Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » New Ocean » New Ocean v médiích
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 New Ocean v médiích
Autor Zpráva
Míša



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út Říj 27, 2009 4:33 pm    Předmět: Citovat

Já si myslím, ?e takovou tiskovku udělám, kdy? je ta věc hotová a jak?-tak? připravená. A jeliko? se fakt rok nic neděje, tak mi příjde, ?e si jeden den u piva řekli, ?e to teda zkusej a druhej den - ?up s tim do novin Very Happy .
Jinak to nevidím Wink .
Aspoň ten web mohl fungovat, to je fakt, napsat tam nějakou zprávu, takhle nás akorát nabudili a ... nic! Sad
Taky mně to mrzí, proto?e jsem se tě?ila, ale jak říkám, vidím to černě.
_________________
"Hudba je lékem na trápení duše."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Ivan V.



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 126
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: út Říj 27, 2009 6:35 pm    Předmět: Citovat

Co se týče nových informací o New Ocean, tak jsme pro vás se sinusem sestavili otázky pro rozhovor s Honzou Vozárym. Chtěli jsme celou věc realizovat je?tě před Oceán party v Praze, aby aktuální rozhovor vy?el v oceánovském bulletinu. Nicméně Honza byl v té době dost pracovně zaneprázdněný, tak?e jsme rozhovor nestihli udělat. Honza má otázky u sebe, tak?e dočkejte času. A? budou otázky zodpovězeny, rozhovor na těchto stránkách zveřejníme. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Mjallby



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Plzeň, Horažďovice, Hällevik

PříspěvekZaslal: út Říj 27, 2009 6:54 pm    Předmět: NO ??? Citovat

Info ?ádné, osud nejasný... New Ocean je v dálkách a zvuk mlčí do ticha, do stromů, za?eptá do listů...

Já právě čekal, ?e a? se kamarádi vrátíte z Exitu, tak budete v tomhle směru moudřej?í ne? já a ono nic.
Na stránkách na?í Jitky - Holky od lesa, svítí informace, ?e by jí měl v nejbli??í době vyjít konečně singl, posléze i album... a intenzivně se na v?em pracuje. Jen?e v?echno je obestřeno tajemstvím a nejistotou. Poslední zmínka o New Oceanu se tam krčí z poloviny května a Jitka se odkazuje na kluky, ?e z jejich strany se zatím nic neděje...

A mezi tím vznikají ploché pokusy cizích kapel, jako třeba brněnské Alvaréz Peréz, její? ukázka zprzněných Havranů bě?í u? dva dny na stránkách FC Oceánu na Facebooku... Je to ?koda.

Obávám se, ?e původní nad?ení v?ech, ?e se konečně bude něco dít, vystřídala vypjatá mediální válka mezi NO - Petrem Mukem a posléze válka mezi námi, kdy? ne ka?dý z nás tady si přál návrat Oceánu a bez P. M. u? vůbec ne. A popravdě, komu by se chtělo skákat po hlavě do projektu, kdy? jejich vlastní fanou?ci jsou rozpůlení???

Stejně bych ale nepředbíhal... třeba nás Čas nakonec příjemně překvapí... Mo?ná taky ne, ale co??? Jen osud ví, pohladí, ublí?í, ale nepoví...
Radujme se z maličkostí. Ne? propadat chmurám, stáhnu si tady raději nějaký starý záznam... a v?dycky se nechám něčím novým překvapit...

Kdy? člověk za ka?dou cenu očekává zázraky, s výsledkem se vět?inou dostaví i zklamání. Opravdová překvapení chodí nečekaně... a ze v?ech stran... a stojí za to Smile
_________________
Jag hälsar dig, tysta och glädjerika Mjällby...


Naposledy upravil Mjallby dne út Říj 27, 2009 8:03 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: út Říj 27, 2009 7:49 pm    Předmět: Citovat

to Mjallby: moc hezky napsáno; já u? na to ani nemyslím jestli něco bude nebo ne - spí? bych si přála aby nezůstalo u slov - v?dy? mů?ou v?ichni zbylí členové kapely udělat cokoliv novýho, úplně jinýho ... já s tím nemám problém, ale ráda bych je zase viděla na pódijku hrát Wink
_________________
Nikdy neříkej nikdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
steiner



Založen: 24.10.2009
Příspěvky: 60
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út Říj 27, 2009 10:28 pm    Předmět: Citovat

New Ocean: Já chci ten starej. Na Charvátovou prdím, to si raději pustím video Oceánu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: út Říj 27, 2009 10:30 pm    Předmět: Citovat

Muj nazor: Jsem plne pro, aby kluci klidne dali nejakou kapelu dohromady. Ale s New Oceánem neuspejou. Oni by ani neuspeli, kdyby se pridal i Muk ! Bohuzel Confused A ted proc to tvrdim ? Za prve, je tu nas fanousku dost malo ve fóru ! A za druhe jsem to videl i na Oceán párty v Praze. hrozne mala navstevnost Confused Velika skoda !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Vilém I.



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 51
Bydliště: Mys na okraji ?ivota

PříspěvekZaslal: st Říj 28, 2009 7:18 pm    Předmět: Citovat

stern napsal:
Muj nazor: Jsem plne pro, aby kluci klidne dali nejakou kapelu dohromady. Ale s New Oceánem neuspejou. Oni by ani neuspeli, kdyby se pridal i Muk ! Bohuzel Confused A ted proc to tvrdim ? Za prve, je tu nas fanousku dost malo ve fóru ! A za druhe jsem to videl i na Oceán párty v Praze. hrozne mala navstevnost Confused Velika skoda !



No jo, ale co čeká?? V?dy? je to 17 let mrtvá kapela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
plotka



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 482
Bydliště: praha/tábor/praha

PříspěvekZaslal: st Říj 28, 2009 7:36 pm    Předmět: Citovat

na klubove sceně uspěch budou mít to je jasné a stím počítají, nic víc. . Ja se na klubove koncerty tě?im pod jakymkoliv nazvem kdy? se tyhle 3 super muzikanti dají dohromady a budou hrát. budoucnost N.O je nejistá ne v?ak mrtvá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: st Říj 28, 2009 7:39 pm    Předmět: Citovat

plotka napsal:
na klubove sceně uspěch budou mít to je jasné a stím počítají, nic víc. . Ja se na klubove koncerty tě?im pod jakymkoliv nazvem kdy? se tyhle 3 super muzikanti dají dohromady a budou hrát. budoucnost N.O je nejistá ne v?ak mrtvá.


Co k tomu dodat ? Odpovezeno i za mne Mr. Green Exclamation Exclamation


Naposledy upravil stern dne čt Říj 29, 2009 11:07 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
adarhaz



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Hanging Garden

PříspěvekZaslal: čt Říj 29, 2009 9:51 am    Předmět: Citovat

stern napsal:
Muj nazor: Jsem plne pro, aby kluci klidne dali nejakou kapelu dohromady. Ale s New Oceánem neuspejou. Oni by ani neuspeli, kdyby se pridal i Muk ! Bohuzel Confused A ted proc to tvrdim ? Za prve, je tu nas fanousku dost malo ve fóru ! A za druhe jsem to videl i na Oceán párty v Praze. hrozne mala navstevnost Confused Velika skoda !


No, nemyslim si, ?e je relevantní soudit případnej (ne)úspěch (NEW)Oceanu podle náv?těvnosti nějaký party, nadto na fóru Laughing

Sinus ví, ?e to nemusí brát osobně, je důle?itý, ?e se parties dál konají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
luc



Založen: 15.4.2009
Příspěvky: 64
Bydliště: Severní Morava / Île-de-France

PříspěvekZaslal: čt Říj 29, 2009 10:55 am    Předmět: Citovat

Vypadá to, ?e mediální bublina jménem New Oceán splaskla - anebo je klid před bouří ?

Osobně si myslím, ?e toto hudební uskupení bude mít s původním Oceánem společného asi tolik jako čabajka s racionální vý?ivou. Bez Petra Muka to bude pouhé kýčovité karaoke "zpěvačky" Charvátové.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krah



Založen: 1.1.2009
Příspěvky: 139
Bydliště: Chomutov

PříspěvekZaslal: čt Říj 29, 2009 11:10 am    Předmět: Citovat

NEW OCEAN ---- jestli se tento projekt povede, podle mého bude skvělej projekt,který předčí v?echy postOceánické projekty...A jaký to byly pecky
DéVa Lorien Eniel Fiction a Magické Noci -Honza a Mejla a to je stále opravdu skvělá věcička,hlavně pro mě,který celé dětství poslouchal Plastiky-ne ?e bych chtěl,ale můj otec byl do Plastiků nad?enej (letos mu bylo 62let), a kdy? jserm Magické Noci sly?el ---no není asi co povídat Ú?ASNÉ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: čt Říj 29, 2009 11:14 am    Předmět: Citovat

luc napsal:
Vypadá to, ?e mediální bublina jménem New Oceán splaskla - anebo je klid před bouří ?

Osobně si myslím, ?e toto hudební uskupení bude mít s původním Oceánem společného asi tolik jako čabajka s racionální vý?ivou. Bez Petra Muka to bude pouhé kýčovité karaoke "zpěvačky" Charvátové.


Tak abych s klukama zacal zpivat ja ne Question
Ale v tech výskach bych asi trosku skrehotal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: čt Říj 29, 2009 11:29 am    Předmět: Citovat

adarhaz napsal:


No, nemyslim si, ?e je relevantní soudit případnej (ne)úspěch (NEW)Oceanu podle náv?těvnosti nějaký party, nadto na fóru Laughing



Souhlasím... ?ivý koncert kapely a pouhá tributová party, to je něco úplně jiného. Z repráků si Oceán mů?e pustit kdokoliv doma, a nemusí kvůli tomu někam jezdit. Navíc tady (v případě fanou?kovské akce) neexistují prostředky na pořádnou propagaci - a party se dozví v podstatě jen těch pár lidí co chodí na internet, popřípadě vzácně nějaký kolemjdoucí co vidí v Praze na ulici načerno vylepený plakát (který je pár dnů po vylepení stejně přelepen jiným).

Koncert s řádnou propagací v médiích a navíc v případě účasti členů Oceánu by bylo úplně jiné kafe. Kdy? pouhé oznámení o Návratu vyvolalo v médiích takovou přeháňku, co by teprve vyvolalo oznámení o konkrétním termínu koncertu. Věřím ?e spousta fans by se i po těch 15 letech probudilo, a jelo by klidně přes půl republiky - minimálně ze zvědavosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
milan



Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 263
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: čt Říj 29, 2009 3:04 pm    Předmět: Citovat

Oceán patřil do první ligy jak po hudební stránce,tak svou náv?těvností koncertů a kdyby jim to vydr?elo déle,tak plní sportovní haly.Myslím,?e kdyby se to znovu rozjelo,tak nezájem lidí asi nehrozí. Neříkam,?e je to hned na halové turné,ale na úvod taková Lucerna by asi nebylo problém vyprodat.A to myslím vý?ně!! Cool Ov?em pod podmínkou,?e se vrátí Petr Muk,jinak jeto fakt jen na kluby.A New Ocean? Nechci být moc pesimista.ale mám stále věd?í pocit,?e bez Petr Muka a lidí o kolo něj,se nic kupředu nepohne a jen tak se asi něčeho nedočkáme.Snad se tu brzy oběví slibovaný rozhovor s Honzou Vozárym,a? víme jestli se něco děje a nebo je to v nedohlednu. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 3 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group