Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Shalom » Černá Deska versus Brány Vzkazů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2 Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 Černá Deska versus Brány Vzkazů
Autor Zpráva
letokruh



Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 137
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po Bře 07, 2011 7:40 am    Předmět: Citovat

Navíc na Bránách vzkazů jsou mj. i písničky, které Petrové původně psali pro 3. "regulérní" řadovou desku Oceánu, ke které se pak u? ale se zbytkem nese?li a deska nevznikla... To je taky poměrně důle?itá okolnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
3 Steps Ahead



Založen: 25.5.2010
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: po Bře 07, 2011 7:02 pm    Předmět: Citovat

miroslavviktora napsal:
Ka?dá deska má svoje , je postavena na zcela odli?ných ideích . To je cítit z ka?dé skladby . Jsem rád ?e tomu tak je , ka?dou desku jakoby nahrávala jiná skupina . Já jednoznačně nemů?u říct která je lep?í nebo snad která je hor?í - ani jedno ani druhé by byla le? . Brány vzkazů jsou myslím hodně o poslání které Petři chtěli předat po?luchačům jsou tam NEJsilněj?í skladby které kdy Petři vytvořili a nahráli myslím ?e po poslechu CD OUTRO od P.M. se Petrk některým náladám dost chtěl vrátit . Ale to je mo?ná jen můj pocit . Myslím ?e i Du?an V. prohlásil ?e Brány vzkazů je pozoruhodná deska ke které se čas od času vrací . Mám to podobné není to deska kterou bych si psolechl ka?dý týden dvakrát . Je to deska plná emocí a pocitů a kdy? se trefíte zrovna do správného rozpolo?ení musíte se v ní najít .Mě se to povedlo snad u? tisíckrát .....
Tak?e bych si rozhodně nedovolil / jako někdo ..../ ?e tím Petří ujeli ..... to si myslím je zcela blábol ....


Poslani? No to je asi ten problem. Kdyz si muzikant zacne myslet, ze je neco jako kazatel, tak je imho vysledkem casto pouze prehnany patos, jak v hudbe tak v textech.

Ale to je jedno, pokud se ti Brany vzkazu libi, tak je to v principu asi dobre.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group