Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Oceán » OCEÁN v Bratislavě 13.11. 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 OCEÁN v Bratislavě 13.11. 2010
Autor Zpráva
TIM



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 377
Bydliště: Havrland

PříspěvekZaslal: st Lis 24, 2010 8:29 am    Předmět: Citovat

Jo já bych to taky nějak moc nerozli?oval... v?dy? jsme tady v?ichni skoro jak rodina, tak proč se nějak dělit na ty, co mají to ?těstí a motají se okolo kapely a na ty ostatní, co si musí počkat... Sad takhle jak se to nahodí na net, tak mají v?ichni včetně kapely stejné mo?nosti.... kdo se dříve přihlásí na forum a dřív si to stáhne, ten si to i dřív poslechne... to je myslím fér Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: st Lis 24, 2010 10:09 am    Předmět: Citovat

Vsechno chce svuj cas! Profi nahravka z Prahy samozrejme existuje, kamery tam byli, to jste si urcite vsimli, ale kapela to chce videt jako prvni. Jeste to krom Petra Honse nikdo myslim nevidel. A za druhe ta nahravka + strih stala docela velke penize, tak proto se to zatim nikde neukazalo. Vsechno ma svuj cas, nebojte o nic neprijdete. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mira ?těpka



Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 423
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: st Lis 24, 2010 12:26 pm    Předmět: Citovat

Je logický, ?e kapela chce aby ?lo mezi lidi pouze to, co je bez chyby. V 90letech jsem měl zákaz lidem rozehrávat ty nahrávky z koncertů, který jsem si s jejich svolením natáčel.
_________________
http://www.facebook.com/fanclubocean
http://bandzone.cz/ocean
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Colomboa



Založen: 26.5.2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st Lis 24, 2010 12:56 pm    Předmět: Nahrávky z koncertů Citovat

Mira ?těpka napsal:
Je logický, ?e kapela chce aby ?lo mezi lidi pouze to, co je bez chyby. V 90letech jsem měl zákaz lidem rozehrávat ty nahrávky z koncertů, který jsem si s jejich svolením natáčel.


Na jednu stranu má? pravdu, ale na druhou stranu je pohled z jedné strany (kapely) velmi subjektivní. Pokud sem tam ulítne tón, tak to není přeci ?ádný problém. Ale fakt, ?e se to bude líbit kapele je?tě neznamená, ?e se to bude líbit taky lidem. To jsou spojené nádoby a tam je ten odstup těch "obyčejných" fanou?ků ku prospěchu. Wink

A co se týče toho, ?e je to drahé (jak pí?e Stern), nevím jak ostatní, ale mně by vůbec nevadilo, kdybych na to mohl přispět, proto?e je hudba Oceánu součástí mého ?ivota. Nemů?ete se ale divit lidem, ?e jsou netrpěliví. Kdy? to řeknu v nadsázce, tak se třebas my star?í bojíme, ?e se té kvality ani nedočkáme, proto?e u? nám třeba klepe zubatá na dveře, ?e? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
TIM



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 377
Bydliště: Havrland

PříspěvekZaslal: st Lis 24, 2010 1:32 pm    Předmět: Citovat

Tak bez chyby... je to na ?ivo a ?e občas ulítne nějaký tón nebo ?e Jitka začne zpívat na nesprávném místě Very Happy to ke koncertům prostě patří, nejsou to stroje. A kdy? jsou na youtube nebo třeba tu k dispozici nahrané na nějaký diktafon... nekvalitní takové "chybné" nahrávky, proč by nemohla být k dispozici i kvalitní "chybná" nahrávka... Smile Já to taky moc nechápu, ?e to ty kapely, tak ře?í, jestli to je bez chyby nebo ne... nám fanou?kům to je absolutně jedno a mnohdy ani tu chybku nepoznáme co se týče kluků... u Jitky to se u? holt pozná, kdy? jí něco vypadne... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nadkachna



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: st Lis 24, 2010 2:57 pm    Předmět: Citovat

Já se také na ty nahrávky moc tě?ím, ale berte to i tak, ?e je?tě před půl rokem na nějakou takovou nedočkavost nebylo ani pomy?lení, tak?e díky bohu i za to. Tak třeba na Je?í?ka... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roman52



Založen: 3.6.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st Lis 24, 2010 7:42 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,taky se chci vyjádřit k těm nahrávkám co se mezi nás nesmí dostat...je to tro?ku ?koda. Stejně se to týká maximálně stovek lidí. Zase u? to začíná. Ta hra někdo smí někdo nesmí....kdy? jsem na jednom foru napsal asi před rokem a půl a? Oceán je a klidně s Jitkou, tak jsem to schytal a? se někam zavřu a pařím lahváče a poslouchám Jitku a její zpěv. A najednou to nikomu nevadía a jsou z Jitky nad?ení. Ale ona je stále ta skvělá zpěvačka!!! Tak u? to neschovávejte a podělte se o to s náma, kteří za Oceánem stali i v době jeho zimního spánku!!!!A? nejsme odkázáni na nějaké nahrávky z mobilů. V?dy? si po to po těch letech čekání zaslou?íme! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: st Lis 24, 2010 8:30 pm    Předmět: Citovat

TIM napsal:
J...tak proč se nějak dělit na ty, co mají to ?těstí a motají se okolo kapely...


To není o ?ádném ?těstí. Kapela nemá ?ádný pořadník "vyvolených" (i oni sami jsou obyčejní pracující smrtelníci jako my v?ichni). Je to jen o tom, zda má? chu? ve svém volném čase investovat energii, finance i nervy do toho, aby se něco dělo.

Jinak, audio z mixu z prvního vystoupení Oceánu na Hvězdě u? je nějaký ten čas tady na fóru v příslu?né sekci. Co takhle tro?ku hledat? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
TIM



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 377
Bydliště: Havrland

PříspěvekZaslal: st Lis 24, 2010 8:53 pm    Předmět: Citovat

Mě ?lo o to, ?e lidi, co jsou nablízku kapele, tak u? mají ten koncert z Bratislavy u sebe, a ostatní si musí počkat, jestli to kapela dovolí putit dál. ?e ti známí a kamarádi od lidí z kapely to u? mít mohou a ostatní ne Smile

Ad Hvězda: Jen se pořád čeká i na druhou část... fanou?ci jsou nanasytní slu?ně řečeno Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plotka



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 482
Bydliště: praha/tábor/praha

PříspěvekZaslal: čt Lis 25, 2010 3:49 pm    Předmět: Citovat

Přidávám dal?í dost povedená videa z teto akce.
Nahrával Mojmir (mojo:L) za co? mu moc děkuji a zdravím ho na slovensko..díky!!!

http://www.youtube.com/my_videos?feature=mhum


aha
jeden den
čas
dávná zem
noc je jako
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mojoL



Založen: 7.11.2010
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá Lis 26, 2010 8:37 pm    Předmět: Ocean video form Bratislava Citovat

...tak pripajam video recenziu z mojho blogu

http://mojmirlieskovsky.wordpress.com/2010/11/26/bratislavske-vlnobitie-oceanu-video/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: pá Lis 26, 2010 9:18 pm    Předmět: Citovat

Dekujeme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group