Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Petr Muk » Kniha - PETR MUK - Víc ne? jen obyčejný smutek
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 Kniha - PETR MUK - Víc ne? jen obyčejný smutek
Autor Zpráva
Nadkachna



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 84
Bydliště: Kolín

PříspěvekZaslal: čt Čer 10, 2010 7:41 pm    Předmět: Citovat

Mukova sólová tvorba byla diplomaticky řečeno natolik rozdílná od toho, co dělal Oceán, ?e mě to odsouzení přijde logické. Mů?e mi to být líto, ale nakonec proti gustu... Pro mě Muk umřel dvakrát, poprvé jako hudebník po prvním poslechu Jizev lásky, podruhé jako člověk před několika dny. Samozřejmě je mi to líto, navzdory v?emu pro mě byl symbolem určité ?ivotní etapy, ale můj negativní názor na jeho sólovky (kromě té první z 97) přetrvává, stejně jako krásné vzpomínky na písně Oceánu, které jsou nesmrtelné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
steiner



Založen: 24.10.2009
Příspěvky: 60
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá Čer 11, 2010 7:14 am    Předmět: Citovat

Já se přiznám, ?e po Jizvách lásky to u mě taky skončilo. Tedy v tom smyslu, ?e koncerty a desky u? jsem nevyhledával.

Ale poslední deska se mi moc a moc líbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
steiner



Založen: 24.10.2009
Příspěvky: 60
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá Čer 11, 2010 7:17 am    Předmět: Citovat

milan napsal:
Kdy? umře někdo slavný a nebo superslavný,jako byl Petr Muk,tak je jasné,?e se na tom bude bulvár ?ivit.Tak je to v?ude na světě.Pak vycházejí knihy a cd.To bylo a bude,je to byznys.Co je ale zajímavé,?e si najednou lidi koupí Petrovu desku a? po jeho smrti.To ho doteď neznali a neposlouchali?Fanou?ci jak prase! Sad Petra jsem sledoval od Oceánu a? do současnosti a nikdy jsem na něj neházel ?pínu za to co dělal.Co mi trochu vadilo,bylo jen snad jeho anga?ovanost s Čssd,ale jinak to byl pro mne bůh a kult!Je zvlá?tní,kolik fans tady uznávalo jen Oceán,na jeho sólovky se dívali s opovr?ením,neustále ho urá?eli a kritizovali a po jeho smrti najednou zjistili,?e ty desky jsou dobré a ta poslední dokonce super.To je tro?ku pozdě a smutné! Sad Na rovinu říkám,?e i kdy? nemusím moc muzikály,tak i deska Muzikál a film je dobrá.Petr nelezl v?dy za ka?dou cenu do ka?dé sračky a uměl si vybírat.On vlastně nenazpíval ?adnou slabou muzikálovou píseň.A Adonai je naprostá bomba.Kdy? loni vy?lo cd a já ji poprvé usly?el,byl jsem nad?en.No,Petr u? tu není,tak mů?em v?ichni jenom vzpomínat,jaký skvělý člověk nav?dy ode?el. Sad

Legrace. Petr byl v?dycky levičák, proto není jeho anga?ování pro čssd ?ádné překvápko. A v písních pokud mo?no v?dy předával něco, co je v příkrém rozporu s pravicí, ale to by bylo na jinou debatu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
milan



Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 263
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: pá Čer 11, 2010 3:36 pm    Předmět: Citovat

Ta kní?ka je jenom zběr drbů z bulváru a různých výta?ků z časopisu co se kde o Petrovi napsalo,tak?e celkem o ničem.Prostě rychle vydělané prachy.Na kvalitní knihu,pokud někdy výjde,si budem muset počkat.Já osobně bych si moc přál,aby jí jednou napsal Karel Deni?.Jako vzpomínku na svého kamaráda,kterého znal 25 let.Kdo jiný,ne? právě on,Petruv nerozlučný přítel,člověk,který objevil Oceán!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: pá Čer 11, 2010 5:53 pm    Předmět: Citovat

Nevim jak vy, ale ja si tu knihu koupim. Za Petra Muka Wink
A uz vim,co tam i je a je hezke, ze si vzpomneli. Petre nikdy nezapomeneme Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
intelpetr



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 36
Bydliště: Moravia

PříspěvekZaslal: pá Čer 11, 2010 5:58 pm    Předmět: Citovat

Jakou kní?ku o Mukovi byste teda doporučili, kdy? tuhle pova?ujete za "?kvár"?? Smile
_________________
I WAS BORN FOR THE MASSES


By intelpetr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
miloshek



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 186

PříspěvekZaslal: pá Čer 11, 2010 6:01 pm    Předmět: Citovat

Pro mě rozhodně 44+4 blízké ?ivoty. Tento "brak" si nikdy nekoupím. Počkám si, jak psal milan, a? někdo (třeba K. Deni? nebo R. Du?ák) vydá počin, co se nebude skrývat za bůhví jak solidární a "fanou?kovské". milan vystihl přesně má slova.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
milan



Založen: 7.4.2009
Příspěvky: 263
Bydliště: Kopřivnice

PříspěvekZaslal: so Čer 12, 2010 6:14 am    Předmět: Citovat

Kní?ku jsem si koupil včera a zas tak ?patně napsané to není.Je to rychlý průřez Petrovou kariérou a jeho soukromím.Jako taková základní vzpomínka to stačí,ne? výjde něco obsáhlej?ího.Jak u? jsem napsal,z velké vět?iny je to opsané z bulváru a výta?ky z různých časopisů.Ale jsou tam i zajímavé věci a pár hezkých fotek,ka?dý si vybere.Samozřejmě to není veledílo,je to přečtené za hodinu,ale neurazí.Kní?ku jsem si kupoval se smutkem na du?i a s vědomím,?e Petr u? tu není. Crying or Very sad Čtení ?adnou radost nepřiná?í,stejně jako u? není radost s poslechu jeho nové desky. Sad Zůstala jen smutná nostalgie. Sad A člověk jen pořád na něho myslí a přemý?lí,proč se to muselo stát,proč zrovna on!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mjallby



Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 76
Bydliště: Plzeň, Horažďovice, Hällevik

PříspěvekZaslal: so Čer 12, 2010 10:27 am    Předmět: Děkuju Citovat

Nadkachna napsal:
Mukova sólová tvorba byla diplomaticky řečeno natolik rozdílná od toho, co dělal Oceán, ?e mě to odsouzení přijde logické. Mů?e mi to být líto, ale nakonec proti gustu... Pro mě Muk umřel dvakrát, poprvé jako hudebník po prvním poslechu Jizev lásky, podruhé jako člověk před několika dny. Samozřejmě je mi to líto, navzdory v?emu pro mě byl symbolem určité ?ivotní etapy, ale můj negativní názor na jeho sólovky (kromě té první z 97) přetrvává, stejně jako krásné vzpomínky na písně Oceánu, které jsou nesmrtelné.



Vidí?, u mě "Jizvy..." byly donedávna taky poslední koupenou deskou... a jak koukám, vnímá to tak víc lidí.
Taky neměřím fanou?ky P.M. podle toho, kolik si kdo koupil desek, proč někdo a? po jeho smrti nebo kolik má kdo teatrálních příspěvků na FB, který u? dlouho ztrácí na přehlednosti a stává se smeti?těm zoufale prázdných sdělení lidí, kteří nikdy neměli s Oceánem nic společnýho...
Nicméně musím říct, ?e i já (věčný kritik ), jsem si dokoupil ten zbytek, abych měl ucelenou památku i na Petrovu, bohu?el poslední etapu. Musím říct, ?e v Petrově sólové tvorbě je 23 songů, který pro mě mají cenu a potvrzují, ?e to byl výjimečný zpěvák. Bulvár neře?ím, s politikou EMI naprosto souhlasím a kní?ku si koupím a? tu druhou. Tu, na který se intenzivně pracuje a je?tě asi dlouho bude... doufám v to...
_________________
Jag hälsar dig, tysta och glädjerika Mjällby...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
steiner



Založen: 24.10.2009
Příspěvky: 60
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt Čer 17, 2010 12:31 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem si koupil knihu 44+4 Petra Honse. Kdo ji je?tě nemá, tak ne abyste za ni dávali nějaké hří?né peníze na aukru nebo tak různě. V levných knihách ji mají za 39,- Kč.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
letokruh



Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 137
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá Čer 18, 2010 7:21 am    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Dneska jsem si koupil knihu 44+4 Petra Honse. Kdo ji je?tě nemá, tak ne abyste za ni dávali nějaké hří?né peníze na aukru nebo tak různě. V levných knihách ji mají za 39,- Kč.


koukám, ?e jsi taky z Brna - ve kterých Levných knihách v Brně ji mají?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
steiner



Založen: 24.10.2009
Příspěvky: 60
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá Čer 18, 2010 9:28 am    Předmět: Citovat

Já ji koupil na České, ale myslím, ?e ji budou mít v?ude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sin



Založen: 17.12.2008
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: út Čer 22, 2010 8:49 am    Předmět: Citovat

Ach jo, to mě v?dy mrzí, kdy? vidím jak se kniha Petra Honse prodává za 39 Kč... Kdy? ta kniha vy?la, stála okolo 250 Kč (co? za více ne? 100 stránkovou knihu v dobré vazbě, se spoustou fotek a CD navrch) není tak hrozná cena. Na Oceán Party 2008 (těsně po vydání knihy) jsem jich od nakladatelství vyzvedl 100 ks, a počítal jsem ?e si to snad ka?dý druhý náv?těvník musí koupit - tohle je přece pro ka?dého fandu Oceánu prakticky povinost...nebo ne?

A nakonec se jich na té akci prodalo jen asi 10 kusů... trochu smutné. Confused Ale je mo?né ?e spousta lidí ji u? prostě měla koupenou přes e-shop.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
letokruh



Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 137
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt Čer 24, 2010 7:18 am    Předmět: Citovat

steiner napsal:
Dneska jsem si koupil knihu 44+4 Petra Honse. Kdo ji je?tě nemá, tak ne abyste za ni dávali nějaké hří?né peníze na aukru nebo tak různě. V levných knihách ji mají za 39,- Kč.


mají ji tam bez CD...

Sad Sad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mira ?těpka



Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 423
Bydliště: Budweis

PříspěvekZaslal: čt Čer 24, 2010 8:36 am    Předmět: Citovat

U nás je s CD.
_________________
http://www.facebook.com/fanclubocean
http://bandzone.cz/ocean
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group