Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » FOTO - OCEÁN, SHALOM, atd... » OCEÁN - Biografie 1985 - 1991 ke sta?ení
Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 OCEÁN - Biografie 1985 - 1991 ke sta?ení
Autor Zpráva
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: so Led 03, 2009 10:35 am    Předmět: OCEÁN - Biografie 1985 - 1991 ke sta?ení Citovat

Ahoj v?em,
zde zasílám ke sta?ení se?it, který nevím zda je je?tě dnes někde k sehnání. Tak minimálně pro ty mlad?í z nás, kteří v dobách, kdy tento se?it vy?el, je?tě tahali kačera Smile
Dodo, dávám ti tímto volnou ruku - třeba bude? mít nápad jak to zde lépe umístit.
Sinusi - doufám, ?e tento materiál tady na těch stránkách mů?e být! Smile
Nebo? Rolling Eyes

http://rapidshare.com/files/179307660/OCE_N_-_Biografie_1985_-_1991.rar.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: so Led 03, 2009 11:39 am    Předmět: Citovat

Já myslím ?e Biografie je snad i přímo na ocean webu , přímý link na prohlí?eí galerii zde : Wink

http://depeche.cz/ocean/biografie/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: so Led 03, 2009 1:55 pm    Předmět: Citovat

[quote="sinus"]Já myslím ?e Biografie je snad i přímo na ocean webu , přímý link na prohlí?eí galerii zde : Wink

http://depeche.cz/ocean/biografie/[/quote]

Tak vida Smile, já si říkala, ?e u? to někde musí být. Nena?la jsem to na tvých stránkách www.depeche.cz ... Čauky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: so Led 03, 2009 1:56 pm    Předmět: Citovat

sinus napsal:
Já myslím ?e Biografie je snad i přímo na ocean webu , přímý link na prohlí?eí galerii zde : Wink

http://depeche.cz/ocean/biografie/


Nějak jsem to ?patně zkopírovala - tak znovu:
Tak vida , já si říkala, ?e u? to někde musí být. Nena?la jsem to na tvých stránkách www.depeche.cz ... Čauky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RastikMT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 75
Bydliště: Martin ( Slovensko ) E-mail: RastikMT@azet.sk

PříspěvekZaslal: so Led 03, 2009 6:19 pm    Předmět: Citovat

Ak by niekto chcel, tak by som mohol nascanovat knihu Neco konci, neco zacina... Uvidime, aky bude ohlas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: so Led 03, 2009 6:36 pm    Předmět: Citovat

RastikMT napsal:
Ak by niekto chcel, tak by som mohol nascanovat knihu Neco konci, neco zacina... Uvidime, aky bude ohlas.


Ahojda - pozor, ona půjde asi nascanovat hůře, pokud ji nechce? úplně rozebrat Rolling Eyes Já ji rozhodně mám, ale určitě ji někteří nemají a rádi si počtou ... Jinak nevím zda u? náhodou taky není na depeche.cz - nemohu tam ty oceánský scany najít Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dodo



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: ne Led 04, 2009 10:55 pm    Předmět: Re: Něco končí, něco začíná Citovat

Mno, já osobně tu knihu mám také, přiznávám, ?e jsem ji? uva?oval, jak ji přeskenovat.... Ale, bohu?el, je to lepená vazba, musel bych ji "rozebrat" a přeskenovat... Mít dvě, asi bych do toho aji ?el, ale... mám jen jednu a tu si hlídám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Dodo



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: ne Led 04, 2009 10:59 pm    Předmět: Re: OCEÁN - Biografie 1985 - 1991 ke sta?ení Citovat

Noname napsal:
Ahoj v?em,
zde zasílám ke sta?ení se?it, který nevím zda je je?tě dnes někde k sehnání. Tak minimálně pro ty mlad?í z nás, kteří v dobách, kdy tento se?it vy?el, je?tě tahali kačera Smile
Dodo, dávám ti tímto volnou ruku - třeba bude? mít nápad jak to zde lépe umístit.
Sinusi - doufám, ?e tento materiál tady na těch stránkách mů?e být! Smile
Nebo? Rolling Eyes

http://rapidshare.com/files/179307660/OCE_N_-_Biografie_1985_-_1991.rar.html



U? to tahám... Projedu to, poupravím a lupnu to nazpět Smile Díky a klíďo mů?ete v posílání pokračovat Smile Já se pokusím vyhrabat svůj se?ítek, který jsem měl je?tě na učňáku, byly tam články, vystříhaný fotky apod... To se bude skenovat lépe... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: po Led 05, 2009 7:58 am    Předmět: Re: OCEÁN - Biografie 1985 - 1991 ke sta?ení Citovat

[quote="Dodo"][quote="Noname"]Ahoj v?em,
zde zasílám ke sta?ení se?it, který nevím zda je je?tě dnes někde k sehnání. Tak minimálně pro ty mlad?í z nás, kteří v dobách, kdy tento se?it vy?el, je?tě tahali kačera Smile
Dodo, dávám ti tímto volnou ruku - třeba bude? mít nápad jak to zde lépe umístit.
Sinusi - doufám, ?e tento materiál tady na těch stránkách mů?e být! Smile
Nebo? Rolling Eyes

http://rapidshare.com/files/179307660/OCE_N_-_Biografie_1985_-_1991.rar.html[/quote]


U? to tahám... Projedu to, poupravím a lupnu to nazpět Smile Díky a klíďo mů?ete v posílání pokračovat Smile Já se pokusím vyhrabat svůj se?ítek, který jsem měl je?tě na učňáku, byly tam články, vystříhaný fotky apod... To se bude skenovat lépe... Laughing[/quote]

Také mám vlastní plný ?anon článků (OCeán, Shalom a v?e dal?í) - tenkrát jsem to nakonec dala do ?anonu pod eurodesky - tak?e to mno?ství v?eho budu moct nascanovat určitě - pokud se mi to k těm fóliím tehdej?í kvality nepřilepilo ... Smile. Pak mám ji? vý?e zmiňovaný se?it zapůjčený Davidem O., kde jsou některé duplicitně, ale některé i nové.
No a pak jsou na www.ocean.wz.cz - sekce star?í články - taky mnohé nascanované, tak jak bude více času, tak to projdu a hodím sem taky! Díky v?em zase za jejich příspěvky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: po Led 05, 2009 1:09 pm    Předmět: Citovat

RastikMT napsal:
Ak by niekto chcel, tak by som mohol nascanovat knihu Neco konci, neco zacina... Uvidime, aky bude ohlas.



Kní?ka "Něco konči, Něco začíná" by měla je?tě jít koupit přes DM shop - cena kní?ky je levněj?í ne? po?tovné Smile .


http://shop.depechemode.cz/ocea-n-shalom/ocea-n/ocea-n-kna-a-ka-nae-co-konae-a-nae-co-zaae-a-na-/prod_116.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: po Led 05, 2009 1:58 pm    Předmět: Citovat

sinus napsal:
RastikMT napsal:
Ak by niekto chcel, tak by som mohol nascanovat knihu Neco konci, neco zacina... Uvidime, aky bude ohlas.



Kní?ka "Něco konči, Něco začíná" by měla je?tě jít koupit přes DM shop - cena kní?ky je levněj?í ne? po?tovné Smile .


http://shop.depechemode.cz/ocea-n-shalom/ocea-n/ocea-n-kna-a-ka-nae-co-konae-a-nae-co-zaae-a-na-/prod_116.html


presne tak Exclamation Ja si ji konecne i s knizkou 44+ koupil pod stromecek Wink Exclamation A pozor , je to taky ofíko vydana vec Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group