Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Oceán » Jak jsi se stal fanouškem Oceánu...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2 Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 Jak jsi se stal fanouškem Oceánu...
Autor Zpráva
intelpetr



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 36
Bydliště: Moravia

PříspěvekZaslal: čt Led 01, 2009 4:41 pm    Předmět: Citovat

Já se k Oceánu dostal čirou náhodou....asi před dvěma lety jsem o ně zavadil v některém článku na internetu a můj tatík říkal,?e má někde jejich kazetu,tak sem ju strčil do rádia a zrovna začala hrát Noc je jako.... (jsem tam dal béčkovou stranu). A od té doby se k Oceánu rád vracím a určitě nav?tívím aspoň jeden jejich koncert na některém z fes?áků Smile
_________________
I WAS BORN FOR THE MASSES


By intelpetr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marie



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá Led 09, 2009 11:40 pm    Předmět: Citovat

Psal se rok 1992, bylo mi 12 let, trávila jsem letní prázdniny na chatě, a víceméně z nudy jsem jsem jednoho památného dne shlédla televizní Hitparádu. Do té doby jsem sledovala pouze zahraniční Superset, tudí? o českých skupinách jsem toho mnoho něvěděla. Brzy se to mělo změnit. V oné hitparádě toti? zrovna bě?el Shalom s A? jednou. Nevím přesně čím, ale byla to láska na první pohled. O skupině samé ,ani o jejích členech jsem něvěděla ani to nejmen?í. Okam?itě jsem začala začala sledovat snad v?echny tehdej?í hudební pořady-vzpomínám si na O106, Bago,Triangel...byla jsem jak posledlá vidět Shalom je?tě jednou. Největ?í překvapení při?lo o několik dní později, kdy? v Hitparádě pustili Oceán-Prázdnou ulici. Dostavil se úplně stejný pocit jako u Shalomu.Jen jsem za boha nemohla pochopit, jak je mo?ný, ?e jsou si ti zpěváci tak podobní. Dneska se tomu u? směju, ale tehdy by mě ani ve snu nenapadlo, ?e mů?e mít jeden člověk dvě kapely. Samozřejmě jsem se velice rychle dostala do obrazu, a nakonec se z Oceánu (který nakonec u mě Shalom předběhl) stal můj hnací motor,posila a nadějě, díky které se mi dařilo, a daří ,překonávat v?echny svízele ,,dospělého ?ivota'' ,ale i jej formovat. A za to jim v?em moc DĚKUJI Exclamation Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mira ?těpka



Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 423
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: st Zář 30, 2009 5:25 pm    Předmět: Citovat

Hmm, tak to je na román. Někdy jsem si vyčítal ?e jsem si nepsal deník. To byly skvělé zá?itky, skvělá seznámení s fajn lidma...Byla to zvlá?ní doba hledání... a zvlá?tní doba svobody... i kdy? jsme začiínali tak vládl velká brácha KSČ. A já si poořád říkal.. jak to dlouho vydr?í.. Byl jsem ka?dých 6 měsíců na výslechu na policii ... Největ?í prča byla ta, ?e kdy? jsme chtěli vydat první bulletin fc, tak legálně to musela SCHVÁLIT KOMISE... Ale to jsem u? ně;kde popisoval. Neschválili mi nic. Tak jsem ?el na panáky proto?e jsem z tý komise byl fakt na nervy. A s fanynkou Oceánu jsme to pak realizovali. Sázelo a kopírovalo se to bez povolení v ma?inérii Rudého práva. Mo?ná jsme jako fans Oceánu přispěli k demontá?i totality.
_________________
http://www.facebook.com/fanclubocean
http://bandzone.cz/ocean
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krah



Založen: 1.1.2009
Příspěvky: 139
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: čt Říj 08, 2009 9:03 pm    Předmět: Citovat

Ahoj jsem Jarda z CV a je mi 33 let.S Oceánem jsem se poprvé setkal v prváku(1990),kdy? o tři roky star?í sestra co studovala ve Stodě u Plzně,přinesla domů demo OCEÁN z fan klubu.Chodila do třídy s nějakou Broňou Coufalovou a ta vedla v té době FanClub v BuDějovicích.....Hudba byla ohromná...!!!u nás v CV hrozně lidí poslouchalo v tý době metal,tak?e to bylo opravdu něco jinýho.První koncert jsem poprvé viděl v Plasech u Plzně,na nádvoří klá?tera,koncert začínal o půlnoci a to byl asi ten zlom v mém ?ivotě,?e tuto skvělou skupinu poslouchám do dnes.....
..Jinak v?echny vřele zdravím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: pá Říj 09, 2009 6:54 am    Předmět: Citovat

krah napsal:
Ahoj jsem Jarda z CV a je mi 33 let.S Oceánem jsem se poprvé setkal v prváku(1990),kdy? o tři roky star?í sestra co studovala ve Stodě u Plzně,přinesla domů demo OCEÁN z fan klubu.Chodila do třídy s nějakou Broňou Coufalovou a ta vedla v té době FanClub v BuDějovicích.....Hudba byla ohromná...!!!u nás v CV hrozně lidí poslouchalo v tý době metal,tak?e to bylo opravdu něco jinýho.První koncert jsem poprvé viděl v Plasech u Plzně,na nádvoří klá?tera,koncert začínal o půlnoci a to byl asi ten zlom v mém ?ivotě,?e tuto skvělou skupinu poslouchám do dnes.....
..Jinak v?echny vřele zdravím.


Vitej mezi námi Wink Musim rici, ze hrat na nadvori klastera od pulnoci muselo byt velice zajimave ! Skoda jen, ze asi video nebude existovat. Koukam, ze ta demo kazeta kolovala asi po celych Cechach Mr. Green a jak rikas, v tu dobu byli hodne metalisti a depesaci. Oceán bylo uzasne zpestreni ceske tvorby! Rad na to hrozne vzpominam a do dnes se tomu i smeju, jak jsem kazdeho Oceánem nakazil Mr. Green No vlastne Depeche Mode taky Wink Kazdemu jsem to poustel tak dlouho az to ostatni zacali poslouchat taky Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mira ?těpka



Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 423
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: pá Říj 09, 2009 6:59 am    Předmět: Citovat

Těch demokazet jsme taky jako Fc nakopirovali stovky, mo?ná tisíce. Broňu si pamatuju, ta nám jeden čas ve Fan clubu pomáhala s rozesíláním dopisů.
_________________
http://www.facebook.com/fanclubocean
http://bandzone.cz/ocean
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krah



Založen: 1.1.2009
Příspěvky: 139
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: so Říj 10, 2009 2:00 pm    Předmět: Citovat

STERNe děkuji za přivítání. Ji? dlouho chodím na tyto stránky a musím je vá?ně pochválit,se?ene se tu o Oceánech opravdu hodně (v?echno),myslel jsem si ?e koncert Oceánu asi u? nikdy neuvidím,měl jsem na videu akorát z F1 Vald?tejnskou.. . a zde jsem na?el opravdu tento "nářez" koncerty,klipy atd. Opravdu díky díky díky...
...a co se týče Oceán Párty určitě bych jel,uvidím jestli se kámo? ozve tak pojedeme,samotnému se mi z CV nechce jet.
..Mira ?těpka - tak nějak jsem si odstupem času mysle,l ?e Broňa Fan Club vedla_omluva a děkuji za vyjasnění..
Čabas HAVRANI
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janruzicka.dmf



Založen: 20.2.2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Ostrava 9

PříspěvekZaslal: po Pro 14, 2009 9:35 pm    Předmět: Citovat

K Oceánu jsem se dostal snadno...Za?il jsem tu mánii okolo roku 1990 a proto jsm tomu nemohl uniknout...Ve ?kole mi star?í spolu?ák půjčil kazetu Dávná Zem...Bylo to něco nového,co mne oslovilo,hlavně netradiční texty,specifický hlas Petra Muka,potom první koncert v Ostravě (hala Tatran) a propadl jsem tomu natolik,?e jsem měl problémy s učením,my?lenkama stále někde jinde...Jo jo,byly to hezké časy ! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
andy



Založen: 19.2.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá Úno 19, 2010 9:47 pm    Předmět: Citovat

Asi před 14dny sem objevila na FB ?e je fanclub Oceánů je to super kouknout se na klipy a zavzpomínat třeba na ?tvanici...Já sem se dostala k Oceánům asi ve 13letech v roce 88 přes kluka z Písku který nám dal demo a samozhřejmě to bylo něco nového tak?e mě to pohltilo kdy? začali Oceáni koncertovat jezdila sem s kamarádkou po koncertech po celé republice doma sem nalhávala ?e spím u kamarádek co? v té době bez mobilních telefonů nebyl problém. Pamatuju se ?e ze začátku nás bylo na koncertech opravdu pár ale pak se počet fanou?ků stupňoval. Máma mi musela u?ít kabát no prostě mánie ale vzpomínám ráda na své v té době pubertální léta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
g.o.l.f.i.s.t.a



Založen: 14.11.2010
Příspěvky: 4
Bydliště: Nymburk

PříspěvekZaslal: čt Led 20, 2011 7:54 pm    Předmět: Citovat

Já osobně poprvé snad sly?el Ráchel to bylo asi v 89 mě bylo 19let byla to super doba diskoték,nahrávání písniček přes mikrofon z televize na kazetu a ten kdo jel třebas na dovolenou na ?umavu nahrával hitparádu z Rakouska a v tu ránu byl člověk king ?e má novýho Falka Very Happy .To jsem se nechal tro?ku unést a zaspomínal na mládí.Od Oceánu jsem měl nějaké to album potom Shalom,ale můj brácha mě dozásobil tak?e teď mám snad v?echno,posluchám a vzpomínám na ten čas Ahoooj Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michaela 73



Založen: 21.1.2011
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: čt Bře 31, 2011 10:14 am    Předmět: Citovat

Psal se rok 1988 tehdej?í Československá hudební scéna mi opravdu nic neříkala,tak jsem poslouchala převá?ně tu zahraniční muziku,kapely typu OMD,DURAN DURAN,CAMOUFLAGE a DEPECHE MODE.Tou dobou jsem sledovala TKM ( to byl hudební a publistický pořad pro mladé ).Tehdá si tam pozvali kapelu "OCEÁN" proběhl velmi zajímavej rozhovor a zahráli Dávnou zem,bylo to naprosto ú?asné....ano nádherné texty skladeb a image kapely to mě naprosto dostalo a za tohle velké DĚKUJI patří kapele OCEÁN.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
3 Steps Ahead



Založen: 25.5.2010
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: út Čer 28, 2011 5:58 pm    Předmět: Citovat

V roce 1990 jsem videl klip Cas a okamzite jsem tomu propadl. Poslouchal jsem v te dobe DM, ale Ocean je odsunul na druhou kolej. Rozpad Oceanu, ktery byl v roce 93 uz zrejmy, jsem nesl docela tezce. Ale zahy jsem objevil Vanessu a o dva roky pozdeji techno hudbu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group