Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Oceán » Oceán reedice
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Další Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 Oceán reedice
Autor Zpráva
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: čt Lis 12, 2009 7:58 pm    Předmět: Citovat

milan napsal:
Jako Oceánu,tak i dal?í české hudební legendě Lucie vychází 16.listopadu cd Best of.Ale na rozdíl od Oceánu,Lucie bude mít 2cd 36 písní a dvd 24 klipů! Takový luxusní balíček by si zaslou?il i Oceán a né to odbýt jenom jedním cd.Ale buďme rádi aspoň za to málo,?e? Very Happy


Hm, DVD by bylo fakt dobry, jenze CT neposkytne zadne videa a v tom je prave ten zakopanej pes Evil or Very Mad ! A STV by treba rada pomohla, ale to co ma, je na DVD bohuzel málo Crying or Very sad Exclamation Takze tohle je pro mne neresitelny pripad Exclamation Exclamation Exclamation Ach jo Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
milan



Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 263
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: čt Lis 12, 2009 8:54 pm    Předmět: Citovat

Stern-zále?í kdo na klipy dr?í autorské práva,jestli jenom ČT,nebo i Oceán a vydavatelská firma.Ka?dopádně říkám,?e jedno cd je bída a mělo to být bohaté jako u Lucie.No,ale stejně si to koupím,u? jenom proto, abych ho měl. Very Happy No a o tom to je,?e? Cool Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: pá Lis 13, 2009 9:47 am    Předmět: Citovat

mojim predajcom u ktoreho mam objednany Best OF OCEAN mi bolo vcera potvrdene ze na pultoch predajni to bude 30.11.2009 Wink

...presne tak vsetci si to kupime aj ked skladby su na nom uz notoricky zname, ale co mame robit? stale cakame na fakt kvalitne a hlavne "bohate" vydanie celej tvorby Oceanu ci uz v podobe DVD alebo 2CD + nejake remixy... Sand sa toho dozijem, ak nie doziju sa moje deti Wink
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mira ?těpka



Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 423
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: pá Lis 13, 2009 9:52 am    Předmět: Citovat

I malá radost je radost Smile
_________________
http://www.facebook.com/fanclubocean
http://bandzone.cz/ocean
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: pá Lis 13, 2009 11:51 am    Předmět: Citovat

tArGeT napsal:
mojim predajcom u ktoreho mam objednany Best OF OCEAN mi bolo vcera potvrdene ze na pultoch predajni to bude 30.11.2009 Wink

...presne tak vsetci si to kupime aj ked skladby su na nom uz notoricky zname, ale co mame robit? stale cakame na fakt kvalitne a hlavne "bohate" vydanie celej tvorby Oceanu ci uz v podobe DVD alebo 2CD + nejake remixy... Sand sa toho dozijem, ak nie doziju sa moje deti Wink


Treba se toho DVD nekdy opravdu dockas Wink Mr. Green
Uvidime, jak se casem situace vyvine ..... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: pá Lis 13, 2009 11:54 am    Předmět: Citovat

Mira ?těpka napsal:
I malá radost je radost Smile


I ja si to myslim Wink Exclamation Ted uz hlavne zalezi jen na tom, aby se to CD hodne prodavalo a ty mlyny se casem urcite roztoci Wink A jakmile se zacne o Oceánu opet mluvit a kluci uvidej, ze na konto chodi vice a vice penez, tak treba i PM napadne pozadat TV a jine autorske spolecnosti, aby se udelalo DVD. Hold musime stale doufat Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
milan



Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 263
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: pá Lis 13, 2009 3:41 pm    Předmět: Citovat

Zajímalo by mě,jestli se chystá nějaká oficiální party a křest alba Best of s účastí kluků s Oceánu,tak jak tomu bylo u křtu knihy Petra Honse. Počítám,?e teď v tv po dlouhé době uvidíme i nějaký star?í klip,proto?e se deska dostane do prodejních hitparád třeba na Óčko. Cool Sám jsem na prodej té desky zvědavý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vilém I.



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 51
Bydliště: Mys na okraji ?ivota

PříspěvekZaslal: so Lis 14, 2009 3:59 pm    Předmět: Citovat

Prodej desky bude slabý, v?dy? OCEÁN je u? zapomenutý, nelze ?ít z minulosti. A křest? To by musel NO u? něco konečně předvést.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: so Lis 14, 2009 5:57 pm    Předmět: Citovat

predpokladam ze nic z toho sa neudeje, skor to treba brat len ako taku spomienku na hudobnu legendu CeskoSlovenska...
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
adarhaz



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Hanging Garden

PříspěvekZaslal: po Lis 16, 2009 10:38 am    Předmět: Citovat

Mně u? to, upřímně, celý po x-tý unavuje a naplňuje skepsí.
1. Jedno výběrový CD je skutečně ostuda (by? díkybohu - nebo Tomu dole - za cokoliv)
2. mega promo k NO a kde nic, tu nic

Kolik avíz k čemukoliv ohledně Oceánu (k NO bylo jenom jedno, ok, a? nekecam) u? za ty roky bylo?

Pamatuju si, kdy? jsem je?tě dělal na těchhle stránkách, kolik bylo zaručených zpráv... a zdroje byly fakt důvěryhodný, jinak bych nic na stránky neházel

Děkuju Mírovi za aktivity na Facebooku + v?em, kteří se starají o digitalizaci nahrávek + za ten enthusiasmus, kterej i mě furt a furt je?tě taky doká?e popadnout za pačesy...
V SO jsem někde hrál a jako poslednído beden pro sebe Balada z dema a po muzice, kterou hraju, to byl skutečnej balzám

Joooo, Balada...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: po Lis 16, 2009 10:46 am    Předmět: Citovat

milan napsal:
Zajímalo by mě,jestli se chystá nějaká oficiální party a křest alba Best of s účastí kluků s Oceánu,tak jak tomu bylo u křtu knihy Petra Honse. Počítám,?e teď v tv po dlouhé době uvidíme i nějaký star?í klip,proto?e se deska dostane do prodejních hitparád třeba na Óčko. Cool Sám jsem na prodej té desky zvědavý.


Tak to je mo?né (bohu?el) jenom v oblasti sci-fi...


Jinak, na anarchy.sk je malinkej obrázek obalu (jestli teda není jen ilustrační) :



http://anarchy.sk/titul.php?pokracuj=vi:1483059:1&titul=209020
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Mira ?těpka



Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 423
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: po Lis 16, 2009 10:54 am    Předmět: Citovat

Promu musí zařídit vydavatel. Ne kapela. V Česku bude mít distibuci na starosti Supraphon - viz :
bude to distribuova? Supraphon
resp. bude sa da? objedna? aj cez slovenské webshopy www.dvdbest.sk a www.supermusic.cz.

Obal mi prý po?le, tak uvidíme.
_________________
http://www.facebook.com/fanclubocean
http://bandzone.cz/ocean
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: po Lis 16, 2009 11:53 am    Předmět: Citovat

Tak a je to tady Havrani Very Happy

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: po Lis 16, 2009 1:01 pm    Předmět: Citovat

No a zasa som sa sklamal kedze som "asi" prehnany detailista.. ale nemozem si pomoct... fotka na obale vyborna nikdy v zivote som ju nevidel je to pecka, vyhradu mam voci napisu OCEAN, to nikto nenasiel originalny napis resp. font!? sak to vyzera trapne... a tiez nechapem preco je znak pootoceny? Asi to velmi prezivam ale mne to vadi je to take ako keby urobene na kolene doma v pivnici Smile Som zvedavy na vnutorny obal...
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
milan



Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 263
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: po Lis 16, 2009 1:22 pm    Předmět: Citovat

Čekal jsem obal bez fotky,tohle mě příjemně překvapilo a navíc tu fotku vidím taky poprvé!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Další
Strana 4 z 13

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group