Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Oceán » Oceán Parties
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 Oceán Parties
Autor Zpráva
Nadkachna



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: pá Říj 15, 2010 7:14 am    Předmět: Citovat

milan napsal:
http://www.petrmuk.cz/ Vyjádření Karla Deni?e,zajímavé,ale bohu?el pravdivé.


Ta sta? o významných a skvělých zpěvácích mě také trochu znervózněla (dá se pod tím představit lecos Rolling Eyes ), ale jinak mě to přijde jako klasické promo plkání, plně srovnatelné s Deni?ovými ódami na Mukovo sólovky, které by se mělo brát s rezervou. Snad ka?dému soudnému člověku je jasné, ?e Oceán u? nikdy nebude jako dřív. Ani s Mukem, a? u? to s tím údajným vzkří?ením bylo jakkoliv, by jím ji? nebyl.

Jinak, koho tipujete, ?e nám zítra zapěje? Wink Charvátová, nebo Fiala?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: pá Říj 15, 2010 7:45 am    Předmět: Citovat

Nadkachna napsal:
Jinak, koho tipujete, ?e nám zítra zapěje? Wink Charvátová, nebo Fiala?


Já tipuju Jitku a vůbec jí to nezávidím!
_________________
Nikdy neříkej nikdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Nadkachna



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: pá Říj 15, 2010 8:09 am    Předmět: Citovat

Pro mě je to jasná favoritka, ale také mám trochu obavy, jak se s tím někteří případní náv?těvníci srovnají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
adarhaz



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Hanging Garden

PříspěvekZaslal: pá Říj 15, 2010 9:17 am    Předmět: Citovat

Ad. p. Deni?: pamatuju se, jak jsem celkem tvrdě reagoval na prohlá?ení jeho a Petra Muka (2 roky zpátky?). Dneska bych přesto za stejných podmínek reagoval stejně.

Tisková zpráva agentury, připravující půdu pro turné, doytčný slova a slovní spojení pou?ít musela. Jde skutečně o promo. Kolik promo prohlá?ení u? jsme v?ichni četli... Jsou to věci nadsazený, někdy a? ujetý a samozřejmě odvolávající se na hvězdnou minulost dotyčnýho interpreta. Třeba tím, ?e vydal neskutečně vynikající desku, oceněnou tam a tam a bla bla. Nic víc ne? promo v tom taky skutečně nevidim.

P. Deni? tohle bohu?el nevidí. Je?tě hájí svoji "barikádu" (za tohle budu kamenovanej, neberte to tak vá?ně) postojů z dřívěj?í doby. Nikdo z nás skutečně neví, jestli nějaký jednání mezi klukama skutečně proběhla. Tak?e je tady vyjádření p. Deni?e, pak kluků... Nebyl jsem u ničeho. Kluci veřejně stav věcí nehrotí svými vyjádřeními na adresu kohokoliv (i třeba na adresu p. Deni?e) tak jak to dělá del?í dobu on (ok, nebo dělal). A měli by podle mě u? setsakra právo. Oni byli součástí Toho Oceánu, uvědomí si to p. Deni? konečně? Oni byli ti čtyři. A je na nich, jak si s tím odkazem poradí. Není to na nikom jiném.
P. Deni? má pravdu, ?e v promo zprávě není zmíněno cokoliv o Petru Mukovi. Ale zas na druhou stranu: pokud se opravdu připravuje půda pro turné, agentura z tohohle důvodu nebude chtít vystoupení na Hvězdě avizovat jako vzpomínku. Ano, bohu?el. Přesto čekam, ?e se kluci o Petrovi zmíní. P. Deni? jako blízký člověk Petra Muka v kombinaci s tím, jaký postoje zastával, nepí?e nic novýho. Je to jeho právo a chápu ho. Ale ta trpkost zůstává. ?koda...

Nikdo neříká, ?e tohle je Ten OCEÁN. Nikdo si něco takového snad ani nemyslí. Pan Deni? se zbytečně zmiňuje o tom, ?e kapela vystoupí pod původním názvem "Oceán". V?dy? ale nebyl spokojený ani s "New Ocean". Cokoliv bude spojený s Oceánem v názvu kapey v jakékoliv podobě, nebude po chuti.

Pane Deni?i, vím, ?e si příspěvky ze zdej?ího fóra čtete. Proč to v?echno tak jitřit... Jizvy po odchodu Petra nejsou zahojený. Snad si myslíte, ?e je teď příli? brzy na cokoliv ohledně Oceánu. Jen?e rány nebudou zahojený je?tě hodně dlouho (budou- li kdy). Nejenom u Vás.

Na zejtřek se tě?im moc. Na Luďka Fialu nesázím z několika jasných důvodů. Jitka je favorit. V?echna ta vystoupení s Fictionem... Nádhera.
Jitka (nebo kdokoliv jiný na postu zpěváka) to nebude mít lehký rozhodně. Ale s tím na jevi?tě půjde.

Uvidíme se na Hvězdě!


Naposledy upravil adarhaz dne pá Říj 15, 2010 9:37 am, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Kali



Založen: 28.9.2010
Příspěvky: 19
Bydliště: Litvínov

PříspěvekZaslal: pá Říj 15, 2010 9:32 am    Předmět: Citovat

krah napsal:
Tak Kali jedem jedem ??? Cool

...bohu?el mi to pracovní povinnosti nedovolí... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: pá Říj 15, 2010 9:43 am    Předmět: Citovat

V programu akce je vzpomínka na Petra Muka - je avizovaná u? od začátku na infostránce akce. A stejně tak na Petra budeme vzpomínat celý večer, kdy? ho budeme poslouchat z repráků...

Oceán Party (tedy ta v novém tisíciletí) je tu 7 let, a snahou nás organizátorů bylo udělat prostě jednou za rok setkání a vzpomínku na tuto kapelu. Na kapelu, na ní? by se nemělo zapomenout, a která zanechala v na?ich srdcích nesmazatelnou stopu. Nejinak tomu je i teď. A jsme rádi ?e kapela přijala pozvání a přijde zavzpomínat s námi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
adarhaz



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Hanging Garden

PříspěvekZaslal: pá Říj 15, 2010 10:28 am    Předmět: Citovat

sinus napsal:
V programu akce je vzpomínka na Petra Muka - je avizovaná u? od začátku na infostránce akce. A stejně tak na Petra budeme vzpomínat celý večer, kdy? ho budeme poslouchat z repráků...

Oceán Party (tedy ta v novém tisíciletí) je tu 7 let, a snahou nás organizátorů bylo udělat prostě jednou za rok setkání a vzpomínku na tuto kapelu. Na kapelu, na ní? by se nemělo zapomenout, a která zanechala v na?ich srdcích nesmazatelnou stopu. Nejinak tomu je i teď. A jsme rádi ?e kapela přijala pozvání a přijde zavzpomínat s námi.



Exclamation Exclamation Exclamation

vidí?, v programu jsem to nečet ani já, ignorant... moje reakce byla na p. Deni?e a já si nevzpomněl na plakát... teď jsem stejnej jako...

spousta lidí je Ti vděčná za to, ?e Oceán akce dělá? a s jakym nad?enim
zejtra se uvidíme na místě činu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: pá Říj 15, 2010 10:49 am    Předmět: Citovat

adarhaz napsal:
sinus napsal:
V programu akce je vzpomínka na Petra Muka - je avizovaná u? od začátku na infostránce akce. A stejně tak na Petra budeme vzpomínat celý večer, kdy? ho budeme poslouchat z repráků...

Oceán Party (tedy ta v novém tisíciletí) je tu 7 let, a snahou nás organizátorů bylo udělat prostě jednou za rok setkání a vzpomínku na tuto kapelu. Na kapelu, na ní? by se nemělo zapomenout, a která zanechala v na?ich srdcích nesmazatelnou stopu. Nejinak tomu je i teď. A jsme rádi ?e kapela přijala pozvání a přijde zavzpomínat s námi.



Exclamation Exclamation Exclamation

vidí?, v programu jsem to nečet ani já, ignorant... moje reakce byla na p. Deni?e a já si nevzpomněl na plakát... teď jsem stejnej jako...

spousta lidí je Ti vděčná za to, ?e Oceán akce dělá? a s jakym nad?enim
zejtra se uvidíme na místě činu Wink



Ov?em, Oceán Party jste rozjí?děli v roce 2004 vy s Mírou, já jsem se k tomu přivtírnul a? v r. 2006 Smile

Mimochodem, kdy? jsme u těch vzpomínek, pamatuje? jak v roce 2004 byli oceánisti tolik ortodoxní, ?e vypískávali při party Shalom, a skoro na něj ani nedo?lo? O sólové tvorbě Petra Muka ani nemluvím... My mlad?í jsme tohle nechápali, proto?e ten vývoj v 90.letech jsme neza?ili,a vnímali jsme v?e jen podle toho, zda nám hudba zněla dobře nebo ne...

Ale časy se změnily... Po leto?ním tě?kém roce u? ta hradba padla úplně. Mo?ná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
adarhaz



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Hanging Garden

PříspěvekZaslal: pá Říj 15, 2010 11:19 am    Předmět: Citovat

citace:

Mimochodem, kdy? jsme u těch vzpomínek, pamatuje? jak v roce 2004 byli oceánisti tolik ortodoxní, ?e vypískávali při party Shalom, a skoro na něj ani nedo?lo? O sólové tvorbě Petra Muka ani nemluvím... My mlad?í jsme tohle nechápali, proto?e ten vývoj v 90.letech jsme neza?ili,a vnímali jsme v?e jen podle toho, zda nám hudba zněla dobře nebo ne...

Ale časy se změnily... Po leto?ním tě?kém roce u? ta hradba padla úplně. Mo?ná.


Vypískání Shalomu si pamatuju opravdu přesně Smile) Do?lo jenom na "A? jednou". Jako kdyby byl rok 92 a zase existovaly dva tábory.. Věděl jsem, proč se vypískávalo, ale bylo mi to líto, chtěl jsem Shalom hrát. Je pravda, ?e tohle se pak u? nikdy nestalo. Hradby teď asi padly i u sólovejch věcí P.M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nadkachna



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: pá Říj 15, 2010 11:41 am    Předmět: Citovat

[quote="adarhaz"]
citace:
Hradby teď asi padly i u sólovejch věcí P.M.


Jak u kterých. Ale mě pískání nikdy moc ne?lo, tak?e budu hodnej Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
adarhaz



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Hanging Garden

PříspěvekZaslal: pá Říj 15, 2010 12:43 pm    Předmět: Citovat

[quote="Nadkachna"]
adarhaz napsal:
citace:
Hradby teď asi padly i u sólovejch věcí P.M.


Jak u kterých. Ale mě pískání nikdy moc ne?lo, tak?e budu hodnej Very Happy


Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mjallby



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Plzeň, Horažďovice, Hällevik

PříspěvekZaslal: pá Říj 15, 2010 3:32 pm    Předmět: Hle, Mesiá? opět přichází... Citovat

Rozhodně si nenechám pokazit zítřej?í večer jedním subjektivním článkem (bez mo?nosti reakce), ve kterém se jeho pisatel cítí jediným oprávněným zprostředkovatelem názorů zesnulého Petra Muka. Záměr se naskýtá jasný... Znovu otevřít debatu, která smutnou událostí před pěti měsíci vlastně ztratila smysl a rozdělit v?echny, které tragická událost nav?dy spojila. Jen?e my u? nejsme těmi, kdo pískají. Jsme jeden z nás!
Děsím se lidí trpících pocity samospasitelnosti. Historie i současná situace mi bohu?el dává za pravdu.

Zítřej?í večer chce vět?ina z nás pojmout jako krásnou vzpomínku na Petra Muka i Oceán jako celek. A? u? se to kapele podaří lépe či hůře, nebudeme nikoho zatracovat, ani srovnávat cosi, co se v měřítku časové přímky srovnávat nedá.

Přeju v?em krásný večer na zámku, kde se necháme časem obejmout jako velký plá??...

PS: Kdyby někdo chtěl odvoz z okolí Plzeňska, mám dvě volná místa...
_________________
Jag hälsar dig, tysta och glädjerika Mjällby...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krah



Založen: 1.1.2009
Příspěvky: 139
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: pá Říj 15, 2010 4:51 pm    Předmět: Citovat

Zprovoznil jsem vlajku a kdy? v?echny okolnosti dají tak taky vyrazím.. Cool
Havrani mů?ete mi někdo říct kdy v?e začíná, přijedu z Chomutova na Dejvickou v 18.00 a snad tu HVĚZDU (klub se zajímavým názvem-pro nás) najdu pě?kobusem včas. Cool a copak se tam bumbá - co točí za pivečko asi někdo nevíte?? Cool
...tak v?em příjemné čekání na zítřek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jusuf



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 111
Bydliště: michalovce

PříspěvekZaslal: pá Říj 15, 2010 4:59 pm    Předmět: Citovat

Sakra, uz citim cestovnu horucku, za hodinu vlak....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krah



Založen: 1.1.2009
Příspěvky: 139
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: pá Říj 15, 2010 5:05 pm    Předmět: Citovat

jusuf: tak přeji dobrou cestu, Michalovce jsou opravdu daleko Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další
Strana 11 z 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group