Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Petr Muk » Petr Muk v médiích
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 Petr Muk v médiích
Autor Zpráva
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: po Pro 29, 2008 11:55 pm    Předmět: Petr Muk v médiích Citovat

Rozhovory a články okolo aktuálního dění o Petru Mukovi....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: út Pro 30, 2008 12:08 am    Předmět: Citovat

Kří?ový výslech Petra Muka na Frekvenci 1 - 10.12.2008

Padla i řeč na New Ocean...

http://www.frekvence1.cz/file/cms/cs/zabava/podcast/krizovy_vyslech/kv_muk_08_12_10.mp3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Reminder



Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt Led 15, 2009 8:49 am    Předmět: Citovat

Náv?těva Vlasty Korce na rádiu Impuls - 2.1.2009

http://www.impuls.cz/petr-muk/article.html?id=222618

Informace o turné, muzikálu, novém singlu a albu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TIM



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 377
Bydliště: Havrland

PříspěvekZaslal: pá Led 16, 2009 11:04 pm    Předmět: Citovat

dnes od 20:15 bude na TV barrandov opakovani te jejich zahajovaci slavnosti... uplne na konci tam zpival Petr Muk s dalsima ypevakz nakou jejich novou hzmnu pisen... tak kdo mate moynost, moyna bzste mohli to nahrat.. ./] je to uplne na konci poslednich asi 7 minut

Naposledy upravil TIM dne so Led 17, 2009 9:51 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TIM



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 377
Bydliště: Havrland

PříspěvekZaslal: so Led 17, 2009 9:51 am    Předmět: Citovat

Páteční náv?těva u Impulsových 16.1.2009
A napadá mě tak.. mo?ná by se do toho seznamu seznamu mohly davat i ty soucasne rozhovory, at je to tam bohatsi ne? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mjallby



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Plzeň, Horažďovice, Hällevik

PříspěvekZaslal: út Bře 31, 2009 10:09 pm    Předmět: JAK Z NOVINÁŘSKÉHO ?TĚKU UČINIT ZPRÁVU MĚSÍCE! Citovat

JAK Z NOVINÁŘSKÉHO ?TĚKU UČINIT ZPRÁVU MĚSÍCE...
_________________
Jag hälsar dig, tysta och glädjerika Mjällby...


Naposledy upravil Mjallby dne po Kvě 24, 2010 10:20 am, celkově upraveno 10 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TIM



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 377
Bydliště: Havrland

PříspěvekZaslal: st Dub 01, 2009 10:25 am    Předmět: Citovat

Tak kdo ví... Andy to mo?ná řekl sám od sebe a nikdo ho do toho nenutil Very Happy A jestli poslouchal v?echno od Muka nebo ne, to u? je jeho problém Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: st Dub 01, 2009 6:04 pm    Předmět: Citovat

to Mjallby: ve mě to mo?ná taky nechalo i tyhle pocity co má? ty, ale otázkou je jací lidé vlastně na ty jeho stránky chodí! Těch skupin lidí je buď hodně a nebo pomálu. Já se tam chodím dívat vlastně jen zda jsou nějaké nové koncerty a co je nového. Třeba je to taky tak, ?e se v rámci EMI dohodli mana?eři na nějaké reklamě a s ničím jiným ne? s businessem to nemá nic společného! Kdy? je to u Petra Muka u? dneska jen o obchodu! A má kolem sebe pár lidí, kteří ho uměj prodat! Pokud by to tak nebylo tak funguje úplně jinak! Sorry v?em dopředu kdo to takto nevnímáte, ale mě to připadá jasný jako facka!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
plotka



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 482
Bydliště: praha/tábor/praha

PříspěvekZaslal: pá Dub 03, 2009 10:24 am    Předmět: Citovat

tak nevim odsuzovat pochvalu a je?tě to svalovat na emi ?e je to dohodnute mi připada zcela mimo.. a to ?e to ma pm na webu jako novinku je zcela logicke počitam ?e tak za par týdnů to bude v archívu stranek, ví? jde o to ?e v?ichni prodáváme sebe at je to v jakekoliv práci a to ?e někdo něco umí a má sve stranky a reaguje na něj i andy z erasure je stale podle meho dobra reklama ale zcela neplanovana, nehledal bych v tom fakt nic jineho proto?e hnusy jsou ted uplně jinde a to ve vladě.. ka?dej sebe na trhu nějak prezentujem a nikdo neni tam kde by chtěl.. ka?da reakce na tvou práci je to poisilující at je to od koho koliv toto zcela chapu.. neb nevím kde jinde a na jekem webu by tento vzkaz měl zaznít.... aloa na novodvorskej!!a new ou?nech,na karamazovejch,bananech a vubec)))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mjallby



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Plzeň, Horažďovice, Hällevik

PříspěvekZaslal: pá Dub 03, 2009 12:00 pm    Předmět: Video Citovat

Určitě má? pravdu, ka?dý se dnes sna?í pro sebe urvat co nejvíc, doba je zlá. Tohle je pro mě typickým příkladem, kdy si někdo z několika novinářských vět určených pro rádio nebo tisk "dodatečně" vytvoří exluzivní videoreklamu k obrazu svému... Kdyby mi na pionýrský besídce na základce Kája Gott pochválil můj "Kraj radnój", televizi bych si k tomu určitě dodatečně nevolal... ?ijeme v překýčované době. Já tady peskuju Petra a třeba jeho stránky spravuje někdo jiný a Petr o tom videu ani neví. JEN?E JSOU TO STÁLE A POUZE JEHO STRÁNKY...
Neře?ím To, jen mě to jako mj. fanou?ka Erasure mírně nadzvedlo ze ?idle, stejně jako mě drá?dí denně desítky daleko důle?itěj?ích zpráv Surprised.

A vlastně jsem rád, ?e tu probíhaj reakce a různé názory, proto?e jinak by to tady asi brzy zatuhlo. Mám pocit, ?e letos si tady bohu?el moc novinek neu?ijeme... Laughing

Mějte v?ichni hezkej jarní den. . . Very Happy

_________________
Jag hälsar dig, tysta och glädjerika Mjällby...


Naposledy upravil Mjallby dne po Dub 06, 2009 8:40 pm, celkově upraveno 11 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plotka



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 482
Bydliště: praha/tábor/praha

PříspěvekZaslal: pá Dub 03, 2009 12:20 pm    Předmět: Citovat

jjez)))přesně ka?dy kdo ma zavazky se musí nějak prosadit a je to boj a i pm musí!!s ka?dou deskou se sna?í ukazat po svém pak propagovat.... to ?e hraje třebas lek světu,prazdnou uliccii?? řekl bych jen hou?t třeba bran se touham!!,tanec ve skle!!!,večer na zamku!! atd atd!! nečečkejme dělení!! čekejme spojovaní!! v?icí starneme a jde nam jen o jedno poslechnout si dobrou muziku!!!!!!
PS: ale myslím ?e to neni dra?divá zpráva od andyho z erasure...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: pá Dub 03, 2009 12:48 pm    Předmět: Citovat

kdy? jsem to věděla! u? mlčím zase jako hrob! Smile a za svými názory si stojím! Tak ?up kdo je dal?í na řadě?!?! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milhaus



Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 120
Bydliště: SČ

PříspěvekZaslal: pá Dub 03, 2009 8:56 pm    Předmět: Citovat

Zdravím.Dovolím si také přidat svůj názor.Jak jsi napsal,stránky Petra spravuje asi někdo jiný ne? on,tak mi přijde nefér ho osočovat,?e si dělá reklamu.Tě?ko mluví do toho,co se tam objeví a co ne.Podle mě je to soukromá iniciativa toho dotyčného a bral to spí? jen jako takovou perličku,kterou chtěl sdělit světu Very Happy .Jinak se toti? na těch stránkách nic neděje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: pá Dub 03, 2009 9:12 pm    Předmět: Citovat

Ahoj v?em, dovolím si taky je?tě lehce doplnit moje polemiky na toto téma - viz vý?e. Je tě?ké tady sdělit svůj názor na určitou skutečnost, aby to někdo nepochopil jako osočování, útoky a podobně. Petr Muk je dle mého názoru kapitola sama pro sebe, vlastně ho vůbec neznám a nijak více po tom u? dneska netou?ím ho blí?e poznat! To co kolem něj dnes dělá jeho management je jen jejich věc jak se on dneska prezentuje! A jednou z těchto prezentací je i to co se objevuje na jeho webovkách. Hlas má nádhernej, hlas ano! Děkuju mu ale tak jako v?em ostatním bývalým členům kapely Oceán, ?e díky nim jsem poznala ve svém ?ivotě několik zásadních lidí, kteří mne ovlivnili, a se kterými jsme společně a? u? ve dvojici a nebo s jinými v partě mnohé pro?ili a bylo to nádherný, neopakovatelný. Tak?e vlastně díky mnohokrát!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Míša



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so Dub 04, 2009 6:58 pm    Předmět: Citovat

Já teda taky napí?u svůj názor Wink :

Tady jde o to, ?e ty jeho oficiální stránky jsou ?ílený! A? je dělá kdo je dělá. Na to, ?e je Petr stále "aktivní" zpěvák, tak na jeho stránkách se nic neděje, ?ádnej rozhovor, ?ádný nový fotky, ?ádný vzkazy nebo prostor pro diskuzi s fanou?ky - prostě ?ádná akce! A kdy? u? se tam jednou za 100 let objeví nějaká aktualita - tak to fakt stojí za to!!!!

Já samozřejmě mám Petra spojenýho té? s Oceánem, který pro mně znamenal - to u? jsem ale psala několikrát. S Oceánem u? nehraje, hrát pravděpodobně nebude, ale i přesto si ráda zajdu na jeho koncert, proto?e kdy? si odmyslím ty zpěvačky, zbytek kapely a přivřu oči .... tak mi to na chvilku připomene tu dobu dávno minulou ...... a je mi fajn Wink .
_________________
"Hudba je lékem na trápení duše."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další
Strana 1 z 17

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group