Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Oceán » CD Roxy 2011
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 CD Roxy 2011
Autor Zpráva
Synthi



Založen: 29.5.2010
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: pá Kvě 27, 2011 9:54 am    Předmět: CD Roxy 2011 Citovat

Idea Arrow Tak jsme se konečně dočkali.Roky snění o desce Oceánu jsou za námi, a já si dovolím pár svých postřehů.Předně díky fanclubu a dm shopu za rychlou reakci, díky ní? mám své cd ji? ve sbírce.
Klobouk dolů před tím, jak kapela nalo?ila se starým materiálem a novým hlasem.Zvukové aran?má skladeb jsou naprosto úrovny geniálnosti čtyř hudebních mozků, je? na nich pracovaly a odvedli následně na pódiu kus práce.Dá se říci, ?e nový kabát tomu slu?í stejně skvěle, jako ten starý.Můj subjektivní názor na skladby oproti koncertům je ten, ?e mi to na desce zní tro?ku měkkce, na koncertě mi v?echny zvuky zněly agresivněji a přímočařeji.Na druhou stranu, jak zde jeden kolega psal v jiném fóru, ?e nejde sly?et Du?anovu kytaru, zde si ji krásně u?ije.A to překvapivě často a jasně.
tro?ku mě mrzí, ?e ten záznam není celý, preferoval bych spí?e kompletní dvě cd s tím, ?e na volném prostoru druhého disku mohlo být natočeno pozadí s klipem na Ráchel a hlasem Petra Muka.Přece o tom kapela mluvila, ?e tímto turné hodlá udělat jakýsi předěl mezi dvěma obdobími, a tohle mohla být perfektní pocta.ale nevadí, třeba v budoucnu vyjde nějaká limitovaná edice, určitě by ji spousta lidí přivítala.

Suma sumárum, já jsem velmi spokojen po v?ech stránkách a tento skvost posouvám na první místo své topten.

Kapele nyní přeju zaslou?ený odpočinek se svými rodinami a blízkými, načerpání sil a energie, oprá?ení svých archivů a tě?ím se, ?e dojde i na dal?í část plánu, a to oficiální nové cd s novým materiálem.
_________________
Synthpop 4Ever
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: pá Kvě 27, 2011 9:58 am    Předmět: Citovat

Moc hezky napsaný. Lépe bych to asi nedovedl Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
bod



Založen: 26.5.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po Kvě 30, 2011 10:44 am    Předmět: Citovat

ahojte,
neviete mi povedat ci (a ak, tak kde) je uz CD v predaji v kamennych obchodoch v Bratislave? nechce sa mi cakat na postara a rad by som si cedak odniesol rovno z obchodu ako za starych casov...
b.

PS. tiez patrim k pamatnikom. uz dlho a velmi rad, hoci zatial potichu, chodim na tento web. dakujem ze je! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rxd



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 25
Bydliště: Zvolen, Slovakia

PříspěvekZaslal: po Kvě 30, 2011 12:30 pm    Předmět: Citovat

bod napsal:
ahojte,
neviete mi povedat ci (a ak, tak kde) je uz CD v predaji v kamennych obchodoch v Bratislave? nechce sa mi cakat na postara a rad by som si cedak odniesol rovno z obchodu ako za starych casov...
b.

PS. tiez patrim k pamatnikom. uz dlho a velmi rad, hoci zatial potichu, chodim na tento web. dakujem ze je! Smile



Objednaj si ho na gorila.sk za 11? a pojdes si ho osobne vyzdvihnut Smile
Ja som to tak uz spravil Smile
_________________
https://picasaweb.google.com/shalom.ocean
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
rxd



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 25
Bydliště: Zvolen, Slovakia

PříspěvekZaslal: po Kvě 30, 2011 12:33 pm    Předmět: Citovat

stern napsal:
Moc hezky napsaný. Lépe bych to asi nedovedl Smile


Plne súhlasím so Sternom (i keď CD som e?te nepočul, ale stačil mi zá?itok na koncerte v Bratislave....).
_________________
https://picasaweb.google.com/shalom.ocean
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Jenny Suk



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha / Ji?ní Čechy

PříspěvekZaslal: po Kvě 30, 2011 6:31 pm    Předmět: Citovat

Ono shánět toto CD i v Praze byl zá?itek - v pátek byli v Bontonlandu na Václaváku překvapeni a já "bohu?el" té?, ?e sice vyjít mělo, ale je?tě jej neobdr?eli ... na?těstí se mi jej podařilo zakoupit jinde Smile

CD se opravdu moc povedlo, konečně si mů?u v?echny ty písničky v novém aran?má vychutnat, na koncertě v ROXY přeci jen převa?ovaly emoce a pořád sem se musela uji??ovat, ?e se mi to v?echno nezdá, ?e hraje a zpívá OCEÁN, ?e se neuvěřitelné stalo skutečností a ?e se mi splnil můj celo?ivotní sen Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: út Čer 07, 2011 8:11 am    Předmět: Citovat

Mozete mi napisat resp. popisat trochu booklet k tomuto CD? Su v nom tie obrazky skupiny ktore su napr. v galerii na bandzone.cz ? pripadne by nebolo odveci urobit aspon 3-4 fotky toho bookletu ( nie scany !!! ) stacia fakt fotky otvoreneho bookletu. Vdaka Wink
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miroslavviktora



Založen: 1.1.2009
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: út Čer 07, 2011 6:43 pm    Předmět: Citovat

CD ROXY je výborný současná sestava s Jitkou Charvátovou se mi taky moc líbí .... ale přiznám se k jedné věci / byl bych rád kdyby někdo byl na tom jako já / . CD ROXY poslouchám VELMI často dá se řící ?e to mám hodně pod ků?í . Tak?e SUPER . Ale dneska jsem měl stra?nou chu? si poslechnout písně / které jsou na CD ROXY / v podání Petra Muka . Ta chu? byla tak VELKA a NEODOLATELNA . Oba zpěváci jsou skvělý ... Zajímavé na tom je ?e vůbec nemám potřebu hodnotit Oceán s petrem či Jitkou .. jak na jiných forech či FB . Mám prostě RAD Oceán jako takový .. a to si myslím jde předev?ím ..To co se stalo s Petrem je víc ne? smutné ale nikdo to nikdy nevráti .. Tak?e dr?ím palce OCEANU jako celku .... měl jsme VELKOU potřebu to sem napsat ...díky ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rxd



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 25
Bydliště: Zvolen, Slovakia

PříspěvekZaslal: út Čer 07, 2011 7:16 pm    Předmět: Citovat

ú?asné....konečne sa tu na?iel niekto, kto opísal moje pocity.... Smile


miroslavviktora napsal:
CD ROXY je výborný současná sestava s Jitkou Charvátovou se mi taky moc líbí .... ale přiznám se k jedné věci / byl bych rád kdyby někdo byl na tom jako já / . CD ROXY poslouchám VELMI často dá se řící ?e to mám hodně pod ků?í . Tak?e SUPER . Ale dneska jsem měl stra?nou chu? si poslechnout písně / které jsou na CD ROXY / v podání Petra Muka . Ta chu? byla tak VELKA a NEODOLATELNA . Oba zpěváci jsou skvělý ... Zajímavé na tom je ?e vůbec nemám potřebu hodnotit Oceán s petrem či Jitkou .. jak na jiných forech či FB . Mám prostě RAD Oceán jako takový .. a to si myslím jde předev?ím ..To co se stalo s Petrem je víc ne? smutné ale nikdo to nikdy nevráti .. Tak?e dr?ím palce OCEANU jako celku .... měl jsme VELKOU potřebu to sem napsat ...díky ....

_________________
https://picasaweb.google.com/shalom.ocean
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
redbaron



Založen: 1.1.2009
Příspěvky: 51
Bydliště: Banská Bystrica / Praha

PříspěvekZaslal: st Čer 08, 2011 6:22 am    Předmět: Citovat

miroslavviktora napsal:
CD ROXY je výborný současná sestava s Jitkou Charvátovou se mi taky moc líbí .... ale přiznám se k jedné věci / byl bych rád kdyby někdo byl na tom jako já / . CD ROXY poslouchám VELMI často dá se řící ?e to mám hodně pod ků?í . Tak?e SUPER . Ale dneska jsem měl stra?nou chu? si poslechnout písně / které jsou na CD ROXY / v podání Petra Muka . Ta chu? byla tak VELKA a NEODOLATELNA . Oba zpěváci jsou skvělý ... Zajímavé na tom je ?e vůbec nemám potřebu hodnotit Oceán s petrem či Jitkou .. jak na jiných forech či FB . Mám prostě RAD Oceán jako takový .. a to si myslím jde předev?ím ..To co se stalo s Petrem je víc ne? smutné ale nikdo to nikdy nevráti .. Tak?e dr?ím palce OCEANU jako celku .... měl jsme VELKOU potřebu to sem napsat ...díky ....


presné, výsti?né, cítim to rovnako
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarik



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st Čer 08, 2011 12:07 pm    Předmět: Citovat

CD je fajn, ale nevidim jediny rozumny dovod preco nevydali komplet koncert na 2CD.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mira ?těpka



Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 423
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: st Čer 08, 2011 12:14 pm    Předmět: Citovat

Jarik napsal:
CD je fajn, ale nevidim jediny rozumny dovod preco nevydali komplet koncert na 2CD.


Je to věc vydavatele. Myslím si, ?e je to otázka nákladů, prodeje a ....
_________________
http://www.facebook.com/fanclubocean
http://bandzone.cz/ocean
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mira ?těpka



Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 423
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: st Čer 08, 2011 2:49 pm    Předmět: Citovat

Recenze

http://musicserver.cz/clanek/35105/Ocean-Roxy/
_________________
http://www.facebook.com/fanclubocean
http://bandzone.cz/ocean
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
luc



Založen: 15.4.2009
Příspěvky: 64
Bydliště: Severní Morava / Île-de-France

PříspěvekZaslal: st Čer 08, 2011 4:12 pm    Předmět: Citovat

Mira ?těpka napsal:
Recenze

http://musicserver.cz/clanek/35105/Ocean-Roxy/


Tančení na hrobě Petra Muka a prznění odkazu skupiny Oceán dál pokračuje. Znak, obal a booklet vytvářel asi nějaký fanda sci-fi filmů - jinak si toti? nedovedu vysvětlit to co na něm je. Na celém CD je vidět, ?e to chtěl někdo co nejdřív vydat ... Ne, tohle není vá?ně Oceán. Tohle je kvalitativně na úrovni "tribute CD-éček" které si mů?ete koupit v ka?dém supermarketu za 49 kč. "Zpěv" slečny Charvátové doznal po studiových úpravách tragicko-komický nádech - viz. píseň "V mlze", která posluchače nepřenese "do mlhy", ale spí? do nějakého Karaoke baru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jusuf



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 111
Bydliště: michalovce

PříspěvekZaslal: st Čer 08, 2011 4:30 pm    Předmět: Citovat

Práve som doniesol z po?ty a počúvam, som pri Poslednom Soude. źúbi sa mi to, Dávná zem privodila podobné pocity jak v jeseni vo Hvězdě... Smile

Tro?ku mi vadí ?e Jitkin hlas je nejak vežmi "prečistený" od toho nízko polo?eného zamatového zafarbenia, na koncertoch tak výrazného...


... á ČAS .... idem tancova?.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group