Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » New Ocean » New Oceán (Vaše názory ...)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 New Oceán (Vaše názory ...)
Autor Zpráva
adarhaz



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Hanging Garden

PříspěvekZaslal: pá Lis 05, 2010 8:39 am    Předmět: Citovat

Mira ?těpka napsal:
http://blog.musicserver.cz/clanek/165/Ocean-s-Jitkou-Charvatovou-nazivo/


!!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
adarhaz



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Hanging Garden

PříspěvekZaslal: pá Lis 05, 2010 8:41 am    Předmět: Citovat

tenhle blábol se stal blábolem ve chvíli, kdy autor označil Jitku Charvátovou za "podprůměrnou, skřehotající zpěvačku, s otřesným hlasem"... a to jsi poslouchal/a Oceán s Petrem Mukem? potě? ko?tě, páč s takovym hudebnim hluchem jsi z nich nemohl/a mít vůbec nic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
adarhaz



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Hanging Garden

PříspěvekZaslal: pá Lis 05, 2010 8:42 am    Předmět: Citovat

jo, mimochodem, ?ádnej New Ocean neexistuje, existuje jenom Oceán
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: pá Lis 05, 2010 10:34 am    Předmět: Citovat

adarhaz napsal:
jo, mimochodem, ?ádnej New Ocean neexistuje, existuje jenom Oceán


tak tak, moje rec Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mira ?těpka



Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 423
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: pá Lis 05, 2010 3:01 pm    Předmět: Citovat

Myslím, ?e sekce New Oceán je ji? zbytečná a mů?e se zru?it.
_________________
http://www.facebook.com/fanclubocean
http://bandzone.cz/ocean
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
milan



Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 263
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: pá Lis 05, 2010 3:13 pm    Předmět: Citovat

Taky mě to napadlo,?e by se fórum na téma New Ocean mohlo u? zru?it,nebo uzavřít.New Ocean byl jen nápad,my?lenka a dva roky starý pokus o?ivit Oceán po jiným názvem.Tahle kapela vlastně nikdy neexistovala,proto se je k tomu zbytečně vyjadřovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plotka



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 482
Bydliště: praha/tábor/praha

PříspěvekZaslal: pá Lis 05, 2010 3:15 pm    Předmět: Citovat

zase téma new ocean je tu spravně proto?e new ocean byl pár mněsíců taky, jsou k tomu články a kus historie.. i reakce ruznejch lidí..,člověk si udělá aspon obrázek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: pá Lis 05, 2010 10:29 pm    Předmět: Citovat

To akoze New Ocean je teraz iba Ocean? Trochu nechapem preco? Naco potom vobec vznikol napad s nazvom New Ocean? Zacinam mat z toho vsetkeho dost divny pocit ako fanusik, ktoremu sa pred dvoma rokmi cez media povedalo ze zvysni clenovia povodneho Oceanu s Jitkou budu New Ocean... Preco sa vtedy nepovedalo ze to bude Ocean so spevackou Jitkou (mimochodom vybornou!)
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilém I.



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 51
Bydliště: Mys na okraji ?ivota

PříspěvekZaslal: so Lis 06, 2010 11:08 am    Předmět: Citovat

Přece byl ohlá?en návrat jako New Oceán, proč by to mělo být uzavřené téma? Spí?e mě zajímá, jak jsou pro Vás důle?ité nové písně nebo takový Imarton aj. Celé to přece nemů?ou stavět jen na písních, které jsou staré 20 let.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
milan



Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 263
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: so Lis 06, 2010 5:04 pm    Předmět: Citovat

Ano,byl ohlá?en návrat jako New Ocean,ale před dvěma rokmi,kdy? je?tě Petr Muk ?il a odmítl comeback Oceánu.Proto kluci při?li s jiným názvem,by? k rozjetí kapely nedo?lo.Teď je ale zcela jiná situace,Petr Muk ne?ije,kluci přibrali Jitku a jede se s původním názvem. Cool Jinak nové písně jsou pro mne samozřejmě důle?ité a a? budoucnost uká?e jak kapela bude schopná dát dohromady nový materiál,tak aby to dalo na nové cd.Ale to je je?tě hodně daleko.Teď je hlavní pořádně namakat staré věci v novém kabátě,aby z toho byl plněhodnotný koncert se v?ím v?udy!!Myslím,?e ty staré věci budou pro fans momentálně důle?itěj?í.No a takový Imarton,bych si poslech velmi rád,i kdy? jsem pořád doufal,?e ho jednou zase usly?ím s Petr Mukem. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: so Lis 06, 2010 5:47 pm    Předmět: Citovat

Tě?ko říct kolik nových nápadů či nových věcí se zrodilo, ale zatím z celého toho proma a z rozhovorů cítím ?e spí? půjde o "vzpomínkové turné", kde bude vzpomínat nejen Oceán, ale i různí hosté na postu zpěvu. Na nějaký plný ?uplík nových písní to (zatím) moc nevypadá...

Spí? bych za reálněj?í pova?oval vydat po skončení toho tour nějaké live CD, kde by jako bonus bylo pár těch nových věcí. Ale to jsou jen mé spekulace, domněnky, nic víc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
milan



Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 263
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: so Lis 06, 2010 7:18 pm    Předmět: Citovat

No já doufám,?e po vzpomínkovém turné výjde samozřejmě DVD nebo aspoň CD!!Byl by to pro fanou?ky pěkný dárek!Je to ale v?echno o penězích a o tom kdo to vydá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
letokruh



Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 137
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne Lis 07, 2010 10:27 pm    Předmět: Citovat

Mě jména některých dal?ích hostů, které J. Vozáry v rozhovoru vyjmenovává, docela vyděsila - např. takový Richard Krajčo je člověk stojící někde úplně mimo, představitel zlaté mláde?e, který jen parazituje na skutečných hodnotách, jakými je třeba ?ánr "ska" apod. (např. v Ostravské baladě aj.).
Myslím, ?e Jitka Charvátová má plně na to, aby se stala jedinou, plnohodnotnou zpěvačkou této druhé fáze Oceánu - co myslíte vy ostatní?


Question Question Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: po Lis 08, 2010 6:32 am    Předmět: Citovat

Krajčo k Oceánu vztah má - minimálně fanou?kovský. Ji? v dřívěj?ích rozhovorech se k němu hrdě hlásil...viz třeba tady :

viz tady http://www.muzikus.cz/publicistika/10-nejoblibenejsich-desek-skupiny-Krystof~23~cervenec~2010/

Pamatujete si na první desku, kterou jste si koupili?

Richard Krajčo: Pamatuju si to naprosto přesně. Byly to dvě desky, které jsem si koupil za vlastní peníze - Pyramida snů a Dávná zem od skupiny Oceán.



http://revue.idnes.cz/krajco-byl-jsem-sexualni-stvanec-d4g-/lidicky.asp?c=A040720_173018_lidicky_gra

Kdy? jste ve čtrnácti zakládal kapelu, které idoly visely na stěnách va?eho pokoje?

Prvním velkým idolem byl Oceán, kdy? vydali Dávnou zem. Pak mě nejvíc ovlivnil Robert Smith z Cure, následovaly Sisters of Mercy, U2 a pak u? jsem neměl idoly, ale oblíbené skupiny a ty stále přibývaly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nadkachna



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: po Lis 08, 2010 9:07 am    Předmět: Citovat

Mě Krajčo jako člověk i umělce vůbec nevadí, ale jinak jsem také toho názoru, ?e to klidně mů?e stát jen a pouze na Jitce. Z toho velkého výčtu zpěváků a zpěvaček mám trochu pocit, aby se to nezvrhlo v nějaký kabaret. Ani nejsem moc velký fanda smyčcových těles se zavedenými kapelami - je to celkem provařené kli?é. Ale snad chlapci vědí, co dělají. Pro jednou to i mů?e být zajímavá forma koncertu, v dlouhodobém horizontu bych ale určitě ocenil kompaktněj?í pěveckou slo?ku v podobě právě Jitky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group