Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Oceán » Můj archív Fan clubu - video
Jdi na stránku 1, 2  Další Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 Můj archív Fan clubu - video
Autor Zpráva
Mira ?těpka



Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 423
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: st Čer 17, 2009 8:46 am    Předmět: Můj archív Fan clubu - video Citovat

Dokázal by někdo udělat z původních záznamů (VHS) DVD? Jedná se o koncert ze ?tvanice. Mám dvě VHS a jsou to přímo záznamy z kamer. Firma co mi to tenkrát natáčela to celkem zmrvila co se týče střihu, zvuku apod. S dvou VHS se stříhalo zase na VHS a pak se to kopírovalo. Tak?e výsledek nebyl nejlep?í, ale byli jsme ??astní, ?e se to povedlo.
Před lety jsem to v PC převáděl do avi, ale to u? je dnes taky technicky překonané Smile Tak?e by bylo mo?ná fajn udělat nový sestřih.
Kazety jsou můj poklad a jeliko? jsem o dost materiálu během let při?el, tak je nedám z ruky. Jsem ale ochotný přijet kamkoliv....


Naposledy upravil Mira ?těpka dne so Čer 20, 2009 9:22 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plotka



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 482
Bydliště: praha/tábor/praha

PříspěvekZaslal: st Čer 17, 2009 1:00 pm    Předmět: Citovat

vítej doma ta?ko v?ech fanklubáků!!.. napi? pm určitě se dohodneme.. ka?dá perla je drahocená
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: st Čer 17, 2009 3:30 pm    Předmět: Citovat

Vitej u nas Wink

A odkud jsi ? Ja jsem kousek od CB. Ja to prevedu v nej kvalite.To neni problem.Muzeme se sejit na DM koncerte v Praze a domluvit se. A nebo taky pres PM. Zajimalo by mne, co vsechno jako video a jakou kvalitu vlastnis ? Dekuji Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TIM



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 377
Bydliště: Havrland

PříspěvekZaslal: st Čer 17, 2009 7:26 pm    Předmět: Citovat

Taky vítám, příjemné o?ivení těchto stránek. A hodně ?těstí s převodem... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mjallby



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Plzeň, Horažďovice, Hällevik

PříspěvekZaslal: pá Čer 19, 2009 9:20 pm    Předmět: Konečně kvalitní záznam Citovat

Hlavně to kamarádi nedávejte z ruky nějaký pseudoprofesionální firmě!!! Takových znám ve svém okolí desítky, kterým se původní materiál ztratí nebo za?antročí... Nedělá jim problém necitelně a v rekordním čase "zmr?it" svatbu nebo maturák... Tohle vy?aduje něco jiného, čas, citovku a znalost oceánské tvorby...
Vidím Sterna Smile , jak se na ten poklad třese a pokud uva?uje o nějaké inovaci v software, rád mu finančně pomů?u...
_________________
Jag hälsar dig, tysta och glädjerika Mjällby...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mira ?těpka



Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 423
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: so Čer 20, 2009 9:22 am    Předmět: Citovat

Viděl někdo původní sestřih VHS ?tvanice? Jsou tam titulky, záběry na příchod fans apod. Chtěl bych te´d z těch dvou VHS znovu sestříhat podobný film. Na těch VHS je v?echno. Zvukovka, ?atna, fans jak se baví před koncertem atd. Bohu?el zvuk je jenom na mikrofony kamer Sad V tom bylo moje velké zklamání, ?e ta firma neměla kabely na propojení s mixem. Tenkrát je?tě ne?lo skočit do krámu a koupit kabel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plotka



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 482
Bydliště: praha/tábor/praha

PříspěvekZaslal: so Čer 20, 2009 9:26 am    Předmět: Citovat

myslim ?e ten zvuk co je od mixu z kamery neni zlej a kdy? se občas pou?ije zvuk z chodíci kamery tok to bude dobre... dneska jde v?e... je tu dvd ?tvanice kde jsou necele songy z podia z jedne kamery ale na podiu byli 2kamery pokud si to pamatuji... jak jsem psal neni problem si nad to sednout... bude nám potě?ením
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mira ?těpka



Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 423
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: so Čer 20, 2009 9:42 am    Předmět: Citovat

Ano, ?tvanice byla na 2 kamery. Jedna statická a jedna běhala kde se dalo. Kdy? jsme natáčeli vánoční koncert v roce 91, tak tam u? byly 3 kamery. Zvuk ?el z mixu, ale hned ze začátku nějaká běsnící fanynka vykopla kabel co ?el z podia:) Tak?e začátek je jenom zvuk z kamery. To co se pak sestříhalo a ?lo do distribuce je trochu na přeskáčku.. tedy skladby na té VHS. Koncert jsem si ale od té firmy nechal také nahrát na VHS od začátku do konce. A zase to nebylo podle mých představ. Nevím proč, ale při střihu se nějak ka?lalo na Petra Kučeru a je tam nakonec vidět dost málo. Taky mi to tehdy vyčetl Smile Musím s epřiznat, ?e ten vánoční koncert jsem nechal natočit hlavně proto, ?e u? jsemměl v té době od kapely zákaz cokoliv nahrávat z mixu. Nechtěli aby se live nahrávky roz?iřovaly mezi lidi. A já chtěl zaznamenat dal?í rok. Mrzí mě, ?e se mi pak u? nepovedlo nahrát turné 2 1/2. Ona u? na to asi ani nebyla příznivá nálada a situace.
_________________
http://www.facebook.com/fanclubocean
http://bandzone.cz/ocean
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TIM



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 377
Bydliště: Havrland

PříspěvekZaslal: ne Čer 21, 2009 6:51 am    Předmět: Citovat

To se divím, ?e tě s natáčením videa nevyhnali tím tuplem Laughing Tehdy měl fanklub asi sílu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mira ?těpka



Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 423
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: ne Čer 21, 2009 9:02 am    Předmět: Citovat

No to natáčení videa jsem před tím projednal s mana?erem a kluci byli pro.
_________________
http://www.facebook.com/fanclubocean
http://bandzone.cz/ocean
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: ne Čer 21, 2009 10:25 am    Předmět: Citovat

Mira ?těpka napsal:
No to natáčení videa jsem před tím projednal s mana?erem a kluci byli pro.


Jeste ze byli pro.Alespon neco zustalo Wink Zaplat pan buh za to Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mira ?těpka



Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 423
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: ne Čer 21, 2009 10:30 am    Předmět: Citovat

No sranda byla to, ?e Kučerovi to jaksi nikdo neřekl. A kdy? jsem při?el do kulturáku a stavěli se kamery, tak Kučera mi řekl abych si to sbalil, ?e se nic točit nebude. A nestačily moje argumenty, ?e je to v?e domluvená s mana?erem a ?e se jich prý ptal a oni dali svolení. Ne.. paličákovi to nestačilo a pořád dělal zlý oči a trval na tom abych sbalil kamery. A? kdy? při?el Muk, tak se Je?ek uklidnil a byl zas tak jako v?dy. Veselý kamarád Smile
_________________
http://www.facebook.com/fanclubocean
http://bandzone.cz/ocean
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TIM



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 377
Bydliště: Havrland

PříspěvekZaslal: ne Čer 21, 2009 11:47 am    Předmět: Citovat

Asi byli proto na?tvaní na Kučeru, a tak ho tam moc nedávali za to Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
letokruh



Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 137
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st Bře 17, 2010 9:09 am    Předmět: Citovat

Smile Smile Smile

Mira ?těpka napsal:
No sranda byla to, ?e Kučerovi to jaksi nikdo neřekl. A kdy? jsem při?el do kulturáku a stavěli se kamery, tak Kučera mi řekl abych si to sbalil, ?e se nic točit nebude. A nestačily moje argumenty, ?e je to v?e domluvená s mana?erem a ?e se jich prý ptal a oni dali svolení. Ne.. paličákovi to nestačilo a pořád dělal zlý oči a trval na tom abych sbalil kamery. A? kdy? při?el Muk, tak se Je?ek uklidnil a byl zas tak jako v?dy. Veselý kamarád Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
danocean



Založen: 18.6.2009
Příspěvky: 55

PříspěvekZaslal: ne Bře 21, 2010 11:15 am    Předmět: ?tvanice Citovat

a u? ten záznam je převeden a sestříhanej na dvd?páč kvalita vhs ka?dým rokem stáří se sni?uje kvalita záznamu......a to by byla ?koda)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group