Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Diskuse k tomuto foru » Moderátoři
Jdi na stránku Předchozí  1, 2 Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 Moderátoři
Autor Zpráva
Dodo



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: st Pro 31, 2008 8:43 am    Předmět: Re: registrace Citovat

Já osobně ka?dopádně souhlasím s tím, aby sekce, kde je něco ke sta?ení byly přístupné pouze po registraci... Některé důvody tu u? zazněly a udělat si registraci není přece nic nepřekonatelného... Budu-li chtít tahat z jakéhokoliv podobného fóra, je vět?inou třeba se registrovat... Navíc, připomínka typu toho, ?e někdo něco tahá a pak má je?tě plná ústa připomínek, jak je to ?patný - o důvod víc... Mně osobně se stalo (a nejsem sám), ?e mi po reakci na staré werzi fóra do?el dost vulgární mail - jen proto, ?e jsem si dovolil napsat, co si o celé věci myslím... A sranda největ?í - do?lo to z adresy, která se tvářila jako adresa někoho jiného... Opravdu skvělé... Myslím, ?e registrací se alespoň trochu omezí řady "prudičů" a jiných pacientů a bude tu klíííídek a pohodička... ?ádné rzbouřené vlny Oceánu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: st Pro 31, 2008 12:59 pm    Předmět: Re: Fotosekce Citovat

Dodo napsal:
Já se hlásím jako admin sekce foto Surprised)))


Ahoj, jasně, ale my tu sekci FOTO zatím nemáme... Já jí vytvořím, mmt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Dodo



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: st Pro 31, 2008 1:03 pm    Předmět: Citovat

Super, rychlá práce... Do té sekce bych asi udělal kompletní rozdělení fotek v?ech zde zastoupených kapel a jednotlivců, nebude toho tolik, aby se to dělalo do ka?dé sekce zvlá?? a bude to na jednom místě... Plus, je?tě jeden nápad - udělal bych tam sekci, ve které by byly např. skiny do winampu, pozadí... apod. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: st Pro 31, 2008 1:06 pm    Předmět: Citovat

Dodo napsal:
Super, rychlá práce... Do té sekce bych asi udělal kompletní rozdělení fotek v?ech zde zastoupených kapel a jednotlivců, nebude toho tolik, aby se to dělalo do ka?dé sekce zvlá?? a bude to na jednom místě... Plus, je?tě jeden nápad - udělal bych tam sekci, ve které by byly např. skiny do winampu, pozadí... apod. Very Happy



Má? to tam (v oblasti Bootlegy & Trade je nová sekce FOTO), tak?e tam má? volné pole působosti. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
RastikMT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 75
Bydliště: Martin ( Slovensko ) E-mail: RastikMT@azet.sk

PříspěvekZaslal: st Pro 31, 2008 3:47 pm    Předmět: Citovat

pekne sa nam to tu zbiera - myslim audio, video atd. Este chvilu pockam a to co tu nebude tak dodam aj ja. Takto sa mi to paci, ked vsetci tahame za jeden koniec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RastikMT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 75
Bydliště: Martin ( Slovensko ) E-mail: RastikMT@azet.sk

PříspěvekZaslal: st Pro 31, 2008 3:50 pm    Předmět: Citovat

Dodo, ale prosím ?a kontroluj aj kvalitu, rozlisenie obrazku. Iste nie je ten istý obrázok ako ten istý obrázok. To len taký nápad. Dík!! Ak budes chcie?, tak mi posli mail a fuknem Ti obrázky do mailu, alebo niekam to zavesim docasne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dodo



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: st Pro 31, 2008 4:10 pm    Předmět: Citovat

Co se týče obrázků - nevím, jak je na tom web prostor s daty, kolik má wolných dat pro pou?ití... Ka?dopádně, já bych to viděl tak, ?e datově bych fotku dal max. 100 kb - na prohlédnutí to stačí, pokud bude něco na stahování, tak určitě vět?í, ale - to bych viděl na nějaký balík s fotkama, sbalený a umístěný třeba na Rapidshare... Juknu na to, spí? ale asi zítra, dneska mne čeká noční, perná Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
miloshek



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 186

PříspěvekZaslal: st Pro 31, 2008 6:01 pm    Předmět: Citovat

Dodo napsal:
Co se týče obrázků - nevím, jak je na tom web prostor s daty, kolik má wolných dat pro pou?ití... Ka?dopádně, já bych to viděl tak, ?e datově bych fotku dal max. 100 kb - na prohlédnutí to stačí, pokud bude něco na stahování, tak určitě vět?í, ale - to bych viděl na nějaký balík s fotkama, sbalený a umístěný třeba na Rapidshare... Juknu na to, spí? ale asi zítra, dneska mne čeká noční, perná Very Happy


Existují i jiné mo?nosti. Umístit foto nebo obrázek na nějaký picture-hosting (já pou?ívám www.tinypic.com) a poté umístit link ve formátu [img]link[/img]
Zde příklad:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Dodo



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 37
Bydliště: Louny

PříspěvekZaslal: ne Led 04, 2009 11:11 pm    Předmět: Citovat

4 miloshek:
"Existují i jiné mo?nosti. Umístit foto nebo obrázek na nějaký picture-hosting (já pou?ívám www.tinypic.com) a poté umístit link ve formátu....."

Ju, to by aji ?lo, díky za tipa... Buď pou?ijeme tento způsob, nebo někde "klasickou" fotogalerii, kde se dá přidávat, odebírat, či editovat fotky... Já na to pou?ívám docela fajnovou fotogalerii - Monoalbo, ale, dá se pou?ít i jakákoliv jiná, popř. ta, kterou umo?ňuje tento redakční systém... ?lo mi spí? o to, aby náv?těvníci měli fotky na jednom místě a nemuseli rolovat nahoru a dolů při prohlí?ení fotek Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: st Led 07, 2009 3:21 pm    Předmět: Citovat

Pre Moderatorov:

Chcel by som upriamit Vasu pozornost k temam, ktore sa postupne stavaju neprehladnymi resp. niektore vytvorene podtemy sa opakuju a pod.
Uvediem priklad:

1. Tema Inzerce & Bazar by podla mna mala obsahovat cca 4 podtemy a to napr. KOUPIM, PRODAM, VYMENIM, DARUJI a do nich by mali uzivatelia davat svoje prispevky (momentalne je to tak ze kazdy si vytvara svoju temu s nazvom napr. KOUPIM + nejaky ten dodatok k tomu) aby to bolo nejako logicky zotriedene. Podobna je v tejto teme Inzerce & Bazar podtema AUKRO aukce, ktora sa opakuje aj v teme OCEAN aj ked lepsie asi sedi do temy Inzerce & Bazar.

2. Tema Profily sberatelu je na tom podobne, cize by potrebovala urobit nejake hlavne podtemy lebo nevidim dovod (nic v zlom) preco si ma vytvarat kazdy uzivatel novu temu so svojou zbierkou CD, MC, LP a podobne... alebo ak ano ze moze si kazdy uzivatel vytvorit svoje auditko tak nech obsahuje rovnaky nazov + k nemu meno uzivatela (ak kazdy da svoj specificky nazov za chvilu sa v tom tazko budeme orientovat).

Je to z mojej strany len taky navrh a tip na to aby sa nejako rozumne triedili tieto temy a podtemy tak ako aj v sekciach akymi su napr. VIDEO alebo AUDIO a aby sa vsetkym nam toto SUPER forum lepsie prehliadalo. Pri vymenovavani jednotlivych podtem vytvorenych uzivatelmi mi neslo o to dotknut sa jednotlivych prispievajucich ktori tieto temy vytvorili ale ich iba uviest ako priklad pre lepsie pochopenie toho co som chcel vo svojom prispevku povedat. Wink

Dakujem za priestor a som rad ze sa komunita OCEAN fanusikov moze takymto sposobom rozrastat aj o mladsich ako som napr. ja Smile
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plotka



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 482
Bydliště: praha/tábor/praha

PříspěvekZaslal: st Led 07, 2009 5:36 pm    Předmět: Citovat

ano psal jsem to taky sinusovi inzerce i pr.zběratelů jsou potřeba z přehlednit.. já stim jako moderator nic neudělám...tam moje pravomoce u? nejsou proto prosím o promazání zmatečných dvojáků a postupovat jak napsal kamarád target..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: st Led 07, 2009 9:18 pm    Předmět: Citovat

Samozrejme jsme radi za kazdy napad nebo pripominku. Specielne toho AUKRA jsem si vsiml, zakladal jsem ho ja v tematu Ocean a Shalom a pak myslim plotka v inzerci, kde i patri. Ale bohuzel to nejde zmenit, to musi udelat , jak jiz napsal plotka, sinus. Ja uz upravil vsechny sekce video, aby to bylo prehlednejsi Wink . Teprve se to tu rozjizdi a dekujeme za kazdy napad i pripominku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group