Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Profily sběratelů » Seznam nahrávek na MC od Oceánu
Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 Seznam nahrávek na MC od Oceánu
Autor Zpráva
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: po Pro 29, 2008 9:07 pm    Předmět: Seznam nahrávek na MC od Oceánu Citovat

mám toho docela dost na MC, ale nevím jak to z těch kazet dostat do digitální podoby??? Kdo mi poradí?

Zde seznam (v?eho co jsem na MC na?la - podstatná vět?ina z toho u? se tu objevuje):

OCEÁN
Oceán - Demokazeta (Havrani, Padají koně, Létám, V?dy? stačí, Narcis, Černé je nebe, večer na zámku, Zvonění, Jeden den, sen o měděných jablkách, Dávná zem, Ráchel, Oceán)

Oceán - Nahrávka ze studia + koncert 87-88 (studio: Zvonění, Sen o měděných jablkách, Večer na zámku, Oceán, Ráchel, Havrani, Dej, Lék světu, Balada -- koncert: Intro, Havrani, Létám, Padají koně, Čas, Krása, Černé je nebe, V?dy? stačí, Lék světu, Narcis, Vyjdi ven, Aha)

Oceán - Dávná zem koncert 24.11. 1988 Č.B. z RichArtu (Introdukce, Havrani, V?dy? stačí, Braň se touhám, Lék světu, Padají koně, Večer na zámku, Čas, Instrumentálka, Jeden den, Sen o měděných jablkách, Aha, Vyznání, Dávná zem, Létám, Z nás jsme Ty někdo, Nic blí?, nic dál, Mys na okraji ?ivota, Oceán, Ráchel)

Oceán - Dávná zem koncert 31.10. 1989 Č.B. opět z RichArtu (Introdukce, Havrani, V?dy? stačí, Braň se touhám, Lék světu, Padají koně, Narcis, Večer na zámku, Čas, Jeden den, Aha, Sen o měděných jablkách, Vyznání, Dávná zem, Létám, Z nás jsme Ty někdo, Nic blí?, nic dál, Mys na okraji ?ivota, Instrumentálka, Černé je nebe, Zvonění, Oceán, Ráchel

Oceán - koncert r. 1989 Ostrava (Introdukce, Havrani, V?dy? stačí, Braň se touhám, Lék světu, Padají koně, Večer na zámku, Čas, Jeden den, Sen o měděných jablkách, Aha, Vyznání, Dávná zem, Létám, Znás jsme Ty někdo, Nic blí?, nic dál, Mys na okraji ?ivota, Oceán, Ráchel, Narcis)

Oceán - Dávná zem koncert 1.9. 1990 MDK Tábor z RichArtu (Introdukce, Prázdná ulice, Čas, Havrani, V náladě, Narcis, Večer na zámku, Jeden den, Osud, Oceán, Padají koně, Vyznání, Instrumentálka, Dávná zem, Noc je jako..., Lék světu, Sen o měděných jablkách, Z nás jsme Ty někdo, Ráchel, Ráchel II.)

Oceán - Vánoční koncert 19.12. 1991 Č.B. z RichArtu (Noc je jako..., Doteky v zemi, Poslední soud, Čas, Prázdná ulice, Narcis, Vocal - Muk, Černí je nebe, Instrumentálka, V?dy? stačí, Lék světu, Z nás jsme Ty někdo, Aha, Zvonění, Osud, Nepoví, Mys na okraji ?ivota, Havrani, V náladě, Jeden den, Dávná zem, Naděje, Ráchel, Padají koně)

Oceán - Birmingham koncert 21.1. 1990 + Belfast koncert 24.1. 1990 z RichArtu (Introdukce, Čas, Z nás jsme Ty někdo, Padají koně, Lék světu, Ráchel)

Oceán - Vánoční koncert ´92 bůhví odkud kvalita děs běs, ale myslím, ?e celé (V náladě, Balada, Instrumentálka, Lék světu, Z nás jsme Ty někdo, Jeden den, Doteky v zemi, Poslední soud, Prázdná ulice, Ohnivé květy, Imartón, Instrumentálka, Aha, Zvonění, Černé je nebe, V mlze, Noc je jako ..., Oceán, Naděje, Létám) ... ?e by nehráli Ráchel???

Oceán - rozhovory (Jan V. - Runway, OCeán v Ostravě - vánoce, Du?an V. - rádio Faktor, Oceán - Nový Rok, Oceán - apríl, Rozhovor s Oceánem po koncertě v Brně Rondo 4.4.1992, OCeán - jak strávili vánoce)


Naposledy upravil Noname dne po Pro 29, 2008 10:37 pm, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
plotka



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 482
Bydliště: praha/tábor/praha

PříspěvekZaslal: po Pro 29, 2008 9:17 pm    Předmět: Citovat

ahoj . tu?ím ?e vanoce sou z 20-12-92 plzně mam je v digi hodim je brzo sem k nám jinak pěkná zbejrka a jak do pc??? jednodu?e hodit cinchxcinch do adapterku na 3apůlkujacka a ten zasunout do pc pak nahrát podle hlasitosti a natrackovat, uploadnout hodit do světa, do sekce..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: po Pro 29, 2008 9:20 pm    Předmět: Citovat

...a nebo nekomu poslat, kdo to umi Wink Me osobne by zajimal : Oceán - Birmingham koncert 21.1. 1990 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
TIM



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 377
Bydliště: Havrland

PříspěvekZaslal: po Pro 29, 2008 9:25 pm    Předmět: Citovat

Mě tam zni zajimave i ty koncerty 87, 88... pisen Dej v tom... ten Dej, co byl kdysi nekde ke stazeni, to bylo jen ze studia/zkusebny ne? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: po Pro 29, 2008 9:29 pm    Předmět: Citovat

to plotka: děkuju za návod - zkusím se s tím poprat a kdy? by mi to ne?lo, tak ty jsi myslím z Prahy ?e? Nerada bych toti? posílala tyto vzácné mi kazety po?tou a zdá se, ?e ty by sis s tím (a mnozí dal?í - díky Sterne) poradil. Víme jak to u nás s po?tou chodí ... Nebo poprosím někoho jiného - dám vědět a? to zkusím. Tahle sekce mne je?tě musí naučit novým věcem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
plotka



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 482
Bydliště: praha/tábor/praha

PříspěvekZaslal: po Pro 29, 2008 9:38 pm    Předmět: Citovat

ahoja jen myslím ?e to co má? mam taky a tím padem i v digitalu kdy? to budu uploadovat tak by mě pak zajimal tvuj nazor ale jak pí?u v?e jsem poznal a vánoce92 bohu?el nejsou budějice začíná to potichu a pak lechkým praskáním?? a moc lidí asi do 1/3songu ....?? myslim ?e ano... ale na obzoru jsou dal?í dvaapůlky co jsem tak sly?el))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miloshek



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 186

PříspěvekZaslal: po Pro 29, 2008 10:08 pm    Předmět: Citovat

TIM napsal:
Mě tam zni zajimave i ty koncerty 87, 88... pisen Dej v tom... ten Dej, co byl kdysi nekde ke stazeni, to bylo jen ze studia/zkusebny ne? Smile


DEJ nahodím ráno do sekce AUDIO-dema a nevydané...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: po Pro 29, 2008 10:09 pm    Předmět: Citovat

to plotka: super - tak pokud si s tím dá? práci, moc ráda si to tu downloadnu do digitální podoby a pak to srovnám, zda je to stejná nahrávka. Vy kluci s tím umíte ale báječný věci - tak?e to "proči?tění" se pak nebude dát s těmi audionahrávkami na MC vůbec srovnávat. Udělal jsi mi radost Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
miloshek



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 186

PříspěvekZaslal: út Pro 30, 2008 5:23 pm    Předmět: Re: Seznam nahrávek na MC od Oceánu Citovat

Toto by v celku hodně zajímalo mě:
citace:
Oceán - Nahrávka ze studia + koncert 87-88 (studio: Zvonění, Sen o měděných jablkách, Večer na zámku, Oceán, Ráchel, Havrani, Dej, Lék světu, Balada -- koncert: Intro, Havrani, Létám, Padají koně, Čas, Krása, Černé je nebe, V?dy? stačí, Lék světu, Narcis, Vyjdi ven, Aha)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: út Pro 30, 2008 6:00 pm    Předmět: Citovat

to miloshek: toto by v celku hodně zajímalo mě:
- to je normálně nahrávka z RichArtu (poslaná mi na objednávku po?tou někdy v 91 roce na MC k mé velké radosti). Vá?ně to nemá?? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
miloshek



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 186

PříspěvekZaslal: út Pro 30, 2008 6:05 pm    Předmět: Citovat

Noname napsal:
to miloshek: toto by v celku hodně zajímalo mě:
- to je normálně nahrávka z RichArtu (poslaná mi na objednávku po?tou někdy v 91 roce na MC k mé velké radosti). Vá?ně to nemá?? Wink


EE nemám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
TIM



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 377
Bydliště: Havrland

PříspěvekZaslal: út Pro 30, 2008 6:23 pm    Předmět: Citovat

to z richartu to jako neco jako oficialni nahravka? Very Happy To oni kdysi prodavali i take demonahravky a koncerty...?
Ja myslel, ze bylo jen to co na musichallu vydane fanklubem 1 demokazeta, a pak jen oficiality... Very Happy A ma to nake obaly ty kazety? Smile
To jak se tak divam, tak ty mas Birmingham z roku 1990 a my mame od plotky z roku 89... tam jeste preje Merry Christmas... tak mozna dalsi nahravka z Anglie... jupíí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: út Pro 30, 2008 8:16 pm    Předmět: Citovat

U? je to stra?ně dávno co jsem to objednávala. Ale najisto vím, ?e v?echno co nabízeli, tak jsem v?echno objednala najednou - do jediné kazety. Tenkrát se to prodávalo myslím po 50 Kč / kus. Ale fakt marně v paměti pátrám odkud jsem to vzala, ?e to ?lo koupit. Internet tenkrát je?tě nebyl ...
Pro první časopis OCEÁN jsem si byla přímo v Hostivaři (myslím, ?e to bylo v bytě u někoho kdo tenkrát vedl fanklub - Gercenova ulice, asi J. Vatka) - tak ?e bych tu informaci dostala tam?
Mo?ná jsem poslala do Tábora normálně dopis, zda něco nemají k prodeji ... Fakt si nevzpomenu.
Jinak ty obaly jsou jen s výpisem textů - na psacím stroji psané. Jo a taky jsem tam vlastně objednávala tenkrát videokazetu s Vánočním koncertem z 91 v Č.B. a pak Křest Dávný země na ?tvanici - to bylo určitě objednávaný dohromady s těma audiokazetama.
Nebyly na to normálně inzeráty v Bulettinech nebo v Newsech?
U? jsem tu s jedním z Vás domluvená, ?e to půjčím k přeta?ení do digitální podoby, tak mů?eme porovnávat Smile Bude to u? brzy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group