Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » New Ocean » New Ocean v médiích
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 New Ocean v médiích
Autor Zpráva
Ivan V.



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 126
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: pá Bře 06, 2009 11:23 am    Předmět: Citovat

- rozhovor:
časopis Yellow - únor 2009: Jitka Charvátová - Holka od lesa

http://rapidshare.com/files/205987720/Yellow_2_2009_rozhovor_Jitka_Charv_tov_.rar
nebo:
http://leteckaposta.cz/200224184

Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
RastikMT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 75
Bydliště: Martin ( Slovensko ) E-mail: RastikMT@azet.sk

PříspěvekZaslal: so Bře 07, 2009 6:18 pm    Předmět: Citovat

Oceán nikdy nebyl pouze o zpěvu, ikdy? vět?ina Nanynek ten pocit měla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mjallby



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Plzeň, Horažďovice, Hällevik

PříspěvekZaslal: ne Bře 08, 2009 7:20 am    Předmět: Holka od lesa Citovat

Ahoj Rastíku, Ty mě tady "cituje?", děkuji Very Happy. Tohle jsem opravdu napsal, ale mukův podíl v interpretaci Oceánu mu touhle větou nijak neupírám. Oceán nikdy nebyl pouze o zpěvu, ikdy? vět?ina Nanynek ten pocit měla, ale specifický zpěv byl jeho nejdůle?itěj?í kontaktní slo?kou, co? si v?ichni tady uvědomujeme.

Rů?ovým článkem ze "?lutýho" bulváru jsem trochu, přiznám se, rozčarovaný.
Mám obavy, ?e ta "holka od lesa" v?echno dění kolem New Oceánu bere jen a pouze jako práci, distancuje se od minulosti starého Oceánu a je?tě dva měsíce před koncertováním mi pro ní připadá důle?itěj?í vlastní sólová deska... Navíc je to beran, Ti doká?ou sice zázraky, ale v?dycky se doká?ou nadchnout pouze pro jednu jedinou věc, která je u nich na prvním místě a tou pro ní Oceán myslím nikdy nebude... Je to zaručeně holka extrovert se sebevědomím a tyhle dvě vlastnosti na oceánská pódia nikdy NESMĚLY, umírněným sebevědomím a pokorou byl pro nás Oceán snad právě tak jiný, zvlá?tní a nám tolik vlastní...
Mám pocit, ?e Jitka je holka z jiného lesa a starý dobrý Oceán to opravdu být nemů?e... To ale nikdo z nás tady přece nečeká, tak?e - uvidíme a ponecháme věc osudu. V ka?dém případě se New Oceán svým výběrem zpěvačky neodprostil od mo?nosti srovnávání s P.M., to tady bude v?dycky...
Tím článkem jsem trochu zklamaný, nicméně stále zvědavý a plný očekávání... A Jitka rozhodně není ?patná zpěvačka...
_________________
Jag hälsar dig, tysta och glädjerika Mjällby...


Naposledy upravil Mjallby dne po Čer 22, 2009 5:19 pm, celkově upraveno 4 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Míša



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne Bře 08, 2009 9:47 pm    Předmět: Citovat

Bohu?el s tebou, Mjallby, musím opět souhlasit. Té? mám po přečtení článku podobné pocity a docela mám strach vůbec na ten koncert jít Sad .

Jasně ?e Oceán nebyl pouze o zpěvu, byla to hudba + texty + zpěv + ... - ale v?echno se snoubilo v jeden ú?asný celek, a já mám obavu, ?e jedna z těch částí celku, bude prostě chybět, proto?e je nenahraditelná.
Jeliko? Mukův zpěv dával Oceánu něco ... co se prostě slovy popsat nedá. Stejně tak, jako Oceánu dával Je?ek, Honza i Du?an. Byli 4. Teď budou 3 a "holka od lesa".

No, uvidíme .... ale jak říkám, neumím si to představit.
_________________
"Hudba je lékem na trápení duše."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Nadkachna



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: po Bře 09, 2009 11:19 am    Předmět: Citovat

Vy si fakt myslíte, ?e zpívat v NO je nějaký super k?eft? A označovat Charvátovou za průměrnou zpěvačku - probůh dle čeho?
A rů?ovej bulvár? Proč ne, nijak hloupě ten rozvor udělán není a médium čert vem. Oceán svého času také dával rozhovory do časopisů Bravo, Holky Bacha, Filip pro náctileté apod. a ?e by tyto plátky měli nějakou vy??í intelektuální úroveň, to bych zrovna netvrdil, a přesto jim to tady nikdo nevyčítá.
Já osobně bych tam ?ádnou zamindrákovanou chudinku nechtěl (bráno jako opak sebevědomého extroverta) a ?e bude NO opro?těn původního patosu (by? krásného) a současné slo?ení jej bude brát jen jako civilně pojatou mo?nost zahrát sobě a fandům pro radost je jen dobře. Pak by jen opět docházelo ke srovnávání, o které logicky nikdo ze současného bandu nestojí. Samozřejmě je ka?dého věc, zda koncert nav?tíví či ne, ale zrovna dle tohoto článku bych NO nezatracoval
Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Míša



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po Bře 09, 2009 12:39 pm    Předmět: Citovat

Ale ka?dý má snad právo na svůj názor, ne?
Od toho snad tohle fórum je Wink
_________________
"Hudba je lékem na trápení duše."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Nadkachna



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: po Bře 09, 2009 12:44 pm    Předmět: Citovat

Mí?a napsal:
Ale ka?dý má snad právo na svůj názor, ne?
Od toho snad tohle fórum je Wink


V?ak to já přece nikterak nepopírám, viz. poslední věta, a proto i sám toho vyu?ívám Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mjallby



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Plzeň, Horažďovice, Hällevik

PříspěvekZaslal: po Bře 09, 2009 3:16 pm    Předmět: Odpověď Citovat

Samozřejmě, ?e s Tebou tady Nadkachno souhlasím, je to tak, jak říká?. Neře?ím a ani není podstatné, jaký časopis ten článek otiskl, rozčílilo mě v něm vlastně jen pár vět, které mi při?ly zpočátku neprofesionální. Víc se v tom nechci patlat a nijak zásadně to neovlivnilo můj postoj k New Oceánu ani k Jitce, která je bezesporu určitě fajn člověk a kvalitní zpěvačka mezi desítkami ostatních.
Jsem zvědavý, dr?ím palce v?em a nikoho nezatracuji...

Srovnávání s P.M. tu bude v?dycky, a? je u? NO pojat jakkoliv a srovnávat zpěváky bude ka?dý. Někdo si poslechne NO jen proto, aby mohl srovnávat. Bohu?el...

A hezkej den...
_________________
Jag hälsar dig, tysta och glädjerika Mjällby...


Naposledy upravil Mjallby dne po Bře 09, 2009 4:00 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nadkachna



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: po Bře 09, 2009 3:19 pm    Předmět: Re: Odpověď Citovat

Mjallby napsal:

Jsem zvědavý a dr?ím palce v?em...


Tak tak, musíme být optimisté Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Míša



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po Bře 09, 2009 8:11 pm    Předmět: Citovat

Tady jde o to, ?e se tě?íme, ale vlastně nevíme na co, tak se to trochu v člověku mele ......

Ka?dopádně klobouk dolů, ?e to dali kluci dohromady a vlastně i před Jitkou, ?e do toho s nima jde i kdy? ví, ?e to bude tě?ký. Ale to v?echno uvidíme na prvním koncertě a pak mů?em diskutovat konkrétně Wink .

Nevíte někdo, kdy chtějí spustit ty stránky newocean?
_________________
"Hudba je lékem na trápení duše."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Nadkachna



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: út Bře 10, 2009 7:28 am    Předmět: Citovat

Ofiko stránky by u? opravdu nebyly od věci. Ale pokud místo nich věnují čas komponování a zku?ení, pak budi? jim to je?tě chvíli odpou?těno Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan V.



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 126
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út Bře 31, 2009 2:59 pm    Předmět: Citovat

In Promotion představují nové projekty ve své stáji

http://www.musiczone.cz/clanek-1312/in-promotion-predstavuji-nove-projekty-ve-sve-staji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: út Říj 27, 2009 2:45 pm    Předmět: Citovat

...no uz by bolo na case dat dokopy web a zacat s reklamou projektu New Ocean (aspon jednoduchy web by potesil). Predpokladam ze nejake tie sample, ktore by obohatili stranku by snad chalani zmakli aj cez vikend... na co cakaju ? Smile
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Míša



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út Říj 27, 2009 4:11 pm    Předmět: Citovat

Nechci ti brát iluzi, stránky maj zaregistrovaný u? přes rok a stále nic, před rokem byla s vekym haló tiskovka (nechápu) a kde nic tu nic.
Tak?e nevím, nevím, jestli se dočkáme.

Výzva pro někoho s Budějic - jestli budete mluvit s Honzou, zeptejte se jak jsou na tom a jestli něco teda bude nebo jak.
_________________
"Hudba je lékem na trápení duše."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: út Říj 27, 2009 4:17 pm    Předmět: Citovat

Samozrejme ziadne iluzie si nerobim len konstatujem, ze nebolo by odveci urobit aspon nejaky web kde by boli aj ked len promo fotky, pekna grafika, zvukove ukazky pripadne cokolvek co by nam sprijemnilo cakanie, lebo potom fakt ako pises vsetci nadobudneme pocit ze sa uz nic diat nebude a cele to bude vyzerat ako jedna velka bublina ktora velmi rychlo splasla a to by mna osobne vobec nepotesilo. Suhlasim s tebou nech sa skusi Ivan V. opytat Honzu ako su na tom...
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 2 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group