Obsah fóra OCEAN forum
FAQ  •  Hledat  •  Seznam uživatelů  •  Registrace  •  Profil  •  Soukromé zprávy  •  Přihlášení  •  Zpět na OCEAN.WZ.CZ

  Obsah fóra OCEAN forum » Oceán » Oceán v televizi
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 Zobrazit předchozí téma
Zobrazit následující téma

Zaslat odpověď
 Oceán v televizi
Autor Zpráva
letokruh



Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 137
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po Dub 30, 2012 7:47 am    Předmět: Citovat

Už je to ve videoarchivu ČT - 27.4. celkem 5 vstupů Oceánu:
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10396278677-zive-na-jednicce/video/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Colomboa



Založen: 26.5.2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po Dub 30, 2012 11:54 am    Předmět: Oceán z archivu ČT Citovat

letokruh napsal:
Už je to ve videoarchivu ČT - 27.4. celkem 5 vstupů Oceánu:
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10396278677-zive-na-jednicce/video/


Ahojky, mám šikovného kamaráda, který umí "vytesávat" pořady z archivu ČT, takže jsem ho poprosil, aby nám udělal radost, a tak se s vámi můžu podělit. Je to ve formátu MKV (720p).

Oceán - Beseda 1

Oceán - Beseda 2

Oceán - Vždyť stačí

Oceán - Noc je jako

Oceán - Létám

Oceán - Vidiny

kód:
Heslo: ocean.wz.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
TIM



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 377
Bydliště: Havrland

PříspěvekZaslal: po Dub 30, 2012 12:50 pm    Předmět: Citovat

Colomboa: Díky moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Synthi



Založen: 29.5.2010
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: út Kvě 01, 2012 2:38 pm    Předmět: Citovat

No asi se ztotožním s titulkem obracení se v hrobě.Tohle si přečtěte, poslechněte a plačte:

http://www.super.cz/10818-obraci-se-v-hrobe-nebo-tleska-z-nebe-noid-natocil-nejslavnejsi-song-petra-muka.html
_________________
Synthpop 4Ever
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZenstatioN



Založen: 25.9.2010
Příspěvky: 151
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: út Kvě 01, 2012 4:09 pm    Předmět: Citovat

Tak to já bych se s titulkem neztotožnil,ani v jednom směru.Je to prostě jen verze Ráchel od někoho jiného,kdo se toho chopil po svém a myslím, si,že není důvod k pláči.Není to kopie,je to něco nového,ale určitě bych neřekl,že špatného,neholduju takovéhle muzice,ale určitě mě to nijak nezklamalo,protože jsem od toho nic nečekal,navíc Noid není špatný zpěvák,takže proč ne.Píseň se mu líbí a udělal si ji po svém,kéž by bylo více takových a ty písně nezůstali v zapomenutí



Synthi napsal:
No asi se ztotožním s titulkem obracení se v hrobě.Tohle si přečtěte, poslechněte a plačte:

http://www.super.cz/10818-obraci-se-v-hrobe-nebo-tleska-z-nebe-noid-natocil-nejslavnejsi-song-petra-muka.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TIM



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 377
Bydliště: Havrland

PříspěvekZaslal: út Kvě 01, 2012 6:01 pm    Předmět: Citovat

Já jsem rockověji založený a ta verze od Noida se mi i líbí. Jen teda co se týče toho klipu, tak Ráchel jsem si vždycky představoval trocha jinak. Nějaká modelka se k tomu moc nehodí. I když ten "duch" písně v jeho podání tak nevyzní oproti originálu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milhaus



Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 120
Bydliště: SČ

PříspěvekZaslal: út Kvě 01, 2012 6:17 pm    Předmět: Citovat

ZenstatioN napsal:
Tak to já bych se s titulkem neztotožnil,ani v jednom směru.Je to prostě jen verze Ráchel od někoho jiného,kdo se toho chopil po svém a myslím, si,že není důvod k pláči.Není to kopie,je to něco nového,ale určitě bych neřekl,že špatného,neholduju takovéhle muzice,ale určitě mě to nijak nezklamalo,protože jsem od toho nic nečekal,navíc Noid není špatný zpěvák,takže proč ne.Píseň se mu líbí a udělal si ji po svém,kéž by bylo více takových a ty písně nezůstali v zapomenutí



Synthi napsal:
No asi se ztotožním s titulkem obracení se v hrobě.Tohle si přečtěte, poslechněte a plačte:

http://www.super.cz/10818-obraci-se-v-hrobe-nebo-tleska-z-nebe-noid-natocil-nejslavnejsi-song-petra-muka.html



tak já se k verzi nebudu vyjadřovat,není to můj šálek kávy,ale jinak úplný souhlas s tím,že jakákoliv coververze,či jiná osobitá verze písní oceánu,shalomu,nebo píseň ze sólovky P.M. prostě potěší a ty písně neupadnou tak rychle v zapomění.a to si nehřeju vlastní polívčičku,myslím to upřímně Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michaela 73



Založen: 21.1.2011
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: st Kvě 02, 2012 8:35 am    Předmět: Citovat

Synthi napsal:
No asi se ztotožním s titulkem obracení se v hrobě.Tohle si přečtěte, poslechněte a plačte:

http://www.super.cz/10818-obraci-se-v-hrobe-nebo-tleska-z-nebe-noid-natocil-nejslavnejsi-song-petra-muka.html


To rozhodně není můj šálek kávy, upřímně se mi ta verze nelíbí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michaela 73



Založen: 21.1.2011
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: st Kvě 02, 2012 9:00 am    Předmět: Citovat

[quote="TIM"]Já jsem rockověji založený a ta verze od Noida se mi i líbí. Jen teda co se týče toho klipu, tak Ráchel jsem si vždycky představoval trocha jinak. Nějaká modelka se k tomu moc nehodí. I když ten "duch" písně v jeho podání tak nevyzní oproti originálu[/quote

to TIM: s tou dívkou Ráchel máš pravdu modelka rozhodně ne i Petr Muk měl představu trochu jinou on u žen hledal především tu vnitřní krásu a navíc měl slabost pro blondýnky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
steiner



Založen: 24.10.2009
Příspěvky: 60
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne Kvě 06, 2012 4:00 pm    Předmět: Citovat

Pro mě k tomu není co dadat. Hnus. Osobně nemohu písně Oceánu, Shalomu či Petra od nikoho jiného. Nemá to totiž tu atmosféru, to mystično, tajemno, apod. Noid je debil a těžko mu mohu některé věci uvěřit. Ta muzika je taková strojená a vlastně i celý ten klip je takový. Není to opravdové.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
letokruh



Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 137
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st Kvě 09, 2012 10:39 am    Předmět: Citovat

Nemáte někdo prosím ty 4 songy z ČT náhodou v audio podobě? Mně se to nedaří převést...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: so Kvě 12, 2012 3:56 pm    Předmět: Citovat

letokruh napsal:
Nemáte někdo prosím ty 4 songy z ČT náhodou v audio podobě? Mně se to nedaří převést...


http://depeche.cz/ocean-forum/viewtopic.php?p=8251#8251 Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
vozralec



Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so Dub 06, 2013 9:56 am    Předmět: Oceán ve filmu Čekání na Patrika Citovat

Asi je to známá věc, ale já jsem to dosud nevěděl. Ve filmu Čekání na Patrika (1988) chvíli na pozadí hraje Oceán - Dávná zem, zřejmě bez textu, jen refrén je "zpívaný" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
stern



Založen: 29.12.2008
Příspěvky: 1193
Bydliště: Ji?ní čechy

PříspěvekZaslal: so Dub 06, 2013 3:37 pm    Předmět: Re: Oceán ve filmu Čekání na Patrika Citovat

vozralec napsal:
Asi je to známá věc, ale já jsem to dosud nevěděl. Ve filmu Čekání na Patrika (1988) chvíli na pozadí hraje Oceán - Dávná zem, zřejmě bez textu, jen refrén je "zpívaný" Smile


Jo uz jsem to nekdy slysel. Musim na to juknout Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Zaslat odpověď Časy uváděny v GMT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strana 14 z 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.




ocean.wz.cz & www.depeche.cz



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group