Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Oceán » Nový singl 9/2013 Doufám
Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 Nový singl 9/2013 Doufám
Autor Zpráva
letokruh



Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 137
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út Říj 01, 2013 10:07 am    Předmět: Nový singl 9/2013 Doufám Citovat

Takže na samém konci září 2013 vydává Oceán nový singl nazvaný Doufám. Rovných 25 měsíců od vydání předchozího singlu Odlesk Tvůj... Máte prosím někdo informace, zda je konečně v dohledu nová deska (byla slibována už na jaro 2012 - snad to nebude zase dalších 25 měsíců). Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: pá Říj 04, 2013 3:14 pm    Předmět: Citovat

Nový singl je totalne dobrej. Jsem z nej unesenej. Kdo neslysel, muze si stahnout zde: http://www.jistage.com/eshop38-doufam-singl-ke-stazeni.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
letokruh



Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 137
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá Říj 04, 2013 4:28 pm    Předmět: Citovat

Paráda - toto zní oproti Odlesku konečně zase jako Oceán Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: ne Říj 06, 2013 7:39 pm    Předmět: Citovat

letokruh napsal:
Paráda - toto zní oproti Odlesku konečně zase jako Oceán Cool


Na 100% s Tebou suhlasim, len mi dost vadia tie bicie na zaciatku, na Ocean trochu surove, takze dufam ze v konecnej verzii budu nahradene niecim inym, inak pecka - idealne zladeny novy zvuk s prvkami stareho Oceanu. Spevu nemam co vytknut Jitka je super Wink
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
letokruh



Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 137
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt Říj 17, 2013 8:19 am    Předmět: Citovat

tArGeT napsal:
letokruh napsal:
Paráda - toto zní oproti Odlesku konečně zase jako Oceán Cool


Na 100% s Tebou suhlasim, len mi dost vadia tie bicie na zaciatku, na Ocean trochu surove, takze dufam ze v konecnej verzii budu nahradene niecim inym, inak pecka - idealne zladeny novy zvuk s prvkami stareho Oceanu. Spevu nemam co vytknut Jitka je super Wink


Přesně tak - začátek je zbytečně surovej, ale zbytek stojí za to. Cool Cool Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: čt Lis 14, 2013 1:26 pm    Předmět: Citovat

Dnes som hladal nejake informacie o uz zabudnutej slovenskej synthi skupine SAD z Lucenca a popri tom som nasiel na stiahnutie ich remix skladby DOUFAM od Oceanu, ktoru OCEAN ponukli roznym ludom aby ju remixovali. Tak uvidime ci sa ich remix dostane na oficos maxi singel Wink

kód:
http://ulozto.cz/xjeqSxTd/ocean-doufam-sad-edit-final-wav-wav

_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jusuf



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 111
Bydliště: michalovce

PříspěvekZaslal: čt Lis 14, 2013 6:27 pm    Předmět: Citovat

Ja som to našiel - cielene som hľadal "Doufej" na Uloz.to . A v titulku som videl SAD, ale vôbec mi nenapadlo , že ide o tú synthi kapelu. Vlastne som od nich vôbec nič nepočul, akurát v 92 som dačo čítal o nich v Mladých Rozletoch... -)

Remix mi trochu pripomína atmosférou, či zvukmi vlastné remixy Kraftwerk-u na albume The Mix.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
letokruh



Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 137
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá Lis 15, 2013 7:23 am    Předmět: Citovat

tArGeT napsal:
Dnes som hladal nejake informacie o uz zabudnutej slovenskej synthi skupine SAD z Lucenca a popri tom som nasiel na stiahnutie ich remix skladby DOUFAM od Oceanu, ktoru OCEAN ponukli roznym ludom aby ju remixovali. Tak uvidime ci sa ich remix dostane na oficos maxi singel Wink

kód:
http://ulozto.cz/xjeqSxTd/ocean-doufam-sad-edit-final-wav-wav


Mě ten jejich remix teda trochu zklamal...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: pá Lis 15, 2013 8:50 am    Předmět: Citovat

letokruh napsal:
tArGeT napsal:
Dnes som hladal nejake informacie o uz zabudnutej slovenskej synthi skupine SAD z Lucenca a popri tom som nasiel na stiahnutie ich remix skladby DOUFAM od Oceanu, ktoru OCEAN ponukli roznym ludom aby ju remixovali. Tak uvidime ci sa ich remix dostane na oficos maxi singel Wink

kód:
http://ulozto.cz/xjeqSxTd/ocean-doufam-sad-edit-final-wav-wav


Mě ten jejich remix teda trochu zklamal...


Ako nehovorim ze je to supa, ale je to moj prvy remix tejto skladby ktory som pocul, je to take vlazne t.j. taky priemer Wink
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jusuf



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 111
Bydliště: michalovce

PříspěvekZaslal: pá Lis 15, 2013 6:52 pm    Předmět: Remixy Citovat

Ja som tentoraz nestíhal vyptrodukovať nič... Som zvedavý, či sa nájde toľko remixérov, jak minule. Ale skladba je asi ťažšia na remix (rytmus, zaujímavé Jitkino frázovanie), + bohužiaľ asi menšia motivovanosť "starých" oceánistov (predpokladám - budem rád keď sa mýlim).

Pieseň samotná sa mi páči, fajn je aj výber zvukov, akurát ten pseudodubstepový začiatok ma trochu mrzel. Ale s nástupom prvého synťákového dlhého akordu bolo všetko ok. Neladené "kovovo-šumové" zvuky som mal veľmi rád u Oceánu furt, takže takými mi spravili radosť.

Ešte odkaz na moj remix, či vlastne cover Odlesku , neviem či som to tu dával. https://soundcloud.com/jusuf/odlesk-tvuj-vichodne-svicaci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: čt Lis 28, 2013 12:09 am    Předmět: Citovat

jojo, ten tvuj ODLESK mam v mem kompu. Je to moc povedeny mix. A do nové skladby se ti nechce? Rad bych si od tebe nejaky mix poslechnul Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: so Lis 30, 2013 9:14 pm    Předmět: Re: Remixy Citovat

jusuf napsal:
Ja som tentoraz nestíhal vyptrodukovať nič... Som zvedavý, či sa nájde toľko remixérov, jak minule. Ale skladba je asi ťažšia na remix (rytmus, zaujímavé Jitkino frázovanie), + bohužiaľ asi menšia motivovanosť "starých" oceánistov (predpokladám - budem rád keď sa mýlim).

Pieseň samotná sa mi páči, fajn je aj výber zvukov, akurát ten pseudodubstepový začiatok ma trochu mrzel. Ale s nástupom prvého synťákového dlhého akordu bolo všetko ok. Neladené "kovovo-šumové" zvuky som mal veľmi rád u Oceánu furt, takže takými mi spravili radosť.

Ešte odkaz na moj remix, či vlastne cover Odlesku , neviem či som to tu dával. https://soundcloud.com/jusuf/odlesk-tvuj-vichodne-svicaci


No asi si nedaval lebo ja som to pred chvilou pocul prvy krat a musim suhlasit v tom ze je to max. originalne pojate ako si pristupil k remixu tejto skladby, klobuk dole Wink
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
luc



Založen: 15.4.2009
Příspěvky: 64
Bydliště: Severní Morava / Île-de-France

PříspěvekZaslal: po Pro 30, 2013 9:30 pm    Předmět: Citovat

stern napsal:
Nový singl je totalne dobrej. Jsem z nej unesenej. Kdo neslysel, muze si stahnout zde: http://www.jistage.com/eshop38-doufam-singl-ke-stazeni.html


Unesenej seš asi jenom Ty. Další "charvátovská" sračka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: po Led 06, 2014 1:49 pm    Předmět: Citovat

luc napsal:
stern napsal:
Nový singl je totalne dobrej. Jsem z nej unesenej. Kdo neslysel, muze si stahnout zde: http://www.jistage.com/eshop38-doufam-singl-ke-stazeni.html


Unesenej seš asi jenom Ty. Další "charvátovská" sračka Cool


Blbe akorat kecas. Slozil to Petr Hons ty charvatovska sracko Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Colomboa



Založen: 26.5.2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: so Led 25, 2014 10:36 pm    Předmět: Citovat

Lucu, ty ubožáku, snad se ti ulevilo, když jsi nám to tak odborně zhodnotil. Smile

luc napsal:
stern napsal:
Nový singl je totalne dobrej. Jsem z nej unesenej. Kdo neslysel, muze si stahnout zde: http://www.jistage.com/eshop38-doufam-singl-ke-stazeni.html


Unesenej seš asi jenom Ty. Další "charvátovská" sračka Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group