Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Petr Muk » Zemřel zpěvák Petr Muk
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 Zemřel zpěvák Petr Muk
Autor Zpráva
Renata



Založen: 2.9.2009
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út Čer 29, 2010 5:10 am    Předmět: Citovat

Ale jo, zivot jde dal.. Ja taky asi pro okoli funguju uz uplne "normalne". Ale kdyz jsem sama a muzu si jen tak premyslet, vzdycky to prijde. A zatim to probiha porad stejne, znova a znova me ta skutecnost prekvapuje, ze je to proste pravda, ze se to fakt stalo. A porad to boli, to vedomi toho, ze uz nikdy.. Chybi mi a vzdycky bude. "Prenastavit" to nejde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Míša



Založen: 30.12.2008
Příspěvky: 131
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út Čer 29, 2010 7:53 am    Předmět: Re: ticho Citovat

Noname napsal:

absolutní konec? Rolling Eyes zkus si to nastavit v sobě úplně jinak ... Wink
jinak díky, ?e u? noviny nic nepí?í - jsem se bála co je?tě kdo z novinářů bude ře?it - například ?e ?ena málo plakala a jakto ?e tam byli ti a tihle zase ne a co kdy? a jak kdy? a bla bla bla bla bla Confused .... uf, uf, uf ... Cool

Ale oni by novináři ře?ili ... jen?e zemřel Smoljak, tak konec článků o Petrovi, ?up ře?it Smoljaka, teď plní titulky Dlouhý a o tom se bude psát, ne? umře někdo dal?í ... tak to prostě je Evil or Very Mad
Ono je lep?í, ?e u? nic netahaj, já četla fakt jen 2 dobrý články (REFLEX a INSTINKT) a zbytek byly bulvární ?vásty Crying or Very sad
_________________
"Hudba je lékem na trápení duše."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: út Čer 29, 2010 7:55 am    Předmět: Citovat

Tak fyzicky tady chybí, to jo - u? nikdy ?ádný koncert, ?ádný rozhovor, ?ádný jeho smích a také ?ádný jeho skandálek - to sohlasím. Jinak je tu a bude tu dál prostřednictvím svých písniček a to je to důle?ité Cool. Já to mám tak, ?e se učím na ničem a na nikom nelpět, ale asi jsem na jiné vlně ne? třeba někteří zde - ale v pohodě Cool.
_________________
Nikdy neříkej nikdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Noname



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 407
Bydliště: Prague, Czech Republic

PříspěvekZaslal: út Čer 29, 2010 8:27 am    Předmět: Citovat

Četli jste u? Malého Prince?
_________________
Nikdy neříkej nikdy!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
milan



Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 263
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: út Čer 29, 2010 1:31 pm    Předmět: Citovat

To já to mám tak,?e na Petra myslím ka?dý den a dost často přemý?lím o jeho smrti.V?echno jen utvrzuje,kdy? si pustím jeho nové cd a sly?ím ty smutné texty.Pořád si uvědomuju ten ne??astný konec a co v?echno je?tě mohl udělat.Tenhle rok měl perfektně nakročeno na úspěch,ale při?el ten hrozný pád! Sad On patřil k těm lidem,kteří jsou nenahraditelní a pro mě to v?echno jeho smrtí skončilo.U? se není na co tě?ít,nikdy to nebude jako dřív.Ode?el mi můj zpěvák,pro kterého jsem ?il. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matro



Založen: 25.5.2010
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út Čer 29, 2010 6:29 pm    Předmět: Citovat

Milane, naprosto s Tebou soucítím, to samé cítím i já, kdy? poslouchá? někoho od dětství, hltá? ka?dou novinku na netu, denně sleduje? jeho stránky, zda nebude mít někde vystoupení a kdy? ano, tak se stra?ně moc tě?í?, proto?e to hold má? v sobě od dětství...a kdy? jsi na koncertě, jsi ten nej??astněj?í a pak rád za to, ?e mů?e? s ním prohodit pár slov, udělat fotku....a teď....................................................
Ta skutečnost, ?e tohle u? nikdy naza?iju mně ničí...jakoby se není na co tě?it...jakoby ode?lo něco, co jsem miloval....a neumím za tím prostě udělat tlustou čáru...
Je?tě teď vnímám ten okam?ik, tu radost, kdy jsem si na pm.cz přečetl, ?e bude 26.6. v Bílovci, u? jsme plánovali, jak tam pojedeme atd , pak super deska a pak ta hrozná rána.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenny Suk



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 17
Bydliště: Praha / Ji?ní Čechy

PříspěvekZaslal: út Čer 29, 2010 6:36 pm    Předmět: Citovat

"Jo holt nejlep?í hlasy na světě se nedají nahradit?" to prohlásil na konci května můj kolega a má pravdu, nahradit PM je nemo?né, ale ?e bychom na něj a OCEÁN zapomněli, to nehrozí Smile

Příkladem jsou tyhle stránky / velký dík V?em - zakladatelům, správcům jednotlivých sekcí, členům původního fanclubu ... ka?dé video, zvukový záznam, zprávička hrozně moc potě?í Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
letokruh



Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 137
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út Čer 29, 2010 7:03 pm    Předmět: Citovat

milan napsal:
To já to mám tak,?e na Petra myslím ka?dý den a dost často přemý?lím o jeho smrti.V?echno jen utvrzuje,kdy? si pustím jeho nové cd a sly?ím ty smutné texty.Pořád si uvědomuju ten ne??astný konec a co v?echno je?tě mohl udělat.Tenhle rok měl perfektně nakročeno na úspěch,ale při?el ten hrozný pád! Sad On patřil k těm lidem,kteří jsou nenahraditelní a pro mě to v?echno jeho smrtí skončilo.U? se není na co tě?ít,nikdy to nebude jako dřív.Ode?el mi můj zpěvák,pro kterého jsem ?il. Sad



Milane, nezapomínej na 2 důle?itý věci:
1) texty na poslední desku si nepsal sám
2) něco končí a něco začíná
v?dycky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cielo



Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 17
Bydliště: pohraničí / Praha

PříspěvekZaslal: út Čer 29, 2010 7:23 pm    Předmět: Citovat

Tak to já se obávám toho, ?e mi to asi je?tě v?echno úplně nedochází... Pořád je tu to čerstvě nové album, které mů?eme poslouchat a ?e by diskuze nebyly, to se podle mě taky říct úplně nedá. Se ale spí? děsím pocitů za pět, deset let, kdy pořád nebude nic nového.. Ale buďme rádi ?e ne?ijeme před sto lety a ?e máme v?echny ty nahrávky, o kterých bychom si tehdy mohli jenom nechat zdát. A nemyslím si, ?e není pro co ?ít. Spí? mám pocit, ?e díky Oceán/Shalom/Petrovo hudbě se tady DÁ ?ÍT!
A přesně jak psal Jenny Suk, Oceán osmnáct let neexistuje ale díky foru a lidem, pro které hodně znamená "?ije" pořád, to je pozitivní ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plotka



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 482
Bydliště: praha/tábor/praha

PříspěvekZaslal: út Čer 29, 2010 9:30 pm    Předmět: Citovat

s novou deskou mam stále problem, je napsana na tělo a neni sila si to pustit po nataceni, ale to jen tak na okraj, musime v?icí ject a brousit tomu hrany, jinak to nejde...a naplno..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cielo



Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 17
Bydliště: pohraničí / Praha

PříspěvekZaslal: út Čer 29, 2010 10:15 pm    Předmět: Citovat

chjo, plotka, rozumím. ale ono se to poddá. musí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matro



Založen: 25.5.2010
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st Čer 30, 2010 6:06 am    Předmět: Citovat

Ta deska se poslouchá moc hezky, ale s takovým divným pocitem v hrdle..skvělá deska, od někoho, kdo u? není...poslouchá se s ?alem v srdci, to dává poslechu trochu jiný rozměr, ne? kdyby se to nestalo...
Ta deska bude nav?dy spojena s jednou a jedinou událostí..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
milan



Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 263
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: st Čer 30, 2010 1:22 pm    Předmět: Citovat

letokruh-ale to já vím,?e texty Petrovi napsal Honza Dvořák a Luděk Fiala,ale ty texty jsou psány Petrovi na tělo a? z toho mrazí!Honza přesně trefil ty pocity,kterými se chtěl Mukes vyjádřit a oznámit je světu.V?echno to trápení,starosti a temnota.V?echny písně jsou smutné a depresivní!Ale jeden text Petr napsal a to B.A.P.,tam se chce zbavit své minulosti,svého démona a doufá v lep?í budoucnost a lep?í ?ivot.Jak napsal matro,deska bude u? nav?dy spojená s tou ?ílenou událostí.Tohle u? nikdy z hlavy nevyma?u-v pátek vy?la deska ,na kterou jsem se tak hrozně tě?il,v sobotu jsem si ji koupil a ??astný,?e se povedla ,jsem si jí vychutnával a tě?il se na promo desky a turné.V neděli finále hokeje a v pondělí ten ?ok,neuvěřitelný konec!!!Jako by si Petr říkal,?e u? nemá ?ádné závazky,deska hotová,?ádný muzikál,tak je čas to zabalit a odejít na věčnost. Sad V?dycky platilo,?e něco končí a něco začíná,ale teď u? je fakt konec!! Crying or Very sad Matro-do Bílovce jsem se taky chystal a tě?il,proto?e jsem je?tě neviděl koncert Petra s novou kalepou,ale bohu?el,u? ji neuvidím nikdy!! Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matro



Založen: 25.5.2010
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st Čer 30, 2010 6:31 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem neviděl na ?ivo Petra s novou kapelou, byl jsem hodně zvědavěj a taky na to, zda zahraje nějaký písničky z nový desky...
Bohu?el novou sestavu nikdy neuvidím...?koda, byl to novej začátek, no spí?e začátek konce...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ivan V.



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 126
Bydliště: České Budějovice

PříspěvekZaslal: čt Črc 22, 2010 3:53 pm    Předmět: Citovat

Nav?tívení hrobu Petra Muka v Českém Krumlově

- 24. 7. 2010.
- sraz: na vlakovém nádra?í v Č. Budějovicích ve 13:00 hod.
- odjezd do ČK: 13:24 hod.
- návrat do ČB: před 20:00 hod

Po návratu se v klubu MC Fabrika koná koncert skupiny Jerusalem.

V?ichni jste srdečně zváni a budeme moc rádi kdy? se k nám přidáte, havrani!

Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 9 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group