Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » New Ocean » New Ocean v médiích
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 New Ocean v médiích
Autor Zpráva
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: st Dub 07, 2010 5:10 pm    Předmět: Citovat

Ivan V. napsal:
Uvidíme jak to celé dopadne a je u? téměř jisté, ?e letos vytáhneme z kasičky nějakou tu korunku ve prospěch Ou?nu. Cool Nerad bych se mýlil... Wink


To zní i tak, ?e by mohlo jít nějaký dal?í pěkný nosič...?e by Best Of DVD?

Já si vás asi kucí v květnu v Budějkách proklepnu Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: st Dub 07, 2010 5:22 pm    Předmět: Citovat

sinus napsal:
Ivan V. napsal:
Uvidíme jak to celé dopadne a je u? téměř jisté, ?e letos vytáhneme z kasičky nějakou tu korunku ve prospěch Ou?nu. Cool Nerad bych se mýlil... Wink


To zní i tak, ?e by mohlo jít nějaký dal?í pěkný nosič...?e by Best Of DVD?

Já si vás asi kucí v květnu v Budějkách proklepnu Mr. Green


Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Milhaus



Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 120
Bydliště: SČ

PříspěvekZaslal: st Dub 07, 2010 9:12 pm    Předmět: Citovat

Noname napsal:
Kdepáč!!! Tady kolem tohohle je tajemnějc ne? na hradě v Karpatech Very Happy.
Pro mě jsou důle?itěj?í činy a nikoliv různý povídačky o tom co bude a? bude a co by bývalo bylo kdyby ... atd! Very Happy Very Happy Very Happy.
A vzhledem k tomu, ?e mezi skutky toho patří poněkud pomálu, tak mám pocit, ?e i kdy? něco vznikne, tak ne? se to nahraje a ne? to někdo vydá - tak budu mít u? mo?ná i tro?ku problém se svým sluchem, s očima a celkově u? zkrátka nebudu nejmlad?í Very Happy. Mohl by z Vás zasvěcenejch tedy někdo celou zále?itost kapku popohnat?! Mám toti? za to, ?e jsme skoro v?ichni dost stejnej ročník! Cool Díkes Cool.


Hezky napsáno,moje řeč Very Happy .Ona taková párty,nějakej panáček a dobrá nálada,to se pak vymyslí věcí Shocked Kdo ví,třeba za pár let na?i vnuci zajdou na koncert YOUNG OCEÁN,se zpěvačkou Noemi v čele Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: čt Dub 08, 2010 8:04 am    Předmět: Citovat

Milhaus napsal:
Hezky napsáno,moje řeč Very Happy .Ona taková párty,nějakej panáček a dobrá nálada,to se pak vymyslí věcí Shocked Kdo ví,třeba za pár let na?i vnuci zajdou na koncert YOUNG OCEÁN,se zpěvačkou Noemi v čele Laughing


To mě teda docela pobavilo, jen nevím zda v éře této nyní je?tě mladé slečny budou frčet nějaké koncerty - myslím, ?e v?e u? bude realizováno z domova přes facebook nebo něco obdobného Smile. Jak tak pozoruju čím se bavěj dne?ní puber?áci, tak nemám iluze Very Happy. Venku je to přeci děsně nebezpečný! Very Happy
_________________
Nikdy neříkej nikdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milhaus



Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 120
Bydliště: SČ

PříspěvekZaslal: čt Dub 08, 2010 9:28 am    Předmět: Citovat

Noname napsal:
Milhaus napsal:
Hezky napsáno,moje řeč Very Happy .Ona taková párty,nějakej panáček a dobrá nálada,to se pak vymyslí věcí Shocked Kdo ví,třeba za pár let na?i vnuci zajdou na koncert YOUNG OCEÁN,se zpěvačkou Noemi v čele Laughing


To mě teda docela pobavilo, jen nevím zda v éře této nyní je?tě mladé slečny budou frčet nějaké koncerty - myslím, ?e v?e u? bude realizováno z domova přes facebook nebo něco obdobného Smile. Jak tak pozoruju čím se bavěj dne?ní puber?áci, tak nemám iluze Very Happy. Venku je to přeci děsně nebezpečný! Very Happy


No to dá rozum.Kdo by se tahal s plicní ventilací a vývodem někam ven.To rad?i v klídku budu tleskat protézama,s naslouchátkem na maximální hlasitost v teplém klidu domova u monitoru obřích rozměrů,teda jestli něco uvidím Very Happy .Spí? mě děsí,jestli si můj vnuk na tento super koncert nepřivede místo slečny přítele,jak je dneska moderní Very Happy .Nic proti klucíííí Embarassed . No hlavně,?e se máme na co tě?it,kdy? u? kolem NO je mrtvo. Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: čt Dub 08, 2010 9:10 pm    Předmět: Citovat

Mr. Green Mr. Green Mr. Green
_________________
Nikdy neříkej nikdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group