Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Oceán » Nejlepší album?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 Nejlepší album?

Jaké album Oceánu se vám nejvíc líbí?
Dávná Zem
38%
 38%  [ 14 ]
Pyramida Snů
61%
 61%  [ 22 ]
2 a 1/2
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 36

Autor Zpráva
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: út Pro 30, 2008 11:09 am    Předmět: Citovat

RastikMT napsal:
tArGeT napsal:
...no pozeram ze slovakom sa viacej paci DZ ako PS Razz, lebo ja som tiez hlasoval za DZ. Mne sa zda DZ viac "surova" teda jednoduchsia ako PS a tiez si myslim ako aj RastikMT ze je plna citu a vyvazenosti ale v takom jednoduchsom style a preto sa mi paci najviac. A tiez odporucam pustit si to na riadnej aparature tam to pocut najlepsie Wink


PRESNE TAK:
1, Pust do aparatury ??avu
2, Vlo? CD s názvom - Dávná Zem
3, Pus? ??avu do monoblokových zosilovačov
4, "Tlak" nastav na cca 80-100Watt
5, Stlač tlačítko "Play"
Very Happy


Ano souhlasim s tebou. Mam SONY dolby pro logic a souhlasim s tebou protoze kdyz to vohulim, sousedi radeji jedou pryc , protoze se doma navzajem neslysi Very Happy Very Happy Very Happy A to pak kdyz si pustim DVD Exciter tu uvodni kytarovku, tak mam mraz po zadech Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: út Pro 30, 2008 6:11 pm    Předmět: Citovat

pred chvilou som sa len pousmial kedze pozeram na anketu ktory album je najviac oblubeny. Vyhrava Pyramida Snu, ale v sekcii NAJ (TOP) SONG vsetci viacmenej vypisuju skladby z Davnej Zemi, tak ako to vlastne je? Laughing
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RastikMT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 75
Bydliště: Martin ( Slovensko ) E-mail: RastikMT@azet.sk

PříspěvekZaslal: út Pro 30, 2008 7:40 pm    Předmět: Citovat

stern napsal:
RastikMT napsal:
tArGeT napsal:
...no pozeram ze slovakom sa viacej paci DZ ako PS Razz, lebo ja som tiez hlasoval za DZ. Mne sa zda DZ viac "surova" teda jednoduchsia ako PS a tiez si myslim ako aj RastikMT ze je plna citu a vyvazenosti ale v takom jednoduchsom style a preto sa mi paci najviac. A tiez odporucam pustit si to na riadnej aparature tam to pocut najlepsie Wink


PRESNE TAK:
1, Pust do aparatury ??avu
2, Vlo? CD s názvom - Dávná Zem
3, Pus? ??avu do monoblokových zosilovačov
4, "Tlak" nastav na cca 80-100Watt
5, Stlač tlačítko "Play"
Very Happy


Ano souhlasim s tebou. Mam SONY dolby pro logic a souhlasim s tebou protoze kdyz to vohulim, sousedi radeji jedou pryc , protoze se doma navzajem neslysi Very Happy Very Happy Very Happy A to pak kdyz si pustim DVD Exciter tu uvodni kytarovku, tak mam mraz po zadech Very Happy


Dnes bol u mna jeden fans z Ko?íc pre 9DVD Oceanu. Pustil som mu na tej mojej mini aparaturke CD z knihy P.Honse. Zazneli len prve tony Prázdna ulice a videl som, ze akosi stratil slova...


Naposledy upravil RastikMT dne čt Led 01, 2009 2:15 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RastikMT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 75
Bydliště: Martin ( Slovensko ) E-mail: RastikMT@azet.sk

PříspěvekZaslal: út Pro 30, 2008 7:43 pm    Předmět: Citovat

tArGeT napsal:
pred chvilou som sa len pousmial kedze pozeram na anketu ktory album je najviac oblubeny. Vyhrava Pyramida Snu, ale v sekcii NAJ (TOP) SONG vsetci viacmenej vypisuju skladby z Davnej Zemi, tak ako to vlastne je? Laughing


Mozno by bolo dobre dat zoznam ALL pesniciek oceanu a urobit anketu. Kazdy fan by mohol zakliknut povedzme 5 skladieb max. Co Ty na to Sinus? Slo by to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: st Pro 31, 2008 12:41 pm    Předmět: Citovat

[quote="RastikMT"]
tArGeT napsal:

Mozno by bolo dobre dat zoznam ALL pesniciek oceanu a urobit anketu. Kazdy fan by mohol zakliknut povedzme 5 skladieb max. Co Ty na to Sinus? Slo by to?


Mů?u zde umístit anketu v?ech písniček, ale hlasování pro 5 písní zde není mo?né, lze hlasovat jen pro jednu...Ale dalo by se to udělat tak, ?e ka?dý napí?e své TOP 5, a po určitém čase se to vyhodnotí... U? tady máme pěknou sbírku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: st Pro 31, 2008 12:43 pm    Předmět: Citovat

tArGeT napsal:
pred chvilou som sa len pousmial kedze pozeram na anketu ktory album je najviac oblubeny. Vyhrava Pyramida Snu, ale v sekcii NAJ (TOP) SONG vsetci viacmenej vypisuju skladby z Davnej Zemi, tak ako to vlastne je? Laughing


Pyramida je asi dobrá jako celek, ale v jednotlivých skladbách vede asi Dávná Zem... Ta je taková víc nesourodá, syrová, jak bych to řekl - prostě taková nezkrocená, a to je na ní krásné Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: st Pro 31, 2008 1:52 pm    Předmět: Citovat

RastikMT napsal:
Dnes bol u mna Mjallby z Ko?íc pre 9DVD Oceanu. Pustil som mu na tej mojej mini aparaturke CD z knihy P.Honse. Zazneli len prve tony Prázdna ulice a videl som, ze akosi stratil slova...



Mr. Green Very Happy Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Mjallby



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Plzeň, Horažďovice, Hällevik

PříspěvekZaslal: st Pro 31, 2008 9:36 pm    Předmět: Citovat

U mě vítězí rozhodně Dávná zem... Obsahuje daleko emotivněj?í a hlub?í songy, ve kterých se náhle střídají silné části textů, nálady, pocity a hlavně tempo. Mo?ná právě proto, ?e některé z nich u? byly natáčené ve studiích potřetí, je z nich cítit určitá vyzrálost...
Naproti tomu Pyramidu vnímám vylo?eně jako album hitů, ve kterém se tep zklidní pouze ve třech částech, kdy? náv?těvník spatří Z Mlhy vystupující Větrný mlýn pod Černým nebem...

Bylo období, kdy byla u mě Pyramida na prvním místě... Po letech to cítím jinak.
_________________
Jag hälsar dig, tysta och glädjerika Mjällby...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Míša



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt Led 01, 2009 1:31 am    Předmět: Citovat

Pro mě jednoznačně Dávná zem. Je dokonalá, ta hudba ? texty, prostě nikdy jsem nic tak ú?asného nesly?ela. Pyramida je samozřejmě taky výborná, ale pro mě je nej právě Dávná zem, proto?e ta zasáhla mou du?i jako první.

Myslím si, ?e pro vět?inu lidí, co poslouchali Oceán ?od začátku? je Dávná zem taková intimněj?í. Pyramidu navíc spousta fans v té době nechtělo přijmout (?e je to komerce, popík apod.) Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
intelpetr



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 36
Bydliště: Moravia

PříspěvekZaslal: čt Led 01, 2009 4:35 pm    Předmět: Citovat

Já mám rád Pyramidu snů Smile ......mám i origo? kazetu a tu sem občas poslouchával
_________________
I WAS BORN FOR THE MASSES


By intelpetr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bodo



Založen: 10.1.2009
Příspěvky: 4
Bydliště: Český Tě?ín, Praha

PříspěvekZaslal: so Led 10, 2009 8:14 pm    Předmět: Citovat

Nejlep?ím albem je pro mne určitě Dávná zem. Osobně pak na druhé místo řadím 2 a 1/2 a a? na konec Pyramidu. Původní LP verze končila skladbou v mlze. Této desce pak výrazně pomohly skladby Narcis, Večer na zámku a hlavně Černé je nebe, kterou pova?uji za vůbec nejlep?í píseň od Oceánu. Ale bez nich to jaksi bylo a? moc hitové album. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kasty



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Handlová ( Slovensko )

PříspěvekZaslal: po Led 12, 2009 11:13 am    Předmět: Pyramida snu Citovat

Tak môj hlas patrí Pyramide snu. Ani to nejdem bli??ie kometova?. Je to klenot skupiny Ocean.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
RastikMT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 75
Bydliště: Martin ( Slovensko ) E-mail: RastikMT@azet.sk

PříspěvekZaslal: út Led 13, 2009 6:24 pm    Předmět: Citovat

stern napsal:
RastikMT napsal:
Dnes bol u mna Mjallby z Ko?íc pre 9DVD Oceanu. Pustil som mu na tej mojej mini aparaturke CD z knihy P.Honse. Zazneli len prve tony Prázdna ulice a videl som, ze akosi stratil slova...



Mr. Green Very Happy Mr. Green


Sorry: Bol to Boris Novak z Kosic, nie Mjallby z CZ - v jednej chvili som komunikoval s oboma naraz a akosi sa mi pomiesali Sad Obom som ale vysiel v ustrety a obaja su spokojny - tymto ich oboch pozdravujem Sad

To Stern:
Pred casom som byval este v dome a dost casto som si robieval koncerty (DM) vo vlastnej obyvacke. Raz sa mi stalo, ze prisiel za mnou sused byvajuci oproti cez cestu s tym, ze nepocuje doma televizor.... Nehovoriac ze ja som mal zavrete okna. Bol to kamarat a "dobuchal" sa ku mne a? na druhý deň keď ma videl prichádza? domov. Svoj domček som nedávno predal a v panelaku je to dos? problém... Keď som sa s?ahoval a susedia v paneláku videli ?e len s jedným reprákom sa mordujú 2 udatný chlapi... a ďal?ia aparatúra je dole v s?ahováku... No... zatiaž mi nič nepovedali. Ale to skoro ani nehrám. Iba minulý tý?deň som si pustil trochu tú ú?asnú LP od istej "neznámej" kapely s názvom Dávná zem. ?ena umývala prízemie a dobehla domov, ?e moju muziku počuva a? dole, tak som jej vysvetloval, ?e to sa mi iba ?myklo.... Smile No a raz som sa stretol so susedou... Pýtala sa ma, či mi nevadí ?e jej mu? občas si pustí dos? hlasno muziku (60te roky). No tak som jej povedal, ?e nie, nevadí.... ?e v kžude mô?e. Raz to aj urobil Smile Pustil som si aj a testovali sme, kto koho nebude poču?. Celkom zaujímavá sú?a? Laughing Razz Vyhral ale Oceán !!! Laughing Veď ja stále hovorím ?e Dávná zem je ten najlep?í album...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Depy



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Bílina

PříspěvekZaslal: út Led 27, 2009 8:44 am    Předmět: Citovat

Tak pro me je vrchol Pyramida,ale priznavam ze Davna Zem je kultovnejsi,oproti popovejsi ale za to propracovanejsi 2jce.
Jinak koukam ze P.Muk prislibil na krtu Shalomu komplet na rok 09 i vydani 3cd kompletu Oceánu,tak jsem zvedavej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: so Led 31, 2009 7:49 pm    Předmět: Citovat

ak by to bola pravda tak by som stastny ako blcha, kedze remastre od Monitoru nemam a do toho nejaky nosic so skladbami New Ocean tak by bol plodny rok na zbierku nosicov a to neratam aj DM a ich novy album...
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group