Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Pokec o ?emkoliv » Debata o v?em
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 Debata o v?em
Autor Zpráva
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: pá Zář 11, 2009 5:43 pm    Předmět: Citovat

Noname napsal:
Tip na výlet:
právě jsem se vrátila z báječnýho výletu v Českém ?výcarsku a kdo rád cestujete a poznáváte na?í republiku, tak Kyjovské údolí u Krásné Lípy a pak Sloup v Čechách rozhodně stojí zato a dá se to i s kočárkem s malýma dětma Wink. A penzion Křenice u Krásnýho Buku a nocleh v přiléhajících bungalovech krásně vonících dřevem neměl chybu - a pak na?e 10ti členná dámská dru?ina Very Happy Very Happy Very Happy . Ale doma je doma - to je jasný Wink. Hezký večer v?em Wink.


Ty jsi ale cestovatelka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: pá Zář 11, 2009 9:29 pm    Předmět: Citovat

stern napsal:
Ty jsi ale cestovatelka Very Happy


no kdybych neviděla doma ty smutný oči mýho kocoura kdy? se vrátim po týdnu z vejletění, tak vycestuju i na dýl. Nějak si to musíme spolu poře?it páč je?tě neví co ho čeká pří?tí rok Wink. Ale u? mu bude napřesrok 7 let a to u? bude velkej chlap, tak?e si myslim, ?e to bude v pohodě Wink.
_________________
Nikdy neříkej nikdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
siouxsie



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: čt Zář 24, 2009 10:05 pm    Předmět: Citovat

Noname napsal:
stern napsal:
Ty jsi ale cestovatelka Very Happy


no kdybych neviděla doma ty smutný oči mýho kocoura kdy? se vrátim po týdnu z vejletění, tak vycestuju i na dýl. Nějak si to musíme spolu poře?it páč je?tě neví co ho čeká pří?tí rok Wink. Ale u? mu bude napřesrok 7 let a to u? bude velkej chlap, tak?e si myslim, ?e to bude v pohodě Wink.


jojojo,miluju zvířectvo,ale přesně z toho důvodu si nemů?u ?ádný pořídit,byli by se mnou chudáci.

jestli taky ráda cestuje? - jestli ses nebyla je?tě kouknout v Rab?tejně nad Střelou tak vřele doporučuju.
Nás k tomu před dvěma roky inspiroval film Cesta z města,který miluju a to prostředí je tam fakt kouzelné.
Dá se to jít několika směry ,ale nejhezčí je to asi od Nečtin,kde se dá na zámku přespat za hodně levný peníz,přes Manětín a z tama povodím Střely kolem ranče nahoru do Rab?tejna ,z tama je?tě třeba přes Vladařice a Vladař a pak motoráčkem ,který staví cestou tam jen kdy? si řekne? strojvedoucímu a pod...Smile
moc krásný výlet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: pá Zář 25, 2009 7:06 am    Předmět: Citovat

siouxsie napsal:

jestli taky ráda cestuje? - jestli ses nebyla je?tě kouknout v Rab?tejně nad Střelou tak vřele doporučuju.


no jasně - tam je to parádní, to u? mám ze svých mladých let za sebou Wink, děkuju ale i tak moc za tip Wink
_________________
Nikdy neříkej nikdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
siouxsie



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: po Zář 28, 2009 1:59 pm    Předmět: Citovat

Noname napsal:
siouxsie napsal:

jestli taky ráda cestuje? - jestli ses nebyla je?tě kouknout v Rab?tejně nad Střelou tak vřele doporučuju.


no jasně - tam je to parádní, to u? mám ze svých mladých let za sebou Wink, děkuju ale i tak moc za tip Wink


vidí?,poslední dobou to tak mám skoro se v?ím, na stará kolena objevuju ameriku Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Renata



Založen: 2.9.2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st Zář 30, 2009 8:54 pm    Předmět: Citovat

Jé, tady se cestuje.. Nejezdíte taky někdo na del?í tůry pod stan? Teda teď u? bohu?el bude přituhovat, ale třeba na jaře.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: st Zář 30, 2009 9:08 pm    Předmět: Citovat

Renata napsal:
Jé, tady se cestuje.. Nejezdíte taky někdo na del?í tůry pod stan? Teda teď u? bohu?el bude přituhovat, ale třeba na jaře.. Smile

Drive jsem jezdil,ted uz ne. Neni na to cas a uz nejsem nejmladsi. I kdyz si mlady stale pripadam Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Renata



Založen: 2.9.2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st Zář 30, 2009 9:46 pm    Předmět: Citovat

stern napsal:
Renata napsal:
Jé, tady se cestuje.. Nejezdíte taky někdo na del?í tůry pod stan? Teda teď u? bohu?el bude přituhovat, ale třeba na jaře.. Smile

Drive jsem jezdil,ted uz ne. Neni na to cas a uz nejsem nejmladsi. I kdyz si mlady stale pripadam Mr. Green


No vidis, tak opras stan a kotlik a jedem! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: st Zář 30, 2009 9:52 pm    Předmět: Citovat

Renata napsal:
stern napsal:
Renata napsal:
Jé, tady se cestuje.. Nejezdíte taky někdo na del?í tůry pod stan? Teda teď u? bohu?el bude přituhovat, ale třeba na jaře.. Smile

Drive jsem jezdil,ted uz ne. Neni na to cas a uz nejsem nejmladsi. I kdyz si mlady stale pripadam Mr. Green


No vidis, tak opras stan a kotlik a jedem! Smile


Tak jo, pojedeme do Chorvatska do Splitu, je tam jeste ted 20 stupnu a voda ma 22 stupnu viz Cam:
http://galijula.izor.hr/web/guest/pokretne-slike-s-kamere
Mr. Green Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Renata



Založen: 2.9.2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st Zář 30, 2009 9:57 pm    Předmět: Citovat

stern napsal:
Renata napsal:
stern napsal:
Renata napsal:
Jé, tady se cestuje.. Nejezdíte taky někdo na del?í tůry pod stan? Teda teď u? bohu?el bude přituhovat, ale třeba na jaře.. Smile

Drive jsem jezdil,ted uz ne. Neni na to cas a uz nejsem nejmladsi. I kdyz si mlady stale pripadam Mr. Green


No vidis, tak opras stan a kotlik a jedem! Smile


Tak jo, pojedeme do Chorvatska do Splitu, je tam jeste ted 20 stupnu a voda ma 22 stupnu viz Cam:
http://galijula.izor.hr/web/guest/pokretne-slike-s-kamere
Mr. Green Mr. Green


Hmm.. No jo, clovek (teda aspon ja) se tady namlsal tim krasnym zarim a ted bude to posmourno tezce snaset..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DarthMaul



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 15
Bydliště: Coruscant

PříspěvekZaslal: čt Říj 15, 2009 7:52 am    Předmět: Citovat

ahoj.. dlouho jsem tu nebyla Very Happy
_________________
u? nikdy neusly?í?
tóny hudby
u? nikdy neusly?í?
slova sudby
v?echno je zahlu?eno,
ticho v?ude ječí
zabodává se ti do nesly?ících u?í
na tvůj hrob tečou slzy
ptají se, proč takle brzy?
na hrobu sedí chlapík a brousí si kosu:
JÁ JENOM KONÁM. TOHLE JE OSUD.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: čt Lis 05, 2009 8:16 pm    Předmět: Peru Citovat

Ahoj v?em,
v pří?tím roce se chystám na cestu do Peru (nechci jet přecijenom na vlastní pěst) a zaujala mě tahle nabídka: http://www.vivatravel.cz/machu-picchu/vyprava-do-peru.html?gclid=CImKqpHV9J0CFdMTzAodR1cwsg).
Tak kdyby náhodou chtěl z Vás jet někdo taky, tak se hla?te, bylo by to príma ... Wink
Chtěla bych to zrealizovat někdy na jaře (z časověpracovních důvodů) a zatím je nás málo ...
_________________
Nikdy neříkej nikdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
steiner



Založen: 24.10.2009
Příspěvky: 60
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá Lis 06, 2009 2:23 pm    Předmět: Citovat

WOW! Já se chystám tak maximálně v tom samém období na operu do Londýna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: pá Lis 06, 2009 9:13 pm    Předmět: Citovat

steiner napsal:
WOW! Já se chystám tak maximálně v tom samém období na operu do Londýna.


Super, to zní skvěle! Wink
Nicméně má? tro?ku jiný kurz ne? já Crying or Very sad
_________________
Nikdy neříkej nikdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
steiner



Založen: 24.10.2009
Příspěvky: 60
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so Lis 07, 2009 4:28 am    Předmět: Citovat

Tak i ten Londýn je v mé současné situaci na hraně mých finančních mo?ností. Ale tam musím. Na Glasse, na Satyagrahu. Viděl jsem to předloni, taky v Londýně a je to po?u?ňáníčko. ?ivotní zá?itek. Ale to Ty bude? mít taky. Určitě to bude super. S kým jede??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group