Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Petr Muk » V bludi?ti dnů - 1.místo v prodejní hitparádě
Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 V bludi?ti dnů - 1.místo v prodejní hitparádě
Autor Zpráva
Reminder



Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt Čer 03, 2010 5:42 am    Předmět: V bludi?ti dnů - 1.místo v prodejní hitparádě Citovat

Hned 1.týden po vydání nové desky Petra Muka se dostalo album V bludi?ti dnů na vrchol oficiální prodejní hitparády.
http://www.ifpicr.cz/hitparada/index.php?hitp=P

Celkem se objevuje v první 50 nejprodávaněj?ích alb za týden 21 ?est nahrávek s hlasem Petra Muka.

1. Petr Muk - V bludi?ti dnů
5. Petr Muk - Slunce: To nejlep?í
17. Oceán - Best Of
36. SHALOM - Komplet
39. Petr Muk - Osud ve dlaních
42. Petr Muk - Jizvy lásky

Jenom pro připomenutí, předposlední LP Osud ve dlaních dosáhla v roce 2005 nejvý?e 27. místa...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: čt Čer 03, 2010 6:01 am    Předmět: Citovat

no ked uz mame novy album popocuvany tak nas to ani nejako neprekvapuje vsak? Mna by len zaujimalo ako by na to reagoval Petr, lebo on urcite s napätim cakal ako sa album prijme, hlavne uz len kvoli tomu ze uplne ine ako tie predchadzajuce. Vcera mi ho chcela kupit v Kosiciach v predajni svagrina a typek jej povedal ze na Slovensku je vypredany a cakaju na dalsiu zasielku, tak snad na buduci tyzden CD dorazi Wink

Uz len podla toho vidno ze Petr robil velky navrat aj do starej Oceanskej komunity Wink skoda ze sa to nepodarilo Crying or Very sad
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TIM



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 377
Bydliště: Havrland

PříspěvekZaslal: čt Čer 03, 2010 7:45 am    Předmět: Citovat

Ale buďme realisti... zemřel Jackson a jak se najednou prodávaly jeho desky po celém světě.... řekl bych, ?e s Petrem Mukem to je stejný případ... Crying or Very sad Kdyby nezemřel, třeba by vůbec nebyl na prvním místě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
letokruh



Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 137
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá Čer 04, 2010 8:49 am    Předmět: Citovat

Mě teda Bludi?tě hodně zklamalo... I po několika posloucháních musím říct, ?e na 1. Petrovu sólovou desku nemá. Pořád mám pocit, ?e ty písně jsou stra?ně nesourodé, ?e nenále?í snad ani na jednu desku, jako by se Petr nedovedl rozhodnout, jestli tvrd?í kytarovou desku, nebo pokračovat v čisté elektronice (viz skladby na desce jen kytarový, nebo elektronický)... U jeho první sólovky byly ty kytary jemněj?í a zapadaly naprosto skvěle do elektronického podkladu, se kterým vytvářely naprosto mimořádnou atmosféru - podobnou, jako to dovedl do té doby jen OCEÁN a pak se to povedlo u? jen D. Vozárymu u Dévy. To se o této "rozpolcené" desce ale bohu?el říct nedá, atmosféra je tam taková dost roztří?těná, místy ji vlastně postrádám úplně - a hlavně největ?í slabinou této desky jsou texty...

Tak?e u mě je to jasný:

1. Petr Muk (první sólové cd)
2. Jizvy lásky
3. Bludi?tě
4. Dotyky snů
5. Osud ve dlaních
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jesen.cz



Založen: 6.6.2010
Příspěvky: 7
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne Čer 06, 2010 5:50 am    Předmět: Pod černým sluncem Citovat

Já jako nejlep?í vidím tu "Pod černým sluncem" i kdy? je tam takový zvlá?tní zlom, jako kdyby tam chtěly být dvě různá období Petra...

dlouhodobě vysoce hodnotím : Osud ve dlaních a je?tě víc Průzory očí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
letokruh



Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 137
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út Čer 08, 2010 10:18 am    Předmět: Re: Pod černým sluncem Citovat

jesen.cz napsal:
Já jako nejlep?í vidím tu "Pod černým sluncem" i kdy? je tam takový zvlá?tní zlom, jako kdyby tam chtěly být dvě různá období Petra...

dlouhodobě vysoce hodnotím : Osud ve dlaních a je?tě víc Průzory očí


Pod černým sluncem taky cením nejvíc - tak nějak bych si představoval současný Oceán... achjo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milhaus



Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 120
Bydliště: SČ

PříspěvekZaslal: st Čer 09, 2010 6:10 pm    Předmět: Re: Pod černým sluncem Citovat

letokruh napsal:
jesen.cz napsal:
Já jako nejlep?í vidím tu "Pod černým sluncem" i kdy? je tam takový zvlá?tní zlom, jako kdyby tam chtěly být dvě různá období Petra...

dlouhodobě vysoce hodnotím : Osud ve dlaních a je?tě víc Průzory očí


Pod černým sluncem taky cením nejvíc - tak nějak bych si představoval současný Oceán... achjo...


Ano,jak u? jsem tady psal, pod černým sluncem mi jasně zní jako Oceánská píseň roku 2010.Bohu?el,v?echno je jinak ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group