Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Petr Muk » Petr Muk - V bludi?ti dnů (2010)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 Petr Muk - V bludi?ti dnů (2010)
Autor Zpráva
3 Steps Ahead



Založen: 25.5.2010
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: út Kvě 25, 2010 12:37 pm    Předmět: Citovat

To album mě nijak zvlá?? neoslovilo, ale i přesto se mi líbí mnohem víc ne? Mukova předchozí tvorba. Tvrzení o nejzajímavěj?í české popové desce od dob Oceánu pova?uji za totální ignorantství.

Mimochodem není nad zap?klé, zastydlé, neurotické, fanatické a hlavně děsně "zaslou?ilé" fanou?ky čehokoliv.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
steiner



Založen: 24.10.2009
Příspěvky: 60
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út Kvě 25, 2010 3:49 pm    Předmět: Citovat

Osobně mám za to, ?e nejlep?í je píseň Cítím, ta mě oslovuje maximálně. Tohle jsem chtěl, aby Petr dělal. Ach jo.

Naposledy upravil steiner dne út Kvě 25, 2010 4:02 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plotka



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 482
Bydliště: praha/tábor/praha

PříspěvekZaslal: út Kvě 25, 2010 3:55 pm    Předmět: Citovat

poslechl jsem si ho párkrát kdy? se míchalo, od včera na to neni síla..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: út Kvě 25, 2010 4:57 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se odhodlal k poslechu... Poutavá deska, kvalitní pop (v Petrově sólové kariéře asi nejsilněj?í album). Ale je to tě?ké poslouchat. Nechám to na později. Srdce a vzpomínky mi teď uvízlo v moři tónů vyschlého Oceánu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Jenny Suk



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha / Ji?ní Čechy

PříspěvekZaslal: út Kvě 25, 2010 6:17 pm    Předmět: Citovat

Podle mě - nejlep?í sólové album PM ... a v něm klenot - Skrytá zář ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
adarhaz



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 117
Bydliště: Hanging Garden

PříspěvekZaslal: čt Kvě 27, 2010 10:29 am    Předmět: Citovat

Nadkachna napsal:
Dangerous: Opravdu nerad jsem ranil tvou fanatickou du?ičku. Očividně jsi pravý kovaný depe?ák staré ?koly, pro kterého krom jeho milovaných ikon nic jiného neexistuje a to vysvětluje v?e. Mukovu novou desku jsem opravdu nesly?el krom dvou do světa vypu?těných písní a nehanil jsem, jen mírnil přehnané nad?ení vrcholící tím blábolem v tvé recenzi, která samozřejmě není PR, ale k objektivnímu pohledu má i tak hodně daleko. Mo?ná má? DM a Oceán v malíčku, ale jinak jsi roztomile mimo:D Sinusovi fandím, udělal pro tyto stránky a odkaz Oceánu hodně (co ty?) a Adarhaz určitě věděl, proč je postupuje právě jemu.


Nakonec přece jenom pár slov:

Nadkachna má pravdu. Věděl jsem moc dobře (!), proč Sinusovi stránky přenechávám. Dodnes nebyl důvod o tomhle pochybovat a nemyslím, ?e by k tomu kdy do?lo. Sinusovi patří můj velký dík za to, jak se o stránky stará a jak díky němu ?ijí.

Bo?e muj, tyhle ultra kostky...

Tolik off-topic. Tečka.

Zpět k nový desce Petra Muka: tam se mi líbí skutečně jediná věc: "Spolu". Pravda je ta, ?e poslední deskou vybočuje od minulých desek o jednu míli. Mně to bohu?el nestačí, ale tak to u? je muj "problém". Rozhodně hlas je na desce polo?enej výborně.

Nic nemění na tom, jak se mnou jeho úmrtí mává, byl součástí mé důle?ité ?ivotní etapy.


Naposledy upravil adarhaz dne čt Kvě 27, 2010 12:25 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Milhaus



Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 120
Bydliště: SČ

PříspěvekZaslal: čt Kvě 27, 2010 11:53 am    Předmět: Citovat

Jenny Suk napsal:
Podle mě - nejlep?í sólové album PM ... a v něm klenot - Skrytá zář ...


Absolutní souhlas.Pro mě nejnádherněj?í píseň z alba.Bohu?el ji budu mít nav?dy spojenou s tou hroznou událostí............ Sad Sad Sad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miloshek



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 186

PříspěvekZaslal: čt Kvě 27, 2010 5:16 pm    Předmět: Citovat

// miloshek: edit, téma proči?těno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
siouxsie



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 36
Bydliště: Praha 4

PříspěvekZaslal: po Kvě 31, 2010 6:17 pm    Předmět: Citovat

Milhaus napsal:
Jenny Suk napsal:
Podle mě - nejlep?í sólové album PM ... a v něm klenot - Skrytá zář ...


Absolutní souhlas.Pro mě nejnádherněj?í píseň z alba.Bohu?el ji budu mít nav?dy spojenou s tou hroznou událostí............ Sad Sad Sad Sad


ta píseň je jakoby někdo psal mou zpověď.
zásah do černého na 242% bez ohledu na to kdo a pro koho ji vlastně doopravdy psal. ¨
nikdy mě ?ádná skladba tak nezasáhla,jako tahle, s touhle krutou událostí několikanásobně.
?koda ?e chybí v bookletu text
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: po Kvě 31, 2010 6:19 pm    Předmět: Citovat

Dnes v podvecer som mal konecne cas v klude si popocuvat novy album, pri prvej skladbe som si hovoril, vyborna skladba, ale netes sa dopredu, ved vacsina albumov ma prvu skladbu "odpalovacku" pripadne pilotny singel, ale ako som pocuval dalej mal som z toho zo skladby na skladbu lepsi pocit. Az teraz ked uz mam album popocuvany som pochopil slova bratov Vozaryovcov o PM, ze stratil ako keby radost z obycajneho hrania (ze ho tie pijavice zmenili). Tu mam konecne pocit z Petrovych skladieb, ze konecne hra co citi a sedi mu to na 1 ! Pre mna su tie skladby peckove album je vyborny a v Petovom ponimani by som ho nazval, ze je az undergroundovy, jednoducho citit z neho osobu Petra Muka, takeho akeho ho poznam z cias Oceanu a paradoxne mi prvy album Shalomu oproti novemu albumu znie ako sugar pop Wink Dakujem Petrovi za tento vyborny album, dufam ze tychnovych skladieb bolo viac, a ze sa neskor objavia, a ze ich do ruk na finalnu mixaz dostanu schopni ludia (to je moja skromna tuzba).
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: po Kvě 31, 2010 8:14 pm    Předmět: Citovat

tArGeT napsal:
Dnes v podvecer som mal konecne cas v klude si popocuvat novy album, pri prvej skladbe som si hovoril, vyborna skladba, ale netes sa dopredu, ved vacsina albumov ma prvu skladbu "odpalovacku" pripadne pilotny singel, ale ako som pocuval dalej mal som z toho zo skladby na skladbu lepsi pocit. Az teraz ked uz mam album popocuvany som pochopil slova bratov Vozaryovcov o PM, ze stratil ako keby radost z obycajneho hrania (ze ho tie pijavice zmenili). Tu mam konecne pocit z Petrovych skladieb, ze konecne hra co citi a sedi mu to na 1 ! Pre mna su tie skladby peckove album je vyborny a v Petovom ponimani by som ho nazval, ze je az undergroundovy, jednoducho citit z neho osobu Petra Muka, takeho akeho ho poznam z cias Oceanu a paradoxne mi prvy album Shalomu oproti novemu albumu znie ako sugar pop Wink Dakujem Petrovi za tento vyborny album, dufam ze tychnovych skladieb bolo viac, a ze sa neskor objavia, a ze ich do ruk na finalnu mixaz dostanu schopni ludia (to je moja skromna tuzba).


Plny souhlas s tebou a i ja verim, ze tech demo nahravek, jelikoz jich bylo hodne jak Petr napsal, se neco casem ukaze na nove desce. U Falca to take fungovalo, tak snad bude i u Petra. Byl bych móóóc rád Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
miloshek



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 186

PříspěvekZaslal: po Kvě 31, 2010 8:29 pm    Předmět: Citovat

O tom jsem také přemý?lel. A taky by u? konečně mohlo vyjít nějaké oficiální DVD s klipy Oceánu A Shalomu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: út Čer 01, 2010 5:40 am    Předmět: Citovat

miloshek napsal:
O tom jsem také přemý?lel. A taky by u? konečně mohlo vyjít nějaké oficiální DVD s klipy Oceánu A Shalomu.


no presne! mohlo by to odstartovat a popohnat ludi, ktori s tym vedia nieco urobit aby tie CD+DVD vydania vysli...
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: út Čer 01, 2010 12:32 pm    Předmět: Citovat

Je to hodně duchovní deska, pou?tím si ji v posledních dnech hodně a nemám s tím problém. V?dy? i Petr z ní měl radost a určitě je tam nahoře rád, ?e se nám líbí. Jsou v ní emoce jak o ?ivot, no myslím si, ?e jak to v tu onu noc bylo ví jen pár zasvěcených - mo?ná jen on a On - ale já jsem přesvědčená o tom, ?e u? tady na Zemi svůj úkol splnil a musel u? jít. Tuhle desku vnímám jako jedno velké vykoupení ze v?ech posledních trajdáků co hrával v posledních letech, nalezení sama sebe, klid, pokoj. Děkuji za to, ?e dnes mů?u ochutnat díky Petrovi kousek nebe.
On v?dycky ?il někde na hranici ?ivota a toho co je po něm, uměl tam nahlédnout a je?tě se jednou uká?e jaké bylo jeho pravé poselství tady na Zemi.
_________________
Nikdy neříkej nikdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tArGeT



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 406
Bydliště: Stara Lubovna, Slovensko

PříspěvekZaslal: st Čer 02, 2010 5:49 am    Předmět: Citovat

Noname napsal:
Je to hodně duchovní deska, pou?tím si ji v posledních dnech hodně a nemám s tím problém. V?dy? i Petr z ní měl radost a určitě je tam nahoře rád, ?e se nám líbí. Jsou v ní emoce jak o ?ivot, no myslím si, ?e jak to v tu onu noc bylo ví jen pár zasvěcených - mo?ná jen on a On - ale já jsem přesvědčená o tom, ?e u? tady na Zemi svůj úkol splnil a musel u? jít. Tuhle desku vnímám jako jedno velké vykoupení ze v?ech posledních trajdáků co hrával v posledních letech, nalezení sama sebe, klid, pokoj. Děkuji za to, ?e dnes mů?u ochutnat díky Petrovi kousek nebe.
On v?dycky ?il někde na hranici ?ivota a toho co je po něm, uměl tam nahlédnout a je?tě se jednou uká?e jaké bylo jeho pravé poselství tady na Zemi.


Nadhera !
_________________
electrowired / Collection
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group