Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Hudba » Erasure
Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 Erasure
Autor Zpráva
Mjallby



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Plzeň, Horažďovice, Hällevik

PříspěvekZaslal: so Led 03, 2009 12:57 pm    Předmět: Erasure Citovat


Osudy Oceánu byly na přelomu 80/90 let výrazně spjaty se synthpopovým britským duem Erasure, které funguje u? 24 let!!!
Erasure nikoho neobtě?ují, vyhýbají se skandálům, nikdo se je nesna?í zavra?dit a neletí po nich třináctky, tak?e je dnes tě?ko mů?ete spatřit v televizi nebo na titulní stránce bulvárního plátku...
Někomu se mů?e zdát, ?e dne?ní Erasure jsou jen slabým odvarem let minulých, ale vyprodané haly a recenze hudebních kritiků hovoří jinak. Já osobně mám od Erasure poměrně obsáhlou sbírku, čítající zhruba 550 písní a jejich remixů.
Informace o Erasure najdete na (EIS) - www.erasureinfo.com a minulý rok byla zaregistrována i česká doména www.erasure.cz , nedávno u? celosvětově uznávaná. Nejen za to patří dík kamarádovi Michalovi, který se o českou verzi stránek u? několik let poctivě stará.

Poslední a chystaná alba:


Úspěchy, které Erasure slavili s dobře přijatým studiovým albem 'Light at the End of the World' v průběhu roku 2007 se přetavily i do jejich koncertních aktivit. I proto 25. září Vince a Andy zaplnili tisíci svých fanou?ků presti?ní londýnskou Royal Albert Hall a koncert byl samozřejmě snímán kamerami...


V únoru 2009 Erasure vydali hitový veleprojekt, který nemá v jejich dějinách zatím obdoby. Fanou?ci dlouho volali po výběru hitů, který by nenahrazoval legandární Pop, nýbr? navázal na jeho celosvětový komerční úspěch. Total Pop tato očekávání částečně naplňuje. Obsahuje toti? na prvním disku hity vydané v roce 1992 na bestofce Pop!, na druhém disku pak pokračovaní singlové řady z let 1994-2007. Sběratelé nejspí? sáhnou po limitované čtyřdiskové verzi, obsahující navíc bonusové CD s ?ivými audionahrávkami z let 1987-2007 a bonusové DVD s dosud nevydanými záznamy vystoupení Erasure v televizním pořadu 'Top of the Pops' na BBC z let 1986-2005.


Začátkem února vy?el také singl POP Remixed! Web EIS cituje nad?ené reakce britských DJ's na některé remixy, které se u? s předstihem donesly k jejich u?ím. Mezi nejvý?e hodnocené patří hlavně A Little Respect (Avantara Remix), Always (Manhattan Clique Remix), Drama! (Andy Bell & JC Remix), Drama! (Dogmatix Dramatical Dub), Fingers & Thumbs (Cold Summers Day) (Sound Factory Remix). Nejhor?ím hodnocením bylo devět bodů z deseti. Vypadá to, ?e se náv?těvníci britských klubů opět dočkají písniček od Erasure.
_________________
Jag hälsar dig, tysta och glädjerika Mjällby...


Naposledy upravil Mjallby dne ne Zář 20, 2009 7:04 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mjallby



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Plzeň, Horažďovice, Hällevik

PříspěvekZaslal: ne Úno 08, 2009 11:19 am    Předmět: POP! remixed Citovat

Náv?těvníci britských klubů se dočkají nanejvý? přemixovaných kýčů. Zajímalo by mě, kdo vý?e zmíněný singl bodoval a ohodnotil ho devíti body z deseti !!!
_________________
Jag hälsar dig, tysta och glädjerika Mjällby...


Naposledy upravil Mjallby dne út Pro 27, 2011 4:08 pm, celkově upraveno 8 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Depy



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Bílina

PříspěvekZaslal: ne Úno 08, 2009 4:55 pm    Předmět: Citovat

Od dob kdy DM vydali Ultra uz neberu mixy od nasich kapel vubec vazne.Delaj to dj's a lidi kteri to akorat uplne rozbijou,ze z puvodni skladby vubec nic nezustane a nechaj jen bezduchy umcaca umcaca tuc tuc.Presne jak u tyhle dalsi zbytecny kompilaci.Zlata era EXTENDED MIXU z 80's.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilém I.



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 51
Bydliště: Mys na okraji ?ivota

PříspěvekZaslal: ne Úno 08, 2009 7:57 pm    Předmět: Citovat

Vcelku se divím, ?e někdo nezačal dělat remixy remixů, resp. výběry výběrů....... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Mjallby



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Plzeň, Horažďovice, Hällevik

PříspěvekZaslal: ne Bře 15, 2009 6:49 am    Předmět: Total POP! Citovat

Co říkáte na čtyřdiskové balení albumu Total POP ? Mně osobně se velice líbí a to po v?ech stránkách, tak?e po slátanině Remixed! jsem si opět spravil chu? Very Happy . Za Total POP! peníze určitě stojí. Akorát je smutný, ?e po Plzni ho nese?enete ani v těch nejrenomovaněj?ích hudebních kamenných obchodech... Embarassed
_________________
Jag hälsar dig, tysta och glädjerika Mjällby...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vincent HS



Založen: 28.1.2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha / Poříčí nad Sázavou

PříspěvekZaslal: ne Bře 15, 2009 8:01 am    Předmět: Citovat

Mě se to 4CD také líbí. Ty první dva disky s největ?ími hity asi nemá cenu komentovati. To jsou pecky vět?inou ji? časem prověřené. Třetí disk s "live" nahrávkami mi udělal dost radost, proto?e mi připomněl můj první velký koncert, na kterém jsem v ?ivotě byl - Erasure 12. 11. 1989 od 18 hodin na Výstavi?ti ve Sportovní hale.
To DVD jsem je?tě neviděl, tak si ho netroufám hodnotiti, ale myslím, ?e to bude podobné tomu, které bylo v loňském roce v bdobném boxu Yazoo - In Your Room, který k tomuto TOTAL POPu jako doplněk vřele doporučuji.
_________________
Bylo by lep?í, kdyby nebylo nic. Nebo? na zemi je víc bolesti ne? rozko?e, ve?keré uspokojení je jen přechodné, vytváří nové touhy a novou úzkost, a utrpení po?íraného zvířete je vět?í ne? rozko? toho, kdo je po?írá. (Schopenhauer)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mjallby



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Plzeň, Horažďovice, Hällevik

PříspěvekZaslal: ne Říj 11, 2009 10:37 am    Předmět: EP Phantom Bride Citovat

Taková událost jako obnovené vydání legendárního alba 'The Innocents' nechtějí Erasure podcenit, a tak 14 dnů před vlastní reedicí vyjde osmipísňový roz?ířený singl (EP). Jeho ústředním hitem bude 'Phantom Bride', skvělá písnička, její? nevydání na singlu dodnes vět?ina fanou?ků nechápe. Jak předchozí 'The Circus', tak následující desky 'Wild!' a 'Chorus' se dočkaly čtyř singlů, je tedy paradoxem, ?e komerčně nejúspě?něj?í řadová deska Erasure se dočkala jen tří. Po jednadvaceti letech bude spravedlnosti učiněno zadost a fanou?ci tak dostanou v říjnu dárky hned dva. EP 'Phantom Bride' je opravdu spí? pozornost pro fanou?ky, proto?e se kvůli roz?ířenému počtu písniček nemů?e zúčastnit hitparádového klání.

Tracklist:
1. Phantom Bride ? 2009 Re-master
2. Hallowed Ground ? Vincent Clarke?s Big-Mix
3. Chains Of Love ? Almighty 12? Essential Mix
4. Phantom Bride ? Ghostly Groom Dub by FrankMusik
5. A Little Respect ? Wayne G & Alan Allder Hurdy Gurdy Club Mix
6. Heart Of Stone ? Joebot?s ?Ounce Of Bounce? Remix
7. Phantom Bride ? Dogmatix?s 12? Tearless Mix
8. Chains Of Love ? Plastic Operator Remix
_________________
Jag hälsar dig, tysta och glädjerika Mjällby...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: ne Říj 11, 2009 12:13 pm    Předmět: Citovat

to Mjallby: děkuju ti Mjallby za nové zprávy kolem Erasure - momentálně mi tvá zpráva pomohla vybrat si co si pustím za desku Very Happy
zase je tak úplně často neposlouchám a kdy? u? tak si pustím Chorus, Wild nebo I say I say I say Wink
_________________
Nikdy neříkej nikdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mjallby



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Plzeň, Horažďovice, Hällevik

PříspěvekZaslal: ne Říj 11, 2009 6:41 pm    Předmět: :-) Citovat

Já se tímhle EP vrátil do starých dob Extended Mixů. Závidím Ti Tvůj hudební přehled, já si zvolil na na?í fakultě obor Erasureoceánologie, co? mě dost omezuje při poslechu ostatní hudby. Razz
I Say I Say I Say byla na rok 1994 nevídaná melancholicko-elektronická bomba, tímto albem počala druhá tvůrčí etapa skupiny. Celkovou atmosféru tady stupňují dětské chorály v několika písních, ?ádný tón nikde nechybí a ?ádný tam není zbytečně navíc...
Pří?tí rok by mělo vyjít 14. oficiální studiové album, tak?e svojí sbírku 521 Erasure písní opět roz?ířím o nějaký ten song... Very Happy
_________________
Jag hälsar dig, tysta och glädjerika Mjällby...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: ne Říj 11, 2009 7:28 pm    Předmět: Re: :-) Citovat

Mjallby napsal:
Já se tímhle EP vrátil do starých dob Extended Mixů. Závidím Ti Tvůj hudební přehled, já si zvolil na na?í fakultě obor Erasureoceánologie, co? mě dost omezuje při poslechu ostatní hudby. Razz
I Say I Say I Say byla na rok 1994 nevídaná melancholicko-elektronická bomba, tímto albem počala druhá tvůrčí etapa skupiny. Celkovou atmosféru tady stupňují dětské chorály v několika písních, ?ádný tón nikde nechybí a ?ádný tam není zbytečně navíc...
Pří?tí rok by mělo vyjít 14. oficiální studiové album, tak?e svojí sbírku 521 Erasure písní opět roz?ířím o nějaký ten song... Very Happy


Myslím, ?e není co závidět, mám jen zkrátka tro?ku ?ir?í obzory, ale to bude nejspí? tím, ?e nejsem na stejné fakultě jako ty - vidí?, mohli jsme si poreferovat a? budeme skládat státnice a psát nějakou semestrální práci. Tak a? z tebe bude erasureoceánolog, tak to bude bezva Very Happy.
Album I say, I say, I say se mi líbí takovou zvlá?tní náladou, které z něj jde - je to hodně melancholický, co? mi úplně vyhovuje. Ráda bych je zase je?tě viděla na?ivo - tak snad přijedou i k nám nebo alespoň někam poblí?. Wink. 521 písní to u? je na pořádnou rozborku viďte pane studente? Wink Prostě uměj dělat show a uměj skládat pěkný písničky a lidi je maj pořád rádi Wink . Super! Wink
_________________
Nikdy neříkej nikdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group