Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » OCEÁN Tour 2011 » 20.5. Bratislava, Majestic Music Club
Jdi na stránku Předchozí  1, 2 Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 20.5. Bratislava, Majestic Music Club
Autor Zpráva
plotka



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 482
Bydliště: praha/tábor/praha

PříspěvekZaslal: po Kvě 23, 2011 6:34 pm    Předmět: Citovat

bratislava video ukazka 6min

http://www.youtube.com/watch?v=aQIR_74e9dc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gahan3



Založen: 22.7.2010
Příspěvky: 41
Bydliště: sastin SR

PříspěvekZaslal: út Kvě 24, 2011 5:48 pm    Předmět: Citovat

nadhera-ja to chceeeeem celeeeea urc aj dalsi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: st Čer 01, 2011 6:23 am    Předmět: Citovat

http://www.topky.sk/cl/11114/1275688/Legendarna-ceska-skupina-Ocean-bola-online-
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
luc



Založen: 15.4.2009
Příspěvky: 64
Bydliště: Severní Morava / Île-de-France

PříspěvekZaslal: st Čer 01, 2011 1:55 pm    Předmět: Citovat

plotka napsal:
bratislava video ukazka 6min

http://www.youtube.com/watch?v=aQIR_74e9dc


Ten zpěv je otřesný. S tímhle by "excelentní zpěvačka" Jitka neuspěla ani v Česko-Slovensko hledá SuperStar ...

čas videa 00:16

kód:
... Z času most stírá ze rtů obraz tajemný ...


Laughing Laughing Laughing

A to její oblečení ? No comment Cool


Naposledy upravil luc dne st Čer 01, 2011 1:59 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Synthi



Založen: 29.5.2010
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: st Čer 01, 2011 1:58 pm    Předmět: Citovat

To Luc,: Ty má? nějakej mindrák, ?e musí? opruzovat ve v?ech forech se svými názory?
_________________
Synthpop 4Ever
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plotka



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 482
Bydliště: praha/tábor/praha

PříspěvekZaslal: st Čer 01, 2011 3:08 pm    Předmět: Citovat

luc napsal:
plotka napsal:
bratislava video ukazka 6min

http://www.youtube.com/watch?v=aQIR_74e9dc


Ten zpěv je otřesný. S tímhle by "excelentní zpěvačka" Jitka neuspěla ani v Česko-Slovensko hledá SuperStar ...

čas videa 00:16

kód:
... Z času most stírá ze rtů obraz tajemný ...


Laughing Laughing Laughing

A to její oblečení ? No comment Cool


ahoj, bud v pohode nic stím neudělá?, jen ti chci napsat ?e si v?ímá? dobře detailů tak?e tě to zajímá a musí? uznat ?e poskládané v rámci playlistu to bylo v o¨stravě perfektní... a ?e z¨pívá jitka?? já z toho mám radost, chlapa bych si tam moc nedovedl představit..
jinak pamatuje? jak ka?dej pomlouval pyramidu snů????e u? to není ono jako první deska??))připadá mi to podobné..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gahan3



Založen: 22.7.2010
Příspěvky: 41
Bydliště: sastin SR

PříspěvekZaslal: st Čer 01, 2011 4:43 pm    Předmět: Citovat

to luc-ty si dobry trotl- co sa ti akoze nepaci?hlas ma vynikajuci a dovolim si trvrdit ze nema v csr konkurenciu Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
luc



Založen: 15.4.2009
Příspěvky: 64
Bydliště: Severní Morava / Île-de-France

PříspěvekZaslal: st Čer 01, 2011 7:48 pm    Předmět: Citovat

plotka napsal:
ahoj, bud v pohode nic stím neudělá?, jen ti chci napsat ?e si v?ímá? dobře detailů tak?e tě to zajímá a musí? uznat ?e poskládané v rámci playlistu to bylo v o¨stravě perfektní... a ?e z¨pívá jitka?? já z toho mám radost, chlapa bych si tam moc nedovedl představit..
jinak pamatuje? jak ka?dej pomlouval pyramidu snů????e u? to není ono jako první deska??))připadá mi to podobné..


Já si zase pamatuji na Goodbye Oceán (megamix) featuring Světlana Cool Pamatuje? jak ka?dý říkal, ?e písně Oceánu nemů?e nikdy zpívat někdo jiný ne? Petr Muk a ?e se navíc k písním Oceánu nehodí ?enský hlas ? Dneska stejni lidé tvrdí opak ... Nejsem ale překvapen. V?dy? to jsou stejní lidé, kteří těch názorových velotočů měli mnohem víc (... ten křivák Muk si nepřeje návrat Oceánu - po jeho smrti - Pé?a si návrat Oceánu přál ... Muk nikdy neuměl zpívat - po jeho smrti - Pé?a byl výjimečný zpěvák ...).

gahan3 napsal:
to luc-ty si dobry trotl- co sa ti akoze nepaci?hlas ma vynikajuci a dovolim si trvrdit ze nema v csr konkurenciu Exclamation Exclamation Exclamation


Kam se na ni hrabe třeba taková Hana Hegerová, ?e ? Laughing Kdy? nesly?í?, ?e Jitka má problém s tak základními věcmi jako je časování, frázování a výslovnost tak tím trotlem asi bude? ty a tobě podobní "jitu?kofilové".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plotka



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 482
Bydliště: praha/tábor/praha

PříspěvekZaslal: čt Čer 02, 2011 6:37 am    Předmět: Citovat

Goodbye Oceán (megamix)
jo to bylo něco stra?nýho... .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
letokruh



Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 137
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt Čer 02, 2011 7:56 am    Předmět: Citovat

já myslím, ?e je to úplně jednoduchý - kdo Jitku přijal, tak po těch letech má Oceán zase zpátky, a kdo ji nepřijal, tak Oceán prostě nemá (a kdo se se smrtí PM pořád nevyrovnal, tak si zákonitě hledá v první řadě toho, kdo zaujal Petrův post, aby si na něm vylíval svůj vztek, zlost či lítost, co? je bohu?el dost primitivní)...

Cool Cool Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Colomboa



Založen: 26.5.2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá Čer 03, 2011 3:34 pm    Předmět: Ad skladba a Jitka Citovat

Podívej, na názor má? určitě právo, ale vzal sis jen pouhých několik sekund z jedné písně a na ní staví? celou svou kritiku. Jitka se sna?í zpívat ty písně jinak ne? to dělal Petr, u? jen proto, ?e by to mělo být něco nového a ?e si potřebuje tu píseň "vlo?it" do vlastních mo?ností hlasu. Proto experimentuje s frázováním a to, ?e jsi to neocenil (ani mně se konkrétně tahle verze frázování u toho vzorku moc nelíbí) neznamená, ?e je to ?patná zpěvačka. V několika dal?ích písních má své vlastní podání písně na slu?né úrovni a tím, ?e tam udělá trochu změnu, o?iví píseň. Stejně tak kluci, kdy? tam přidávají jiná aran?má nebo třeba el. kytaru.

Samozřejmě, ?e Petr Muk byl jediněčný a jeho hlas byl neuvěřitelně rozpoznatelný, ale Jitka se svou barvou hlasu mů?e v novém Oceánu roli Petra zastoupit.

Srovnání s Goodbye Oceán a Světlanou je tro?ku mimo mísu. A co se týče veletočů názorů. Ka?dý člověk se vyvíjí a lpět stále na stejných názorech není známka vyspělosti. Někdy tomu bývá naopak (samozřejmě ne v?dy).

Mimochodem byl jsem hodně skeptický k novému projektu, bál jsem se, ?e to sklouzne k nějaké podobě minulých projektů jako Fiction nebo Déva (ne ?e by byly ?patné, ale Oceán je něco trochu jiného) a ač se tu kluci sna?ili přiná?et z koncertů co natočili, tak ta poněkud hor?í kvalita záznamu (nic proti vám kluci, dělali jste, co jste mohli) to celkem
srá?ela dolů. A? kdy? jsem si poslechl CD Live v Roxy, tak jsem mohl z mixáku sly?et, ?e tam ta kvalita opravdu je a ?e ten návrat Oceánu (který snad bude pokračovat i něčím novým) má smysl.

luc napsal:


Já si zase pamatuji na Goodbye Oceán (megamix) featuring Světlana Cool Pamatuje? jak ka?dý říkal, ?e písně Oceánu nemů?e nikdy zpívat někdo jiný ne? Petr Muk a ?e se navíc k písním Oceánu nehodí ?enský hlas ? Dneska stejni lidé tvrdí opak ... Nejsem ale překvapen. V?dy? to jsou stejní lidé, kteří těch názorových velotočů měli mnohem víc (... ten křivák Muk si nepřeje návrat Oceánu - po jeho smrti - Pé?a si návrat Oceánu přál ... Muk nikdy neuměl zpívat - po jeho smrti - Pé?a byl výjimečný zpěvák ...).

Kam se na ni hrabe třeba taková Hana Hegerová, ?e ? Laughing Kdy? nesly?í?, ?e Jitka má problém s tak základními věcmi jako je časování, frázování a výslovnost tak tím trotlem asi bude? ty a tobě podobní "jitu?kofilové".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
luc



Založen: 15.4.2009
Příspěvky: 64
Bydliště: Severní Morava / Île-de-France

PříspěvekZaslal: so Čer 04, 2011 1:32 pm    Předmět: Citovat

letokruh napsal:
já myslím, ?e je to úplně jednoduchý - kdo Jitku přijal, tak po těch letech má Oceán zase zpátky, a kdo ji nepřijal, tak Oceán prostě nemá (a kdo se se smrtí PM pořád nevyrovnal, tak si zákonitě hledá v první řadě toho, kdo zaujal Petrův post, aby si na něm vylíval svůj vztek, zlost či lítost, co? je bohu?el dost primitivní)...

Cool Cool Cool


Ano je to úplně jednoduchý - tohle není Oceán - je to New Oceán - alespoň tak se tomuhle projektu za ?ivota Petra Muka říkalo - pak se projekt přejmenoval - patrně s posmrtným souhlasem Petra Muka. A jinak kdy? u? tady rýpe?, ?e se tady někdo nevyrovnal se smrtí Petra Muka tak ti ironicky odpovím, ?e bratři Vozáryovci se "superstar" Jitkou se zato tímto projektem skvěle vyrovnali se smrtí Mejly Hlavsy. Přeber si to jak chce?.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Synthi



Založen: 29.5.2010
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: so Čer 04, 2011 1:43 pm    Předmět: Citovat

luc napsal:
letokruh napsal:
já myslím, ?e je to úplně jednoduchý - kdo Jitku přijal, tak po těch letech má Oceán zase zpátky, a kdo ji nepřijal, tak Oceán prostě nemá (a kdo se se smrtí PM pořád nevyrovnal, tak si zákonitě hledá v první řadě toho, kdo zaujal Petrův post, aby si na něm vylíval svůj vztek, zlost či lítost, co? je bohu?el dost primitivní)...

Cool Cool Cool


Ano je to úplně jednoduchý - tohle není Oceán - je to New Oceán - alespoň tak se tomuhle projektu za ?ivota Petra Muka říkalo - pak se projekt přejmenoval - patrně s posmrtným souhlasem Petra Muka. A jinak kdy? u? tady rýpe?, ?e se tady někdo nevyrovnal se smrtí Petra Muka tak ti ironicky odpovím, ?e bratři Vozáryovci se "superstar" Jitkou se zato tímto projektem skvěle vyrovnali se smrtí Mejly Hlavsy. Přeber si to jak chce?.
poslední slova letokruha se ti hodí....bohu?el dost primitivní).. a nevidím důvod rýpat do Jitky.Zavři se na hajzl se svojí musikou, tam se natřásej a poprckávej do rytmu a dej nám tu pokoj
_________________
Synthpop 4Ever


Naposledy upravil Synthi dne so Čer 04, 2011 1:44 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group