Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » FOTO - OCEÁN, SHALOM, atd... » Pravidla sekce foto
Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 Pravidla sekce foto
Autor Zpráva
Dodo



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: st Pro 31, 2008 4:21 pm    Předmět: Pravidla sekce foto Citovat

Zdravím Vás přátelé!!!

Vzal jsem si a tomto webu na starost sekci zabývající se fotkami... Budu moc rád, kdy? vydáte i Vy své poklady, je? máte jistě dobře uschovány... A? s nimi mů?eme pote?it i ostatní kamarády a náv?těvníky tohoto fóra Smile

Ale k pravidlům... Pokud máte fotky, posílejte mi je prosím na mého maila - dodo@dodo-photo.cz, pokud to půjde, tak v plném rozli?ení, klidně bez úprav, já si s tím nějak poradím. Pokud budete mít vět?í balík fotek, není problém, uploadujte je na jakýkoliv bě?ný server (rapidshare, ulozto apod.), po?lete odkaz, já si to stáhnu a umístím.

To? asi v tuto chvíli v?e, zbytek doladíme za běhu Very Happy

Přej prima dny a a? s daří!!! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: čt Led 01, 2009 3:16 am    Předmět: Citovat

to Dodo: nevím kam to napsat, ale souvisí to s fotkama a tak mám na v?echny velkou prosbu: neznáte někdo Davida Ociepu z Brna? M8m od něj u? asitak 10 let 2 se?ity s jeho výstři?kama o Oceánu a já mu je u? nikdy neměla mo?nost vrátit. Prostě mi to půjčil na jednom z koncertů a nedali jsme si ani telefon - prostě nic a u? si přesně nepamatuju jak to bylo, ale prostě jsme se pak u? nikdy nikde nepotkali.
Neznáme ho někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dodo



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: čt Led 01, 2009 8:42 am    Předmět: Citovat

to: NONAME - v pohodě, nic se neděje, dr?ím palečky, a? najde?, koho hledá?... Myslím, ?e časem poře?íme nějakou sekci, která se bude podobnými věcmi zabývat... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
RastikMT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 75
Bydliště: Martin ( Slovensko ) E-mail: RastikMT@azet.sk

PříspěvekZaslal: čt Led 01, 2009 2:56 pm    Předmět: Citovat

Noname napsal:
to Dodo: nevím kam to napsat, ale souvisí to s fotkama a tak mám na v?echny velkou prosbu: neznáte někdo Davida Ociepu z Brna? M8m od něj u? asitak 10 let 2 se?ity s jeho výstři?kama o Oceánu a já mu je u? nikdy neměla mo?nost vrátit. Prostě mi to půjčil na jednom z koncertů a nedali jsme si ani telefon - prostě nic a u? si přesně nepamatuju jak to bylo, ale prostě jsme se pak u? nikdy nikde nepotkali.
Neznáme ho někdo?


Ahoj Noname, skús to čo najkvalitnej?ie oscanova? a da? Dodovi - kým to má? u seba. Určite tam bude? ma? nejaké TOP obrázky ktoré sa u? nedajú zohna?.


Naposledy upravil RastikMT dne čt Led 01, 2009 3:00 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RastikMT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 75
Bydliště: Martin ( Slovensko ) E-mail: RastikMT@azet.sk

PříspěvekZaslal: čt Led 01, 2009 2:59 pm    Předmět: Citovat

Chcel by som niekoho poprosi? či by neurobil CD cover k CD na stiahnutie Monterosa live in Bratislava na tomto webe v sekcii Audio. Zároveň vyvstáva otázka či cover-y budú v sekcii foto, alebo pri danom audio-video koncerte. DAKUJEM.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: čt Led 01, 2009 7:25 pm    Předmět: Citovat

RastikMT napsal:
Noname napsal:
to Dodo: nevím kam to napsat, ale souvisí to s fotkama a tak mám na v?echny velkou prosbu: neznáte někdo Davida Ociepu z Brna? M8m od něj u? asitak 10 let 2 se?ity s jeho výstři?kama o Oceánu a já mu je u? nikdy neměla mo?nost vrátit. Prostě mi to půjčil na jednom z koncertů a nedali jsme si ani telefon - prostě nic a u? si přesně nepamatuju jak to bylo, ale prostě jsme se pak u? nikdy nikde nepotkali.
Neznáme ho někdo?


Ahoj Noname, skús to čo najkvalitnej?ie oscanova? a da? Dodovi - kým to má? u seba. Určite tam bude? ma? nejaké TOP obrázky ktoré sa u? nedajú zohna?.


Scanner mám, tak to nascanuju. Smile Dobrý nápad. Nicméně doufám, ?e se sem David někdy přiloguje a budu mu moct v?e vrátit Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: so Led 03, 2009 1:45 am    Předmět: Citovat

RastikMT napsal:
Chcel by som niekoho poprosi? či by neurobil CD cover k CD na stiahnutie Monterosa live in Bratislava na tomto webe v sekcii Audio. Zároveň vyvstáva otázka či cover-y budú v sekcii foto, alebo pri danom audio-video koncerte. DAKUJEM.


Nemuzu tady nikde ten koncert najit a nebo jsem slepej ??? Confused
CD Cover muzu udelat,ale nevim, jake skladby tam zazneli ??
Jinak CD Covery asi udelame ve zvlastni sekci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Míša



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so Led 31, 2009 4:00 pm    Předmět: "Úklid" témat Citovat

to Dodo: dobrá práce, konečně je to tady přehledné Very Happy .
_________________
"Hudba je lékem na trápení duše."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Dodo



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: so Led 31, 2009 5:02 pm    Předmět: Re: "Úklid" témat Citovat

Mí?a napsal:
to Dodo: dobrá práce, konečně je to tady přehledné Very Happy .



Smile Děkuji, tro?ku jsem si s tím "hrál"... Nejhor?í bylo se k tomu dostat, zbytek ?el ráz na ráz Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group