Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Diskuse k tomuto foru » ocean.wz.cz vs. antivir
Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 ocean.wz.cz vs. antivir
Autor Zpráva
Mira ?těpka



Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 423
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: st Čer 17, 2009 8:58 am    Předmět: ocean.wz.cz vs. antivir Citovat

Antivir mi hlásí :

Podezřelá útočná stránka!

Webová stránka serveru ocean.wz.cz byla nahlá?ena jako útočná stránka a proto byla na základě va?eho bezpečnostního nastavení zablokována.

Útočné stránky se pokou?í nainstalovat programy, které kradou va?e důvěrná data, pou?ívají vá? počítač k dal?ím útokům, nebo jakkoliv poničí vá? systém.

Některé stránky poskytují ?kodlivý software záměrně, řada z nich byla ale sama napadena a činí tak bez vědomí jejich vlastníků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: st Čer 17, 2009 3:44 pm    Předmět: Re: ocean.wz.cz vs. antivir Citovat

Mira ?těpka napsal:
Antivir mi hlásí :

Podezřelá útočná stránka!

Webová stránka serveru ocean.wz.cz byla nahlá?ena jako útočná stránka a proto byla na základě va?eho bezpečnostního nastavení zablokována.

Útočné stránky se pokou?í nainstalovat programy, které kradou va?e důvěrná data, pou?ívají vá? počítač k dal?ím útokům, nebo jakkoliv poničí vá? systém.

Některé stránky poskytují ?kodlivý software záměrně, řada z nich byla ale sama napadena a činí tak bez vědomí jejich vlastníků.


Hm, posledni dobou tady bylo a stale jeste trosku je Spamovano. Mozna ze to je i tim ? V kazdem pripade by to chtelo kontaktovat Sinuse at se s tim neco udela ! Me to taky rozciluje, ze je to zde atakovano Evil or Very Mad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
miloshek



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 186

PříspěvekZaslal: st Čer 17, 2009 4:17 pm    Předmět: Citovat

Na ocean.wz.cz mi to hlásí té?. Netu?ím, jestli je to jen planý poplach ze starny google.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Mira ?těpka



Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 423
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: pá Čer 19, 2009 5:47 pm    Předmět: Citovat

On to asi nebyl antivir, ale Firefox. Kdy? jsem web načetl v Maxthonu, tak bez problémů. Asi bude něco ve scriptu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: ne Čer 28, 2009 10:57 am    Předmět: Citovat

Ahoj,

No, ted s tím trochu zápolím - vypadá to ?e někdo nahlásil na nějakou Google slu?bu, ?e jsou na stránce nějaké viry. Hází mi to u nové verze Firefoxu ?e stránky jsou nebezpečné - a ve vyhledávači Google při zadání "ocean.wz.cz" taky... Ale nikde na ftp, ?ádný podezřelý soubor nevidím...V Exploreru mi to jede normálně a ve star?í verzi Firefoxu taky...

Ani bych se nedivil, kdyby to byla akce nějakých "kamarádů" - v?ak si pamatujete, jak před nedávnem pár jedinců dostalo záchvaty zuřivosti a málem infarkt z toho, ?e se na ocean.wz.cz objevilo pár článků o New Ocean... A rozesílali pak emaily s fingovanými adresami sna?ící se po?tvat lidi tady z fora proti sobě...


Přemý?lel jsem, jestli nebude lep?í hodit celý web na normální hosting, a z ocean.wz.cz udělat přesměrování - podobně jako je udělané toto forum. S tím zatím problémy nejsou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mira ?těpka



Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 423
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: po Čer 29, 2009 5:58 am    Předmět: Citovat

Co kdo měl proti New Ocean?
_________________
http://www.facebook.com/fanclubocean
http://bandzone.cz/ocean
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: po Čer 29, 2009 7:37 am    Předmět: Citovat

Mira ?těpka napsal:
Co kdo měl proti New Ocean?


No, kdy? projede? zpětně starou diskusní knihu, najde? tam spousta negativních anonymů - ale víceméně byly v?echny z jedné IP adresy :

http://www.blueboard.cz/kniha_0.php?id=43310


Ta zále?itost s duplicitními maily je probíraná tady :

http://depeche.cz/ocean-forum/viewtopic.php?t=59


Mo?ná jsem a? moc paranoidní, třeba to tak hrozný není Very Happy Spí? to bude asi tím, ?e nověj?í bezpečnostní aktualizace Firefoxu prostě "nese?erou" nějaké skripty z ocean.wz.cz (i kdy? tam jsou maximálně nějaké animace, nic komplikovaného). Ale fakt je, ?e základ webu je z roku 2001, od té doby u? internet dost pokročil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: po Čer 29, 2009 11:41 am    Předmět: Citovat

Zkuste stránky teď ...?

Mělo by to být u? v pohodě. Pokud vám pořád hází varování před viry, napi?te jaký prohlí?eč pou?íváte (nejlépe verzi).

Díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group