Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » VIDEO - klipy, dokumenty » Petr Muk - TV archív 1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2 Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 Petr Muk - TV archív 1
Autor Zpráva
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: ne Lis 20, 2011 6:28 pm    Předmět: Citovat

tArGeT napsal:
stern napsal:
vsechny DVD TV archiv budou o Petrovi a jeho projektech, to znamena Oceán i Shalom Smile


Tak to sa zasa mame na co tesit, co by bolo toto forum bez teba Stern? iba tak by sme si tu pisali a nic nevideli, ziadne stare klipy, koncerty a pod. Cool


Dekuji Smile Bavi me to a mam radost, kdyz se to fanouskum libi Smile Za chvilku pridam dalsi klip na Oceán kanál Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TIM



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 377
Bydliště: Havrland

PříspěvekZaslal: ne Lis 20, 2011 8:48 pm    Předmět: Citovat

tArGeT napsal:
Tak to sa zasa mame na co tesit, co by bolo toto forum bez teba Stern? iba tak by sme si tu pisali a nic nevideli, ziadne stare klipy, koncerty a pod. Cool
Není jenom stern... nezapomínal bych na plotku, díky kterému máme také spoustu rarit a věřim, ?e je?tě mít budem!! Smile a samozřejmě dal?í a dal?í lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: ne Lis 20, 2011 8:52 pm    Předmět: Citovat

Jasne, Plotka se zabiva i Shalomem, Petrem Mukem atd atd. Ja spise shanim videa jen a jen od Oceánu. A kdyz se naskytne neco jineho, taky nevadi! Ale Oceán je u mne jasne na prvnim miste Mr. Green A je nas tu mnohem více, treba i Mira Stepka, atd atd
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: po Lis 28, 2011 8:18 am    Předmět: Citovat

Sterne? Neviem v com moze byt problem ale po stiahnuti a naslednom rozbaleni tohto DVD mi vobec nejde prehrat ani v PC ani ked to napalim na DVD... vypise mi "neznamy disk" rozbalenie a aj stahovanie prebehlo OK. dik za radu Wink
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: po Lis 28, 2011 8:47 am    Předmět: Citovat

hm, mrknu na to a dam vedet....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: po Lis 28, 2011 9:20 am    Předmět: Citovat

stern napsal:
hm, mrknu na to a dam vedet....


Dik, som skusal pozerat aj kodeky ci nahodou, ale nejde mi to ani doma ani v praci, skor to vyzera ako keby nevedel nacitat info o DVD disku z niektoreho zo suborov *.IFO alebo fakt neviem, lebo mi nevypise ziadny konflikt iba ze nepzna disk Sad
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: po Lis 28, 2011 9:51 am    Předmět: Citovat

a rozbalit to slo v pohode? Ja jsem to ted ty rary rozbalil a jde to normalne v kompu na Power DVD prehrat. A velikost souboru jsem taky koukal, vse je ok. To je fakt divny... Stahnu to z netu a vypalim to a uvidim... Je mozny ze se neco blbe nahodilo na net...

takhle tam jsou soubory, kdyz to rozbalim:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: po Lis 28, 2011 10:11 am    Předmět: Citovat

stern napsal:
a rozbalit to slo v pohode? Ja jsem to ted ty rary rozbalil a jde to normalne v kompu na Power DVD prehrat. A velikost souboru jsem taky koukal, vse je ok. To je fakt divny... Stahnu to z netu a vypalim to a uvidim... Je mozny ze se neco blbe nahodilo na net...

takhle tam jsou soubory, kdyz to rozbalim:


Tak toto su fakt AKTA X, subory a ich velkost sedia na 100%, nevidim ziadny rozdiel, proste ked to chcem spustit tak mi ako keby nacita subory ale obraz ani zvuk ziadny a potom vypise neznamy disk, a ma to DVD kapitoly? Skusal som totiz posuvat aj dalej obraz ale neslo to Sad
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: po Lis 28, 2011 10:21 am    Předmět: Citovat

Este som skusil prehrat jednotlive VOB subory tak to ide v PC, to znamena ze problem je v tom subore ktory ich asi nejako nacitava... nevadi skusim este doma napalene DVD v prehravaci a ked nepojde tak posledna moznost bude prehnat to cez DVD Shrik a znovu vypalit :p

Stern, aj tak dakujem za pomoc a ochotu, ak by som si neporadil doma tak sem napisem Wink
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: po Lis 28, 2011 10:49 am    Předmět: Citovat

napis a kdyztak ti to poslu postou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: po Lis 28, 2011 7:27 pm    Předmět: Citovat

Taaakze, skusil som to doma dat do DVD Prehravaca a hraje to bez problemov Shocked fakt tomu nerozumiem, vacsinou je to naopak, ze co nejde prehrat v prehravaci tak komp to prehra bez problemov...

Dnes vecer uz viem co budem pozerat Razz

Vdaka STERN za vyborne spravene DVD o Petovi M. Wink


PS: Asi by tento nas rozhovor mohol admin odmazat, skor som to mal riesit cez SS Rolling Eyes
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: út Lis 29, 2011 6:43 pm    Předmět: Citovat

To mas jedno. Hlavne ze to funguje Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group