Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Petr Muk » Petr Muk - V bludi?ti dnů (2010)
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 Petr Muk - V bludi?ti dnů (2010)
Autor Zpráva
miloshek



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 186

PříspěvekZaslal: po Dub 26, 2010 4:48 pm    Předmět: Petr Muk - V bludi?ti dnů (2010) Citovat

Ahoj v?ichni,

Máme pro vás příjemnou zprávu, Petr Muk vydává po pěti letech nové CD, které
vychází 21.5. 2010.
Tě?íme se naviděnou na plánovaném koncertním turné, které by mělo proběhnout na podzim 2010.

Petr Muk - V bludi?ti dnů

    01. Cítím (Vítr ve tváři)
    02. A stejně tě ztrácím
    03. Nebe nehledej
    04. B.A.P.
    05. Chiara
    06. Vzpomíná??
    07. Dům v oblacích
    08. Led v sobě má?
    09. Skrytá zář
    10. Pod černým sluncem
    11. Spolu


Naposledy upravil miloshek dne po Dub 26, 2010 6:33 pm, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
milan



Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 263
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: po Dub 26, 2010 6:21 pm    Předmět: Citovat

Díky za příjemné info!!!! Smile Moc se tě?ím a u? aby album měl doma!! Tentokrát ?ádné bonusy,jedenáct písní a hotovo!! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: po Dub 26, 2010 8:09 pm    Předmět: Citovat

Jojo taky jsem docela zvědavá jaká ta deska bude! Hlavně u? "proboha" ?ádné předělávky oceánských písniček!!! Naděje a Ráchel ponovu nějak nemů?u ... Tak?e já jsem ráda, ý?e je to tentokrát bez bonusů (pokud se pod nějakým jiným názvem neskrývá teda)!

Díky za info! Cool
_________________
Nikdy neříkej nikdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Milhaus



Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 120
Bydliště: SČ

PříspěvekZaslal: út Dub 27, 2010 8:28 am    Předmět: Citovat

Díky za info.U? mám objednáno Very Happy .Tak doufám,?e přijde dřív ne? 21.5. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milhaus



Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 120
Bydliště: SČ

PříspěvekZaslal: st Dub 28, 2010 8:55 am    Předmět: Citovat

PETR MUK / V BLUDI?TI DNŮ

Čtyřicet pět let ?ivota, z toho půlka na profesionálním pódiu. Dvacet let od albového startu s Oceánem, deset po vydání sólově dosud nejúspě?něj?ích Jizev lásky a pět od posledního řadového alba je tu novinka Petra Muka.

Mezitím stříbrní i bronzoví Slavíci, Zlaté i Platinové desky IFPI ČR, republiková turné, hlavní role v muzikálech, charitativní koncerty, domácí ?těstí z třetí dcery Noemi. Ale také dlouhé měsíce ataků psychické choroby, společenských pře?lapů a titulních stránek bulváru.

Je nemo?né přeslechnout jeho tvorbu s Oceánem a Shalomem.
Je tě?ké očekávat stylový veletoč úspě?ného zpěváka s jedním z nejzajímavěj?ích hlasů u nás. Je výborné, ?e módnost z nouze či návraty z nostalgie se nekonají. V těchto písních docela určitě najdete ohlasy z Petrovy minulosti, ale v návazností logické a zvukově čerstvé variantě. Případné otazníky pomohl odstranit nový producent Luděk Fiala (Deep Decline, p.m.band).

Ten, zároveň v postavení spoluautora, aran?éra, kytaristy či klávesisty, na?el pro Mukovy skladby a pěvecké linky posluchačsky atraktivní podobu. Baskytarou a prací za studiovým mixpultem se přidal Vladimír Srb, také z Deep Decline a Petrovy kapely. Hudebně i textově opět přispěl Honza Dvořák (Jerusalem), Petrův dlouholetý českobudějovický kamarád, naladěný na podobnou hudební i lidskou vlnu.

Album začíná lehce orientálním synthi tématem o potřebě hledání a končí účinně prostou klavírní baladou o důle?itosti nalézání. Květnový singl A stejně tě ztrácím je refrénová kytarovka, podobně jako jeho pilotní předchůdce Nebe nehledej a několik dal?ích songů. Potřebně drsněj?í elektroniku usly?íte tam, kde Petr vypráví příběhy spí?e temné, a to i ty velmi osobní (viz B. A. P.) Dohromady je to promy?lené a dospěle romantické popové album.

Petr Muk se sna?il překročit vlastní stín nikoli snad směrem od dosavadní písničkovosti s hitovými výsledky, ale cestou k je?tě pestřej?ímu zvukovému vyjádření jeho originální melodičnosti, naléhavosti projevu, touhy po sdělení, mimořádného hlasu.
Podařilo se.



Ach jo.Kolikátá verze nic neříkajících frází to vlastně je?No nic,za zvuků OCEÁNU jsem přečetl a jestli se podařilo,to se teprve uvidí. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: st Dub 28, 2010 1:38 pm    Předmět: Citovat

Chci si tu desku nejprve poslechnout! Ka?dopádně kdy? bych o Petru Mukovi nic nevěděla a tohle si přečetla, tak si řeknu, ?e to je teda síla!
Tyto "chvalozpěvy" mi nejsou ani tro?ku příjemné a působí na mne dost lacině, ale u? jsem si zvykla - nejspí? je to pro media potřeba! Cool
_________________
Nikdy neříkej nikdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
milan



Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 263
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: čt Dub 29, 2010 12:55 pm    Předmět: Citovat

Jet s Pilarovou turné, je myslím v pohodě a pocta.Je to legenda a uznávaná zpěvačka.Ale úlet bylo zpívat na koncertech na?í bulvární hvězdy Ivetky Barto?ové! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: čt Dub 29, 2010 3:02 pm    Předmět: Citovat

No kdyz jsem ho videl s Pilarovou, tak jsem se tu rechtal. Nechapu, ze se uz radi mezi takovehle..... Confused Takhle se uz moc nezviditelni..... Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: čt Dub 29, 2010 4:45 pm    Předmět: Citovat

já vidím za jeho "touhou po sdělení" - jak se pí?e vý?e - jedno velké S.O.S., to mi nikdo nevymluví ... Ale asi zále?í na úhlu pohledu! Cool
_________________
Nikdy neříkej nikdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
milan



Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 263
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: čt Dub 29, 2010 6:13 pm    Předmět: Citovat

Tak já myslím,?e si Muk rozhodně nepí?e články a informace na své stránky sám,ale tyhle věci má asi na starosti jeho guru z dob Oceánu,Shalomu a jeho stálý poradce Karel Deni?. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: čt Dub 29, 2010 6:21 pm    Předmět: Citovat

milan napsal:
Tak já myslím,?e si Muk rozhodně nepí?e články a informace na své stránky sám,ale tyhle věci má asi na starosti jeho guru z dob Oceánu,Shalomu a jeho stálý poradce Karel Deni?. Cool


No Deni?ův rukopis se rozhodně s nikým zaměnit nedá!
Můj komentář na jeho chvalozpěvy - viz vý?e!

Tak?e teďka u? jen vzhůru na palubu, dálky volají ....! Very Happy
_________________
Nikdy neříkej nikdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: pá Dub 30, 2010 6:43 am    Předmět: Citovat

Ale no tak, je?tě jsme ani album nesly?eli...

Uvidíme v květnu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Milhaus



Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 120
Bydliště: SČ

PříspěvekZaslal: út Kvě 11, 2010 8:44 am    Předmět: Citovat

A je to tu.Stahujte nový singl - A stejně tě ztrácím.Hezký poslech Very Happy

http://www.impuls.cz/clanek/nova-pisnicka-petra-muka-pro-posluchace-impulsu-uplne-zadarmo/227273
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
milan



Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 263
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: út Kvě 11, 2010 4:38 pm    Předmět: Citovat

Nádhera!!!!!!!!!!!!První poslech a hit a mrazení v zádech!Dal?í kytarovka,ale parádní!!!Je?tě lep?í ne? Nebe nehledej.Líbí se mi to moc a natě?enost na novou desku ja u? maximální!! Smile Milhaus díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miroslavviktora



Založen: 1.1.2009
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: út Kvě 11, 2010 5:49 pm    Předmět: Citovat

Myslím ?e tímto albem nám Petr vytře zrak Smile , já na to čekám u? jako na smilování Smile , na tomto albu snad povrdí ?e není třeba se navracet do Oceánu .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group