Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Pokec o ?emkoliv » hdd crash :-( prosim o pomoc
Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 hdd crash :-( prosim o pomoc
Autor Zpráva
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: st Bře 14, 2012 8:38 pm    Předmět: hdd crash :-( prosim o pomoc Citovat

Tak a je po pr... Sad Celej harddisk kde jsem mel vsechno ale uplne vsechno od Oceánu, Shalomu a Muka je najednou prazdnej. Asi me z toho mrskne....!!!!! Sad

Prosím o pomoc, mel jsem fotky v hdd Oceánu, byly to fotky z letiste, kdyz se vratili z Francie. Pak hledám pohlednici Oceánu pozdrav z Francie. Chtel jsem to pouzit na DVD a bohuzel vsechny data jsou v háji. Dále Vás prosím o jakekoliv clanky, fotky atd na adrsu de.mode@centrum.cz a nebo fc.ocean@gmail.com Moc vám vsem dekuji za pomoc!!!!! *stern*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: čt Bře 15, 2012 8:04 pm    Předmět: Citovat

Tak toto je fakt na infarkt! Toto je jediny problem tych novych diskov ze su az prilis velke a pri ich vypadku pride clovek o omnoho viac dat ako kedysi... Ani neviem cim by som prispel Sad

Tesil som sa na to DVD z Francuzka... Crying or Very sad
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TIM



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 377
Bydliště: Havrland

PříspěvekZaslal: pá Bře 16, 2012 3:46 pm    Předmět: Citovat

Je to blbé, ale je vidět, že je nutno zálohovat a zálohovat pečlivě... já si už dlouho nechávám všechno na disku + vypaluju... něco i 2x Very Happy HDD se může snadno posrat... i DVDčka stát nečitelnými... proto je i výhodné kolektivní vlastnictví... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: ne Dub 15, 2012 8:51 pm    Předmět: Citovat

tArGeT napsal:
Tak toto je fakt na infarkt! Toto je jediny problem tych novych diskov ze su az prilis velke a pri ich vypadku pride clovek o omnoho viac dat ako kedysi... Ani neviem cim by som prispel Sad

Tesil som sa na to DVD z Francuzka... Crying or Very sad


Neboj, videa mam v zaloze. Prisel jsem jen o audia a fotky, clanky....
To DVD Francie bude Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group