ?e bych se k tomu nikdy nesní?il. Ve své podstatě chápu i konečné stanovisko Petra Muka, který v mých očích díky své současné tvorbě trochu klesl, ale je to jeho věc... Nekomentuji. Souhlasím s Vámi, ?e na takové maily nemá cenu pří?tě vůbec reagovat. V podstatě platí stará pravda, ?e čím víc se ma?e? s h....., tím víc smrdí.
_________________
Jag hälsar dig, tysta och glädjerika Mjällby...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
adarhaz



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Hanging Garden

PříspěvekZaslal: st Črc 22, 2009 7:32 am    Předmět: :-)) Citovat

Hm, mě taky nevynechali?Smile Tak podle toho, co na mou osobu v guestbooku přicházelo ("renata" a spol.), neni se čemu divit Smile zmrdi, no..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group