Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Shalom » CDM Ve větru
Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 CDM Ve větru
Autor Zpráva
miloshek



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 186

PříspěvekZaslal: po Pro 21, 2009 9:05 am    Předmět: CDM Ve větru Citovat

Zajímalo by mě, jestli někdo neví, proč je na maxisinglu Ve větru ta poslední písnička (Ve větru-edit) ukončená tak zvlá?tním způsobem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
steiner



Založen: 24.10.2009
Příspěvky: 60
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po Pro 21, 2009 10:05 am    Předmět: Citovat

Smile Tak byl to záměr, akorát tam mělo být ticho a? do po?adované stopá?e, ale firma, která ty CD dělala, to zvorala.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan V.



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 126
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po Pro 21, 2009 7:32 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Smile Tak byl to záměr, akorát tam mělo být ticho a? do po?adované stopá?e, ale firma, která ty CD dělala, to zvorala.....

Myslím, ?e to tak nějak bylo a dokonce to ře?ili v nějakém rozhovotu v tehdej?í hitparádě v ČT. Kvůli pár vteřinám tak nemohl být singl Ve Větru pova?ován za maxisingl...
P.S.: Ten závěr v "editu" je perfektní! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
vozralec



Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st Led 18, 2017 10:20 pm    Předmět: Ve větru - kde získat Citovat

Čau, neví někdo, kde můžu najít na netu a stáhnout celý album Ve větru (rychlost alespoň 320 kb/s). Dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
puxo



Založen: 13.7.2011
Příspěvky: 8
Bydliště: Slovakia

PříspěvekZaslal: pá Led 20, 2017 8:37 am    Předmět: Re: Ve větru - kde získat Citovat

vozralec napsal:
Čau, neví někdo, kde můžu najít na netu a stáhnout celý album Ve větru (rychlost alespoň 320 kb/s). Dík.


na netu neviem kde by si to našiel, ale jestli moc chceš, tak ti spravím 320 kb/s z originál CD a uploadnu, alebo klidne aj FLAC ak treba...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vozralec



Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so Led 21, 2017 4:32 pm    Předmět: Re: Ve větru - kde získat Citovat

puxo napsal:
vozralec napsal:
Čau, neví někdo, kde můžu najít na netu a stáhnout celý album Ve větru (rychlost alespoň 320 kb/s). Dík.


na netu neviem kde by si to našiel, ale jestli moc chceš, tak ti spravím 320 kb/s z originál CD a uploadnu, alebo klidne aj FLAC ak treba...


Ahoj, to by bylo supr, klidně mp3 i flac Smile Ale klidně i jen jedno z toho, jak budeš mít možnost. Já mám doma právě jen origoš kazetu, tenkrát kupovanou. CD jsem prošvihnul. A v mp3 to mám jen 128 kb, což je slabota. Tak dyžtak díky!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group