Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Oceán » 17.10. - OCEÁN Party 2009 (Praha)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 17.10. - OCEÁN Party 2009 (Praha)
Autor Zpráva
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: út Říj 06, 2009 6:30 am    Předmět: Citovat

siouxsie napsal:

a tak to vypada ze v ty Praze nakonec asi taky zustanu Very Happy Very Happy Very Happy


No konečně rozumná řeč Renčo Very Happy Různých depe? či ebm/gothic srazů nav?tívi? za rok je?tě spousty, ale čistá Oceán Party je jen jednou za rok... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: út Říj 06, 2009 7:58 am    Předmět: Citovat

redbaron napsal:
stern napsal:
Tak to vapada, ze se do ty Prahy fakt dostanu Very Happy



správne rozhodnutie!!! te?ím sa


A je to na 100% ! Prijedu Wink

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: ne Říj 11, 2009 7:15 am    Předmět: Citovat

ahoj v?em,
v sobotu se objevím na Oceánské párty a? později - brácha má narozky a bude oslava! Po pěti letech začal pracovat, tak?e jsou to sice pro něj porodní bolesti, ale má pryč z hlavy v?echny podivný vrtochy, tak?e myslím, ?e funguje heslo - práce osvobozuje! Smile P.S. To myslím řekl Lenin nebo někdo takovej, ale to neva!
Tak?e v?em kdo budete večer makat na tom, abychom se měli na co dívat a co poslouchat, přeju v?e nej nej nej, hodně inspirace a taaaaak a u? se tě?ím! Very Happy
_________________
Nikdy neříkej nikdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
milan



Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 263
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: ne Říj 11, 2009 11:58 am    Předmět: Citovat

noname-heslo Práce osvobozuje-Arbeit macht frei,pou?ívali Nacisti na svých vstupních branách do koncetračních táborů. Tak?e je to dosti smutné heslo,spojené s v?emi těmí hrůzami! Sad Dneska platí heslo Bez práce,nejsou koláče. Smile Jinak přeji,a? se Oceán party vydaří!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: ne Říj 11, 2009 12:04 pm    Předmět: Citovat

milan napsal:
noname-heslo Práce osvobozuje-Arbeit macht frei,pou?ívali Nacisti na svých vstupních branách do koncetračních táborů. Tak?e je to dosti smutné heslo,spojené s v?emi těmí hrůzami! Sad Dneska platí heslo Bez práce,nejsou koláče. Smile Jinak přeji,a? se Oceán party vydaří!


jojo má? pravdu, to měl v ústech někdo jiný ne? Lenin, ale pota?mo vzato něco na tom sloganu je ... nehledě na ty souvzta?nosti s nacistama samozřejmě. No ?e by dneska platilo heslo bez práce nejsou koláče - tak to nevim, nebo? já moc nepracuju a přesto koláčky ba?tim Smile. A známá co pracuje na úřadu práce je taky jiného mínění ... Tak?e pracujme a? vedle nás mů?ou z na?ich odvodů ?ít i jiní Smile. A nezávidim jim co se jim pak za "ty hodiny tvrdé dřiny" honí hlavou!!! Very Happy A konec - to sem nepatří, jsme vlastně v sekci Oceán. ?ejo? Smile
_________________
Nikdy neříkej nikdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: st Říj 14, 2009 1:52 pm    Předmět: Citovat

adarhaz napsal:


"...a křídla ptáků vynesou mou du?i vý?..." Smile
Jestli zahrajou Koloběh, tak ok Smile))


Oni hrajou převá?ně svojí novou tvorbu, ale na Koloběh zatím nikdy nezapoměli... Jinak dávají k dobru i předělávky třeba The Cure (Friday Im Love...), Sisters (Lucretia my Reflection, Vision Thing), DM (Never let...), nějaký ty The Mission a samozřejmě Oceány (vím o třech písních co hráli v Ungeltu, názvy necháme je jako překvápko).

Uvidíme co si připraví, pro mě to bude taky překvapení. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
DarthMaul



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Coruscant

PříspěvekZaslal: čt Říj 15, 2009 7:56 am    Předmět: Citovat

ahoj, tak?e taky přijdu... jop v posledních letech jsem byla na ka?dý oceán party (2005, 06, 07, 0Cool a ted i 09
-jen mi vadí trochu ?e lidi stále ubývaj, ka?dej rok se počet lidí sni?uje tak o 10 (to vím páč jsrem vybírala vstupný tak o tom mam přehled, mo?ná si mě někdo z lonska pamatuje)
-ale jde o to ?e nový fanou?ci nepřibejvaj.. ?koda no.

(a tedle design fora mi stra?ně, ale stra?ně přijde rajskou omáčku s kolínkama a masem. uchhh...)
_________________
u? nikdy neusly?í?
tóny hudby
u? nikdy neusly?í?
slova sudby
v?echno je zahlu?eno,
ticho v?ude ječí
zabodává se ti do nesly?ících u?í
na tvůj hrob tečou slzy
ptají se, proč takle brzy?
na hrobu sedí chlapík a brousí si kosu:
JÁ JENOM KONÁM. TOHLE JE OSUD.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mira ?těpka



Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 423
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: pá Říj 16, 2009 7:02 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem marod. Klepu se a bolí mě záda. Zítra se tam neuká?u. Nicméně, alespoň jsem se osobně setkal se Sternem :Smile
_________________
http://www.facebook.com/fanclubocean
http://bandzone.cz/ocean
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan V.



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 126
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: so Říj 17, 2009 9:10 am    Předmět: Citovat

A mů?eme odpočítávat hodiny, která zbývají do Oceááán pááárty 2009!

Na v?echny oceánisty se moc tě?ím! See you v Exitu. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
TIM



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 377
Bydliště: Havrland

PříspěvekZaslal: so Říj 17, 2009 9:20 am    Předmět: Citovat

Tak si to tam u?ijte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: so Říj 17, 2009 12:32 pm    Předmět: Citovat

Mira ?těpka napsal:
Tak jsem marod. Klepu se a bolí mě záda. Zítra se tam neuká?u. Nicméně, alespoň jsem se osobně setkal se Sternem :Smile


Tak jsem na to juknul, uzasne videa, nasel jsem tam 3 videa, ktere vubec neznam. Diky a ted hura do Prahy Wink Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: ne Říj 18, 2009 7:21 pm    Předmět: Citovat

Uf, to byla narocna párty. Jeste ted se z toho zpamatovavam Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivan V.



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 126
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: ne Říj 18, 2009 9:24 pm    Předmět: Citovat

Zdravím v?echny havrany! Děkuji v?em, kteří včera při?li na party a skvěle se bavili. Myslím, ?e se party povedla, stejně jako koncert Jerusalemu. Kdy? budu psát za sebe, tak jsem se bavil celý večer, celou noc a? do rána. ?koda, ?e to uteklo tak rychle a ?e jsme nezahráli se Sinusem v?echno, co jste si přáli (to by ta party trvala asi doteď... Smile ). Doufám, ?e některé z vás uvidím dříve ne? za rok. Pokud nebudete chtít čekat celý rok do dal?í Oceán party v Praze, připomínám ?e 1. depe?ácko/oceánská party v MC Fabrika v Č. Budějovicích se uskuteční 14.11.2009.

- zde jsou odkazy na sta?ení fotek z Oceán party 2009:

http://rapidshare.com/files/294786893/Ocean_party_2009.rar
nebo
http://www.edisk.cz/stahni/16900/Ocean_party_2009.rar_13.36MB.html

Radek z Kladna natáčel na kameru na party nějaké záběry, tak uvidíme, co z toho bude. Pokud i vy máte nějaké fotky nebo video z párty, tak se s nimi podělte s ostatnímy fans na foru. Předem díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: po Říj 19, 2009 9:37 am    Předmět: Citovat

Ahoj,

Zde jsou fotky od Ivana v prohlí?ecí galerii (trochu upravené, prosvětlené)

http://depeche.cz/OceanParty2009/

videa od Radka jsou tady (natáčel to v re?imu infra, aby bylo něco vidět, tak?e černá trička se jeví jako bílá Smile )

Oceán párty: http://www.youtube.com/watch?v=BGXZW9GmSAs
Jerusalem: http://www.youtube.com/watch?v=KrexDIhr2DU

Jinak díky v?em co dorazili a bavili se, bylo s vámi fajn. Za rok zase na viděnou...!

(pro některé eventuelně i dřív, toho 14.11. v MC Fabrice, či na nějakém tom DM sraze Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
siouxsie



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: út Říj 20, 2009 5:52 pm    Předmět: Citovat

super party, diky moc , Jerusalem naprosto ú?asný...
jsem ráda ?e jsem nakonec zůstala v Práglu, fakt bezva očistec Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group