Vítej na stránce naší pravidelné pražské Depeche Mode party!

Jsme akce fanoušků pro fanoušky - pořádáme ji od roku 2007. Koná se vždy dvakrát do roka : na jaře B-Sides speciál, a na podzim klasická DM videoparty. V horním menu můžete najet na fotky a videa z proběhlých parties. Taktéž tam naleznete galerii plakátů na akce, a možnost prohlédnout si  fanziny, které k nim vydáváme.CO NOVÉHO :

Díky všem za účast na Black Faith Party 16! Povedené taneční výkony, bezchybný zpěv a vynikající atmosféra - DM gang opět řádil! :) V naší  FOTOGALERII   si již můžete prohlédnout fotky z akce.


AKTUÁLNÍ AKCE :


Depeche Mode B-Sides speciál vol.14
18.4.2020
Futurum Music Bar, Praha

Depeche Mode vydali 14.alb, přes 250 písní, a odehráli více než 1300 koncertů. Z tohoto bohatého materiálu budeme hrát nejen velké hity, ale také méně známé klenoty a zapomínané srdcovky této legendární kapely. Hudba s videoprojekcí po celý večer : klipy, živáky, TV shows, studio sessions... Menší prostor věnujeme související hudební scéně (Oceán / synthpop / darkwave / EBM...)

Start : 20:00
Vstup: 150,- (prodej na místě)
FB událost: událost na Facebooku
PŘIPRAVUJEME :

Black Faith Party 17.
19.9.2020
Futurum Music Bar, Praha

více info později...

 

 

 http://depeche.cz/images/05.jpg      http://depeche.cz/images/03.jpg      (c) www.depeche.cz 2005-2018      http://depeche.cz/images/03.jpg      http://depeche.cz/images/05.jpg