Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Oceán » CD 2 3/4
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 CD 2 3/4
Autor Zpráva
Synthi



Založen: 29.5.2010
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: ne Lis 13, 2011 5:55 pm    Předmět: Re: Hodnocení 2 3/4 Citovat

Colomboa napsal:


Mo?ná by měl stávající Oceán uva?ovat, jestli by nebylo lépe se pokusit nějak více spolupracovat s lidmi, kteří pokračovali s Petrem při jeho poslední sólové desce... Podle mne by společný projekt mohl vrátit Oceán do těch kolejí, které by byly pokračováním Oceánu, jak jsme je znali...

A i kdy? se mi koncerty z minulého a leto?ního roku líbily, spolupráce s Luďkem Fialou a Honzou Dvořákem by mohly Oceán opět nakopnout..


Tak klobouk dolů, tahle my?lenka má hlavu a patu Rolling Eyes
_________________
Synthpop 4Ever
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mira ?těpka



Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 423
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: po Lis 14, 2011 9:06 am    Předmět: Re: Hodnocení 2 3/4 Citovat

Synthi napsal:
Colomboa napsal:


Mo?ná by měl stávající Oceán uva?ovat, jestli by nebylo lépe se pokusit nějak více spolupracovat s lidmi, kteří pokračovali s Petrem při jeho poslední sólové desce... Podle mne by společný projekt mohl vrátit Oceán do těch kolejí, které by byly pokračováním Oceánu, jak jsme je znali...

A i kdy? se mi koncerty z minulého a leto?ního roku líbily, spolupráce s Luďkem Fialou a Honzou Dvořákem by mohly Oceán opět nakopnout..


Tak klobouk dolů, tahle my?lenka má hlavu a patu Rolling Eyes


No to to si nemyslím... Evil or Very Mad
_________________
http://www.facebook.com/fanclubocean
http://bandzone.cz/ocean
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Colomboa



Založen: 26.5.2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po Lis 14, 2011 10:13 am    Předmět: Re: Hodnocení 2 3/4 Citovat

Mira ?těpka napsal:
Synthi napsal:
Colomboa napsal:


Mo?ná by měl stávající Oceán uva?ovat, jestli by nebylo lépe se pokusit nějak více spolupracovat s lidmi, kteří pokračovali s Petrem při jeho poslední sólové desce... Podle mne by společný projekt mohl vrátit Oceán do těch kolejí, které by byly pokračováním Oceánu, jak jsme je znali...

A i kdy? se mi koncerty z minulého a leto?ního roku líbily, spolupráce s Luďkem Fialou a Honzou Dvořákem by mohly Oceán opět nakopnout..


Tak klobouk dolů, tahle my?lenka má hlavu a patu Rolling Eyes


No to to si nemyslím... Evil or Very Mad


No a co si nemyslí?? ?e to má hlavu a patu nebo, ?e by spolupráce s Dvořákem a Fialou nakopla Oceán?

Nejsi zrovna moc konkrétní... Wink

Jako osobně hodnotím návrat Oceánu dobře, myslím, ?e ty koncerty a aran?e starých písní jsou fajn, celkem mi nevadí ani nová píseň Odlesk Tvůj, ale nezlob se na mne na písni Nic blí?, nic dál je vidět je?tě více posun směrem, který se mi teda vůbec nelíbí (ala techno, ala disko?kové rytmy, prostě to pro mne není Oceán a ani bych nečekal takový vývoj Oceánu a nepova?oval ho za přirozený)...

A vzhledem k dal?ím bonusům to ukazuje na jednu cestu a já jen načrtl jinou, podle mého, pro nás fandy (toho původního Oceánu), lep?í variantu... Nemusí si lidsky sednout, mů?e to dopadnout nedobře, ale já bych to na místě členů Oceánu alespoň vyzkou?el... Cesta s Arminem je podle mne cesta do oceánského konce... Ale samozřejmě je to jen můj názor a nikomu ho nemíním vnucovat. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
3 Steps Ahead



Založen: 25.5.2010
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: po Lis 14, 2011 11:24 am    Předmět: Citovat

Myslim ze to neni dobry napad. Toho procesu by se ucastnilo prilis mnoho lidi a mohlo by dochazet ke kolizim jejich predstav. Kazdopadne musim rict, ze pokud jde o "novy" material, tak me Ocean zatim moc nepresvedcil.

Jsem zvedavy na nove album. Odhaduju, ze rychlejsi pisnicky budou v duchu Lorienu, zatimco ty pomalejsi budou odkazovat k Fiction. Mne by teda Fiction styl vubec nevadil...Lorien/Cartonaage sound nepovazuju za to prave pro Ocean.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plotka



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 482
Bydliště: praha/tábor/praha

PříspěvekZaslal: po Lis 14, 2011 11:33 am    Předmět: Citovat

Myslím ?e Oceán má jasnej směr a to je ?e texty dělá Petr Hons a muziku Petr Kučera,Honza a Du?an, proč tedy do toho zapojovat dal?í muzikanty zvlá?t kdy? Luděk nemá přeci s Oceánem nic společného, ano poslední deska P.M je víc ne? skvělá a solovej projekt kterej Luděk ted dodělává je taky super počin ale připadá mi to dost odli?ně viz zde ukázka pro neznalé..

http://www.youtube.com/watch?v=iNZmTWMrO88&feature=related

měl jsem tu čest nějaká dema od Ludka sly?et a je to prostě dost mimo ?ánr Oceánu, ka?dopádně to hodnotím hodně kladně to co dělá je to v podstatě pokračování po Bludi?ti a hodně v tom pojetí se to veze, holt autor se nezapře. Vydat by to mělo EMI
Oceán dělá na nové desce,co vím je několik skladeb, jak jednoduché..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Colomboa



Založen: 26.5.2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po Lis 14, 2011 1:18 pm    Předmět: Citovat

plotka napsal:
Myslím ?e Oceán má jasnej směr a to je ?e texty dělá Petr Hons a muziku Petr Kučera,Honza a Du?an, proč tedy do toho zapojovat dal?í muzikanty zvlá?t kdy? Luděk nemá přeci s Oceánem nic společného, ano poslední deska P.M je víc ne? skvělá a solovej projekt kterej Luděk ted dodělává je taky super počin ale připadá mi to dost odli?ně viz zde ukázka pro neznalé..

http://www.youtube.com/watch?v=iNZmTWMrO88&feature=related

měl jsem tu čest nějaká dema od Ludka sly?et a je to prostě dost mimo ?ánr Oceánu, ka?dopádně to hodnotím hodně kladně to co dělá je to v podstatě pokračování po Bludi?ti a hodně v tom pojetí se to veze, holt autor se nezapře. Vydat by to mělo EMI
Oceán dělá na nové desce,co vím je několik skladeb, jak jednoduché..


No mně je jasné, ?e Luděk dělá i trochu odli?né věci, ale byl si s Petrem Mukem blízký. Podle mého je deska V bludi?ti dnů nejblí?e oceánskému projektu ze v?ech alb, které po Oceánu Petr Muk natočil, proto mne to napadlo, ?e by vůbec nebylo od věci, kdyby spolu zkusili něco udělat... Mimochodem Vyznání od Luďka je moc zajímavě naran?ované, pro ty, co třebas nesly?eli, tady je odkaz -

http://www.youtube.com/watch?v=Rl4sLnaFOwo&feature=related

Jako samozřejmě to mů?e dopadnout tak, ?e ta nová deska bude obsahovat výborné písně a Oceán bude vzkří?en i po autorské stránce i bez dal?ích lidí, ale zatím mi tam ta Petrova část chybí a píseň Nic blí?, nic dál se (alespoň dle mého) opravdu moc nepovedla... Nechtěl jsem samozřejmě za?ehnout nějaký flame, jen mne tahle "cesta" napadla, kdy? jsem si pou?těl některé star?í písně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
bod



Založen: 26.5.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po Lis 14, 2011 1:26 pm    Předmět: Citovat

od novych pocinov Oceanu ocakavam muziku "pre dospelych". ocakavam ze to bude nieco co bude mat dostatocnu hlbku a najma bude posobit presvedcivo.

skoda ze na reedicii nevysla skladba Krasa. zrejme je to vec z pera PM ale jej demopodoba je nadherna. urcite lepsie ako podoba v akej ju vydal neskor solo PM.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plotka



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 482
Bydliště: praha/tábor/praha

PříspěvekZaslal: po Lis 14, 2011 1:44 pm    Předmět: Citovat

Je to hodně tě?ké takto asi posuzovat podle starejch songů oceánu, koukni co DM, kdy? byla dávná zem tak u nich violator a kam se doká?ou dostat zvukově viz PTA a SOTU.
Nic blí? nic dál mě vůbec v této úpravě neurá?í naopak jde o to dostat zvuk na klasické písni jinam ne? je to známé, (koukni na ty hrůzy remixů zase u těch dm), od roku 2001 mi připadají v podstatě neposlouchatelné..ale to sem nepatří.

Myslím ?e na leto?ek od oceánu 3 cd je dobrej počin,kdy? to takhle pujde dál tak bude na jaře singl a na podzim deska co vic si přát??)). zatím mají 4 písničky.

A Luděk? Já osobně se moc tě?ím ?e ta deska se bude u? brzo prodávat a pojede stím po koncertech, je to hooodně zajímavé.

-jinak mě teda na 2atřičtvrtě potě?ila a i překvapila Dávná zem faktor))
-Z nás jsme ty někdo jak je v zavěru v ref.. krásně sly?et kučera a celkově zvuk těch věcí které se dotáčely v roce 1992,připadá mi to hodně posílené některé zvuky..
dost dobře mi připadá i V?dy? stačí v rámci Oceánu, zajímavej zvuk,no a na koncertě to má pořádné koule))

V závěru snad jen ?e i mě napadlo kdy? Petr ode?el nahoru, ?e by bylo super aby Luděk přihodil ruce k písničkám, proto?e má opravdu hlavu na muziku a je dobrej!!. (nějak spolupracoval), ale tyhle věci se nedají plánovat. Nakonec jsem rád ?e je to tak jak je Oceáni si skládají a musím jen říct ?e se není čeho bát)), a Luděk bude mít svou desku tak?e místo 1cd jedné kapely, 2cd dvou kapel co? znamená více muziky)),a ka?dá je odli?ná..


Naposledy upravil plotka dne po Lis 14, 2011 2:21 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
3 Steps Ahead



Založen: 25.5.2010
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: po Lis 14, 2011 1:49 pm    Předmět: Citovat

Hudba pro dospele...to jsem cekal taky, ale Odlesk tvuj a NBND jsou spise disko zalezitosti. Nechme se prekvapit...ale imho asi nelze ocekavat nejakou vyraznou podobnost se starym Oceanem. Uz jenom proto, ze hlavni autor se jaksi neucastni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bod



Založen: 26.5.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po Lis 14, 2011 2:40 pm    Předmět: Citovat

ano, rec je o vysostne subjektivnych ocakavaniach. rozhodne necakam (a ani by som o to nestal) ze Ocean bude pokracovat tam kde prestal pred rokmi. bolo by zvlastne keby sa za tie roky autorsky nepohli zase o krok dalej. jednoducho ked budem pocut nove veci od Oceanu, chcem mat vyrazeny dych rovnako ako ked som pocul po prvy krat posledny album PJ Harvey alebo napriklad Anthems od Laibachu, albumy Gangstagrass (bluegrass miesany s hip hopom - krasny sviezo pocin) ci kolekciu cover verzii ktore naspieval Johnny Cash.

o DM snad len tolko, ze podla mna sa stratili v mainstreame a posledny zaujimavy album bol Ultra. nie ze by po Ultre nevydali zopad robrych songov, ale celkovo su nejaki dvojrozmerni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
milan



Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 263
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: út Lis 15, 2011 12:08 pm    Předmět: Citovat

NIC BLÍ? NIC DÁL - upravený Jitčin hlas mi vadí,nevím proč tohle pou?ili,celá ta píseň mi připadá jako remix.Zvukově je to jako DM SOTU (co? není vůbec na ?kodu),ale proč jsou tak potlačovány bicí,stejně jako u Odlesku i V?dy? stačí,znějí jemně a ti?e,v pozadí.A? u? je nahrál Honza a nebo programované bicí (co? se mi zdá pravděpodoměj?í),měly by znít mnohem tvrději a být více sly?et.

V?DY? STAČÍ - ač původní Oceánská verze,od začátku mi hodně připadá jako Fiction,a? u? stylem zpěvu Jitky,tak hudebním rukopisem Du?ana.

VIDINY - tak tahle lahůdka od Fiction je samozřejmě nádhera,moc se povedla!!Byla to moje oblíbená píseň u? za starých časů Fiction a teď ji kluci prodlou?ili ?ivot a posunuli ji zas o kus dál.I kdy? to není Oceánska věc,je fajn,?e tuhle pecku nahráli.Je jen obrovská ?koda,?e tuhle píseň nikdy neusly?íme v podání Petra Muka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milhaus



Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 120
Bydliště: SČ

PříspěvekZaslal: út Lis 15, 2011 4:20 pm    Předmět: Oceán 2 3/4 Citovat

Tak já si taky dovolím reagovat.Ve v?í úctě k Jitce,Luďkovi,Arminovi(mimochodem,a? se jim daří Very Happy )si myslím,?e oni nemají s OCEÁNem nic společného,tak ani není na co navazovat.Sám jsem zvědavý,jak se to bude vyvíjet,zatím čekám na opravdu ryze oceánskou píseň,kterou slo?í jenom kluci!A na leto?ním slavíkovi mi chybí jedna kategorie a to pře?lap roku.Absolutně by vyhrál Oceán s předělávkou písně od Fiction.Co? vůbec nechápu,jak se tato píseň mů?e objevit na reedici alba OCEÁN.Nic ve zlém,je to jen můj názor,který nevnucuji Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
3 Steps Ahead



Založen: 25.5.2010
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: út Lis 15, 2011 6:55 pm    Předmět: Citovat

Mne prekvapilo, ze na to album nezaradili skutecne nevydane veci - Imarton, Ohnive kvety, Nejistota v sebe, Dej, Krása a Vyjdi ven...prestoze poslední dvě vydal Petr muk, resp. Shalom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danocean



Založen: 18.6.2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: st Lis 16, 2011 12:39 pm    Předmět: oceán Citovat

souhlasím,tyhle skladby by se mněli vydat jestli je mají......,nebo znova udělat a nahrát s jitkou.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: st Lis 16, 2011 8:13 pm    Předmět: Citovat

Z kapely nema bohuzel nikdo nic! Museli by to nahrat znovu.....
Ale i tak si myslim, ze ted uz museji koukat dopredu a ne furt neco oprasovat. Oprasili toho uz myslim dost.... Ted museji sami ukazat, ze na to maji, skladat a tvorit nove pisne... Wink A myslim si ze na to 100%-tne maji.... Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group