Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Petr Muk » Zemřel zpěvák Petr Muk
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 Zemřel zpěvák Petr Muk
Autor Zpráva
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: po Kvě 24, 2010 4:29 pm    Předmět: Citovat

Tahle zpráva mi dneska při?la do smsky a rázem při?el velký smutek z téhle ?okující zprávy - je mi to moc líto.

Posílám upřímnou soustrast v?em blízkým, předev?ím v?em jeho dcerám, tatínkovi a ostatním z rodiny.

Je mi moc líto, ?e se Petr dostal do situace kdy u? nechtěl dále ?ít. První co mi prolítlo hlavou - určitě to nebyla náhoda, tohle byla ... ztráta sebe, pryč je víra ... Tu?ím, ?e ho něco moc zklamalo a nebyl to jeden pro?itek, bylo toho nashromá?děnýho víc. A u? to nedokázal zvládnout. Jisté je, ?e ode?el v době, kdy vydává desku, jako by tu chtěl po sobě zanechat nějaké poselství a víme v?ichni dobře z dob Oceánu, ?e kdy? mu bylo psychicky nejhůře, tak vznikaly ty nejlep?í skladby. Čím úspě?něj?í bude tahle deska, tím budeme blí? pochopení, co se v něm odehrávalo.

Děkuju moc za poselství, které tu po sobě zanechal a přeji mu hlavně klid po tomto náhlém odchodu. Tak tedy Shalom Petře navěky ...
_________________
Nikdy neříkej nikdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
miloshek



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 186

PříspěvekZaslal: po Kvě 24, 2010 5:14 pm    Předmět: Citovat

Na Primě ve zprávách krásné záběry a hlavně OCEÁN.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Lord Ruis



Založen: 20.12.2009
Příspěvky: 17
Bydliště: Český krumlov

PříspěvekZaslal: po Kvě 24, 2010 5:34 pm    Předmět: Citovat

Věčné Shalom Petře!..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
milan



Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 263
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: po Kvě 24, 2010 6:06 pm    Předmět: Citovat

Ve zprávách to bylo i na čt1.Viděl jsem v?echny tři zprávy a brečel. Crying or Very sad Ten den si budu na věky pamatovat a navíc má moje man?elka dnes svátek.Je nám smutno,je to zkrátka na hovno!!Sad(( Díky Petře za v?echno,měl jsem tě moc rád!! Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenny Suk



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha / Ji?ní Čechy

PříspěvekZaslal: po Kvě 24, 2010 6:20 pm    Předmět: Citovat

Dívám se na ÓČKO a stále té smutné zprávě nemů?u uvěřit ...
děkuju moc za ty nádherné písničky, které nás V?echny tady na fóru spojují ... nikdy nezapomenem ..... Vzpomínky zůstanou ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
milan



Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 263
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: po Kvě 24, 2010 6:21 pm    Předmět: Citovat

Rádio Impuls hrálo po celý den písničky Petra Muka na přáni fanou?ků,kdy? jsem jel autem ,hráli zrovna Ráchel. Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cielo



Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 17
Bydliště: pohraničí / Praha

PříspěvekZaslal: po Kvě 24, 2010 8:03 pm    Předmět: Citovat

...na konci obzoru dravý je proud,
ve kterém já s tebou nemů?u plout,
tam kam jednou musí jít ka?dý sám...

u? to tu psal miloshek v jiné sekci ale nemů?u si pomoct.. pořád mi to zní v u?ích..

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

je to tak neuvěřitelně neskutečně smutné

s tímhle se asi jen tak nesrovnám Crying or Very sad nová deska, plánované turné a teď tohle prázdno a černé nebe nade mnou..
docházejí mi slova..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dodo



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: po Kvě 24, 2010 8:55 pm    Předmět: Citovat

... prázdno ... tma ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Mjallby



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Plzeň, Horažďovice, Hällevik

PříspěvekZaslal: po Kvě 24, 2010 9:27 pm    Předmět: Odkaz Citovat

Teď nás to tu, mám pocit, semklo v?echny a čas nás objal jako velký plá??... Třeba to tak mělo být.
Ode?el idol na?ich srdcí, frontman a velký hudebník. Často jsem se ptal sám sebe, kolik mi asi bude, a? Petr odejde. Ka?dý z nás na to kdysi jednou pomyslel, přiznejme si to. Ale takhle brzy a za takových okolností jsem to opravdu nečekal.
Je zvlá?tní, kolik slov a vět se nám teď na prahu nocí z jeho písní vybavuje, pro ka?dého z nás tu Petr zanechal jiný odkaz.

Jakoby s ním nav?dy cosi ode?lo... Co konkrétně, to říct nedoká?u... ale jedno vím jistě...

...NĚCO KONČÍ !!!
_________________
Jag hälsar dig, tysta och glädjerika Mjällby...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miloshek



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 186

PříspěvekZaslal: po Kvě 24, 2010 9:30 pm    Předmět: Re: Odkaz Citovat

Mjallby napsal:
Teď nás to tu, mám pocit, semklo v?echny a čas nás objal jako velký plá??... Třeba to tak mělo být.
Ode?el idol na?ich srdcí, frontman a velký hudebník. Často jsem se ptal sám sebe, kolik mi asi bude, a? Petr odejde. Ka?dý z nás na to kdysi jednou pomyslel, přiznejme si to. Ale takhle brzy a za takových okolností jsem to opravdu nečekal.
Je zvlá?tní, kolik slov a vět se nám teď na prahu nocí z jeho písní vybavuje, pro ka?dého z nás tu Petr zanechal jiný odkaz.

Jakoby s ním nav?dy cosi ode?lo... Co konkrétně, to říct nedoká?u... ale jedno vím jistě...

...NĚCO KONČÍ !!!


SKONČILO, pro mě...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: po Kvě 24, 2010 9:57 pm    Předmět: Citovat

Je?tě jednou přeji Petrovi věčný klid a pokoj.
A? u? to bylo v posledních jeho minutách jakkoliv, tak u? mu ?ivot nikdo nevrátí.
Ráda zajdu v tichosti na hrob polo?it kamínek pro věčnou vzpomínku.
Tvé písničky nás budou navěky hřát a přiná?et nám to co jsi do nich vlo?il - lásku, pokoru, víru. Ka?dý máme rádi jiné skladby, ale je z čeho vybírat. To poselství tu nav?dy zůstane.
Shalom alejchem.
_________________
Nikdy neříkej nikdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ivan V.



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 126
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: po Kvě 24, 2010 10:55 pm    Předmět: Citovat

VELKÝ SMUTEK

...Petře, pokoj ti dej, pokoj měj. Crying or Very sad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
parrot51



Založen: 5.1.2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po Kvě 24, 2010 11:00 pm    Předmět: Muk: Bohém a srdcař s darem od boha Citovat

Honza Vozáry:

Znali se od základní ?koly, v 90. letech spolu ve skupině Oceán projeli jako předkapela Erasure Anglii. V pondělí proto Jan Vozáry jen tě?ko hledal slova poté, co se dozvěděl, ?e jeho kolega, kamarád a rodák z Českého Krumlova Petr Muk v 45 letech zemřel.

?Teď mi to volal kamarád, vůbec to nechápu, je to absurdní. Je to neuvěřitelné, napadlo mě, ?e kdy? nyní vydal nové album, je to finta vypečených mana?erů, ?e z něj udělali obě?,? bránil se připustit si zpěvákovu smrt Vozáry krátce před polednem.

Je to pochopitelné. V?dy? v posledních týdnech se domlouvali, ?e připraví comeback Oceánu. S bratrem Du?anem dokonce pro Muka natočili pár pracovních verzí písní. ?Chtěl sly?et, jak jsme to udělali. Byli jsme v jednání, ?e za rok bude turné. Stra?ně jsme se tě?ili, ?e se k tomu zase vrátíme, přemlouvali jsme ho, aby do toho ?el s námi, abychom byli v té původní sestavě,? líčil Vozáry.

Zde více:
http://ceskobudejovicky.denik.cz/kultura_region/muk-bohem-a-srdcar-s-darem-od-boha20100524.html#mm

včetně videa Vzpomínka L. Faktora na P.Muka

Martin

PS
Óčko - Petr Muk speciál mám celé v .TS formátu cca 1GB
Mohu nasdílet, pokud z toho chce někdo vystřihat reklamy a převést do AVI pro ostatní.
TS lze přehrát například ve VLC media player.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: út Kvě 25, 2010 3:59 am    Předmět: Citovat

Tak jsem spal sotva 3 hodinky. V noci jsem se porad budil a rikal si, ze to byl jen sen...... Bohuzel tomu tak ale neni Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mira ?těpka



Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 423
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: út Kvě 25, 2010 4:32 am    Předmět: Citovat

Já se taky probudil někdy v půl pátý. Tak zas koukám na Facebook co v?echno lidi pí?ou. Hedal jsem jestli jsou nějaké nové články. Bulvár zas má o čem psát. Ty solidněj?í jsem dal na stránku Fanclubu.
Zrovna včera dopoledne jsem dělal na profilu Oceánu na Bandzone, pak ?el na oběd a najednou smr?? telefonátů s tou smutnou zprávou. Odpoledne jsou poseděl u Honzy a pak v jedný hospůdce s Petrama a dalěími přáteli...
A teď po ránu si pou?tím to poslední Petrovo CD ....
_________________
http://www.facebook.com/fanclubocean
http://bandzone.cz/ocean
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 3 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group